Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alpe1503

    csendes tag

    válasz Saccco #50844 üzenetére

    Köszönöm a segítséget. :R :R Vadászom az akciókat.
    Remélem más kezdőnek is hasznos volt az eszmecserénk. :C

    Úgy néz ki gyarapodik a repülőeszköz készlet, és a hozzájuk tartozó akkumulátorok száma :) Olvastam itt, és néztem videókat is arról, hogy az usb-s töltők nem a legszerencsésebb dolgok ebben a világban. Ezek lecserélésére milyen alternatívák lehetségesek?
    Néztem a ISDT Q6, Lite, Pro, és az iMax B6 töltőket és különböző "paralell board"-okat.
    Létezik olyan jó, és nem túl drága (optimális) megoldás, ami 230 voltról működik, és lehet vele tölteni a jelenlegi 1 cellás akksikat (későbbiekben több cellásakat is), illetve az usb csatolófelületű akksikat is?
    Milyen átalakítások szükségesek, hogy ezek az akkumulátorok tölthetőek legyenek (kábel, csatlakozó)?
    A "paralell board"-ra kötött többféle akkumulátor állapotát lehet-e követni külön-külön a töltőkészüléken?

    [ Szerkesztve ]

    "Valami nem attól lesz új, hogy még nem találkoztál vele, hanem hogy mindig mást veszel észre benne."

  • alpe1503

    csendes tag

    válasz Saccco #50844 üzenetére

    Szia/sztok!
    Köszönöm a segítség(et)eket. :R :R :)
    Megjött mind a 3 kicsike (E011, F36, H801). Szobába, mindegyik jó kis móka. Akik kapták nagyon örültek, mivel kezdőknek is nagyon jól, és könnyen repülhetőek.
    E011 FPV-sítés is megkezdődik lassan.
    Meddig bírhatják a motorjaik, és milyen csere motorokat javasol(sz)/tok?

    "Valami nem attól lesz új, hogy még nem találkoztál vele, hanem hogy mindig mást veszel észre benne."

Új hozzászólás Aktív témák