Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TBMC

    addikt

    válasz TBMC #76496 üzenetére

    (most vettem észre, az előző hozzászólásomban dobot írtam vég helyett)

    ismét hozzátok fordulnék, bocsánat...

    megvolt a case létrehozása a visszaküldéssel kapcsolatosan...

    megírtam neki ismételten, hogy mi történt, majd egyből nekem támadt, hogy én ezt rendeltem, nézzem meg a hirdetést is...

    (az eset létrehozása előtt írtam neki ezzel kapcs. vissza is írt, hogy elnézésemet kérik, rosszat küldtek véletlen, s cserélni fogják a véget... de azóta semmit nem írt, ezért hoztam létre az esetet)

    idő közben átírta a hirdetést. na most ez azért is vérzik több sebből mivel a hirdetés előtt volt egy levelezésünk ami az én igazamat bizonyítja, hisz rákérdeztem, vissza is igazolta, hogy azzal a véggel érkezik amit én szeretnék.. és még a számlán is az van, amit a dobozba rakott...továbbá mikor megérkezett, s írtam, hogy én nem ezt rendeltem, ott is elfogadta, és elnézést kért...

    most viszont nekem támadt, hogy a hirdetés is tartalmazza mely véggel van szerelve a rendszer...

    erre berágtam, lefotóztam mindent, s feltöltöttem a casebe, majd írtam hozzá egy üzenetet, be screenshotolva a korábbi beszélgetéseket és minden egyebet, ami igazolja az én igazamat..

    illetve beleírtam, hogy továbbra sem visszaküldeni szeretném a komplett rendszert, szimplán a végeket, de azt is az eladó terhére hisz nem én hibáztam!

    SEMMI válasz nem érkezett, szimplán elfogadta a visszaküldési kérelmem, majd gyorsan rá is conflictolt, hogy ugyan elfogadja és visszaküldhetem a KOMPLETT rendszert de a saját költségemre.. ami azért is gáz mert 30k a postaköltség, illetve, hogy maga a rendszer OK de a véget szeretném cseréltetni.

    viszont, így, hogy elfogadta a visszaküldést, nem tudok írni a casebe, és így az ebayt sem tudom már bevonni.. gondolom ezért is ment rá gyorsan a visszaküldés elfogadásába, nehogy az ebay bele tudjon folyni?! :F

    most már csak ezt látom:

    valakinek ötlet, mitévő tudok lenni? :F :W

    szerk: és ami még rossz, az egészben, hogy amennyiben megtartanám így sem OK, mert a számlán az szerepel amit én rendeltem, a valóságban pedig nem az van nálam, ezzel bukva a gyártó élettartam garanciáját...

    [ Szerkesztve ]

    markbellus.hu 

Új hozzászólás Aktív témák