Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz cd334 #71805 üzenetére

    Még nem :B
    Sajnos a (fentebb emlíetett) harang csere nem volt elég,motort kellet cserélnem...de csak "más kábel színű" motorom volt, így BLheliben meg kellet cserélnem a forgásirányt...
    Miért fontos ez? Biztosan lelkiszegénynek tartotok, de ez baromi jó érzés nekem, hogy évekig tartó tudatlanság után az ilyenek már "pacekból" mennek, nem kell youtube, és itt a topicban a jajveszékelés...Hanem azonnal tudom mihez nyúljak, és szoftverből megoldom, nem a FCKN kábeleket cserélgetem manual...A régi tagok tudják 1-2 éve még milyen hisztiket nyomtam itt a topicban akár egy bindelés alkalmával is...hiszen arra sem volt elég tudásom..
    Most sincs sok..tudom , hogy ezek alapok, és közel sem egy pro tudás...
    De nagyon jó érzés, hogy az ilyenek már végre megvannak... :B :))
    Szóval motor cserélgetés volt, meg 4 db PH csatis aksit forrasztottam át XT30-ra, így végre megszabadultam, az átalakítgatós darabonkénti töltés rémálmomtól(persze csak ezeknél az aksiknál, hiszen van paralalel board , és a többi 2S 300mAh XT30-as,csak ezekkel volt szívás mert egy átalakítót raktam csak össze :B inkább coptam a lustaságom miatt) és mindenem XT30-as lett...(Volt aksikból két féle csatlakozós+ a 75-85mm-es gép is más-más volt...most egységesítettem mindent XT30-ra...+ kihasználva a délutáni jó időt, kicsit repkedtem...
    Ebből lett az egyik fenti repülés/video is...

    Szerk:
    Köszönöm a linket :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák