Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1758 üzenetére

    Engem is csak az mentett meg hogyx én 14-el érkeztem. Az utolsó körig minden szzép és jó volt, de ott a második spirit ölése közben egy kis oldalazástól megszakadt a kapcsolat a fegyver és a spirit közt és naaná hogy az erősebb démonba tudott visszaköltözni...
    Annyira szétestem abban a pillanatban hogy kb fél percen belül vesztettem még 1 életet.
    Akkor próbáltam én is lenyugodni és higgadtan folytatni hogy nyugi van még bőven életed és 1 szemét spiritet kell leölnöd és vége :DDD
    Viszont ha én is a határon mozogtam volna az életmenyiséggel, akkor lehet bebakizom az extra para miatt.
    Néztem Draqu UN videóját és egyszerűen nem hittem a szememnek amikor annyira lesebzi a pain elemental hogy 1hp-ja marad (ugye ha meghal az egész végigtolást veszti) ő meg nagy nyugodtan bemegy a tab menübe állítgatni a rúnákat olyan nyugodtsággal mintha semmi tétje nem lenne a dolognak :Y

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák