Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    Már egy ideje olvasgatok/nézelődők a témában, de eddig ez tűnik a legígéretesebbnek, (még nem értem a végére) legalábbis nekünk magyaroknak mindenképp.

    Pocketbook pro 912 teszt

    Mielőtt még a lelkes kindle rajongok, elkezdik ajánlgatni a dx-et, azzal se járnék jobban, ráadásul fele ennyit sem tud.

    A Pocketbook pro 912-vel tulajdonképpen csak 1 gondom van, mégpedig a kijelző, vizpex úgy olvastam, ennél pedig már van újabb, jobb tech. Valaki nem tudná esetleg megmondani, hogy mikor került forgalomba a Pocketbook pro 912? És mikor várható a következő generáció, remélhetőleg eink pear kijelzővel?

    Egyébklént pdf-ek, magazinok olvasására használnám elsősorban, ezért lenne ideális. No meg támogat valamennyi formátumot, nem kell konvertálgatni stb. A tesztben írták, nagyobb állományokkal sincs gond, tesztként egy 20 mb-os pdf-et használtak, na de mi lehet a helyzet a 50+, 100 mb-os vagy 100mb+os állományokkal?

    És még valami, nem nekem nem tablett kell direkt könyvolvasók után érdeklődöm/nézelődőm. De úgy látom még mindig várnom kell. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák