Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doromb

    csendes tag

    Sziasztok!
    Egy olyan probléma kapcsán szeretném a segítségeteket kérni, hogy notebookhoz USB-vel csatlakoztatott egér néha működésképtelen (olyankor vagy háromszor újra be kell dugnom gépbe), és ha működik, akkor 2-3 másodpercenként szaggat. Játékhoz szeretnék egeret használni, de ha meg sincs nyitva a játék, akkor is változatlan a helyzet. Kipróbáltam mind a három USB portot, sajnos nincs változás :(
    Egy Logitech laser-es egerem van, ami más gépeken tökéletesen működik, de a biztonság kedvéért még két egeret megpróbáltam csatlakoztatni a laptopomhoz, de mindegyik szaggat. Leformáztam a gépem, frissítettem az összes drivert, de sajnos így sem oldódott meg a probléma. Viszont ha nem egeret használok, hanem touchpadot, az tökéletesen működik, nem akad. Illetve régebben az USB-s egerek is probléma nélkül működtek a laptopomon, de most már valamiért nem :( Egyszerűen nem tudom, hogy mit tehetnék még... Tudnátok esetleg segíteni nekem, hogy mi lehet a probléma, esetleg mit kéne még megpróbálnom?
    Előre is köszönöm a segítséget! :)

Új hozzászólás Aktív témák