Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mizurichi

    tag

    Üdv!
    Valaki tudna segíteni? Az agyverzes kerulget a Dune HD 4k vision pro lejátszomtol. Bocs ha rosszul írom de nagyon ideges vagyok. Történt hogy a garanciális dunembe tönkre ment a több éves belső hdd-m. Eltűnt jó pár terra filmem, sorozatom, zeném. Már akkor ideges voltam de úgy gondoltam hogy egye fene régi volt, veszek újat. Tegnap meg is érkezett az új 8 terras hdd-m, amit leformazram vele, majd néhány filmet sorozatot el kezdtem letolteni rá. Hat nem ment k9nnyen, egy idő után kiirta hogy nem találja honnan kell tölteni. Ma egész nap meló, majd jövök haza, csak bootol, és nem tölt be. Ki vettem a hdd -t akkor be tölt, be tettem ,nem ismerte fel, egyáltalán. Gyári beall vissza, be tölt de hdd -t nem lát. Valaki nyugtasson meg hogy a a dune nem tette tönkre a vadi új hdd-t ami elég drága volt. Nem tudom le tesztelni mert nincs senki aki belső hdd-t használ. A tököm tele a Dunével, előtte Zappitim volt, soha semmi gond nem volt vele. Ku.... a ideges vagyok. Kérem aki tud segítsen, Győri vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák