Hirdetés

Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    Na szóval, az van, hogy olvasgattam a régi bejegyzéseimet és "teatyajóúristen"! A blog 90%-át egy kattintással törölni kellene, mert ez már vérciki, de komolyan. A baj az, hogy mindezek ellenére is emlék és jó néhanapján röhögni a sok régi szánalmas bejegyzésen, szóval maradnak. De az biztos, hogy a jövőben teljesen más irányba viszem el ezt az egészet. Már ha nem hagyom abba megint egy évre. Egyébként érdekes... a start óta csak egyszer töröltettem innen néhány hsz-t, akkor viszont totál biztos voltam benne, hogy az a jó döntés. Most, sok év távlatából visszanézve viszont már piszkosul bánom, hogy akkor megtettem. Inkább tűnne el az összes többi bejegyzés, csak az a néhány kitörölt post térne vissza. De hát ezen már kár rágódni, mindig voltak meggondolatlan húzásaim.

    Napi morgás: Hölgyeim! Meg úgy minden emberi lény, aki ezen a bolygón él és az IQ szintje megüti a 120-as küszöböt. Szóval mi a francért kell folyton játszmázni? Miért kell mindig ködösíteni? Annyira belefáradtam már ebbe, de komolyan. Más szóval a tököm ki van vele. Egész egyszerűen nem lehet senkivel manapság már úgy kommunikálni, hogy ne a rejtett jeleket meg a célzásokat kellene keresni. Ha keresztrejtvényre vágyom, akkor betérek a sarki újságoshoz és veszek egyet, ha viszont valakivel kommunikációba elegyedem, akkor elvárom azt, hogy legyünk már egymással szemben nyíltak és őszinték. Mert én legalábbis ilyen vagyok. Ha akarok valamit, akkor közlöm. Ha szeretnék valamit, akkor egyértelmű (!) jelet adok róla, olyat, ami hülyebiztos és félreérthetetlen. De annyira gáz, hogy ez visszafelé sosem teljesül. Belefáradok lassan a fejtegetésbe, a sakkjátszmákba, a vége pedig az lesz, hogy egy kivételével leütöm az összes bábút és maradok egyedül a táblán a sötét paraszt.
    Szóval hölgyeim! Ha valaki tetszik nektek, akkor adjatok már EGYÉRTELMŰ jeleket, ha viszont biztosan tudjátok, hogy a másik fél hiába erőlködik, akkor pedig legyetek olyan kedvesek és ezt is adjátok már a tudtunkra. Annál undorítóbb meg nincsen, amikor hagyjátok, hogy valaki a szívét-lelkét kitegye értetek annak a reményében, hogy "ómajdháthamostleszvalami" közben meg már rég tudjátok, hogy ez esélytelen. Ne használjunk már ki senkit lehetőleg. Az LCSB kártyával pedig szintén óvatosan, mert ez a mi kriptonitunk és hiába hiszitek, hogy ez majd mindent megold, sajnos nem fog.

    Ennyi morgás elég is lesz mára. Jöjjenek a zenék!

    Aktuális favoritok, amiket egész egyszerűen nem tudok kiverni a fejemből:

    - Marlon Roudette - New Age
    - Lana Del Rey - Summertime Sadness (Tegnap álmodtam és álmomban is ez a zene szólt... mi ez, ha nem függőség :) )

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Aktív témák