Hirdetés

Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    Érdekes egy nap volt ez, vezettem sokat, nagyon élvezem, úgy érzem ezt nekem találták ki, bár nem bízom el magam, itt sosem szabad...egy kis apróság és máris életek veszhetnek oda...én pedig mindenkire és mindig vigyázni akarok.
    A gólyaavatás elég gyér volt, nem is nagyon figyeltünk oda, inkább dumcsiztunk haverokkal, jó volt már látni őket.
    Hirtelen felindulásból meg is hívtam őket holnap délelőtt, megmutatom az új szerzeményeimet és hoznak majd pár filmet, amivel leköthetem magam ;)
    Rájöttem, hogy sokkal több programra lenne szükségem, túlságosan 1 síkra állt az életem mostanság és miközben észre sem veszem mégis rossz hatással van ez rám...
    Sokkal többet kellene kimozdulnom és sokkal többet kellene ''pezsegnem''.
    Ez az, ami hiányzik, régen minden napra jutott valami, és még ha hulla fáradtan is, de mindig elmentem ha adódott valami lehetőség.
    Most ez nehezebb, mert a társaság is fellazult és hétközben sem nagyon tudok kivel és hova menni, mert szinte mindenki suliban van, de elhatároztam, hogy valahogy akkor is lépek ezügyben!
    Ha mással nem, akkor a kedvessel kell többet eljárnunk és el is kezdem összeírni majd, hogy hova és mikor lehetne...
    Sok ötletem van és ezzel is lekötöm magam.

    Ma egy kicsit bosszantott, hogy bármelyik lejátszót, ami elfogadható állapotban és árban lett volna, azt pár perccel előttem viszi el valaki...sőőt...még le is foglaltam egyet, erre nemrég jön egy mail, hogy sorry, de elvitték helyben!
    Eddig oké, de akkor minek ígéri meg, hogy elteszi? :(
    Szóval most kifogytam, mindent elhalásztak előttem, de nem török le, úgyis találok előbb-utóbb!

    Olvastam neon ''öcsém'' blogját és én is így vagyok mostanság...nem írok már olyan monumentális és elgondolkodtató bejegyzéseket, de lehet, hogy nem is gond, mert azt jelenti, hogy nincs baj :)
    Ugyanis akkor tudok ennyire mélyen írni, ha valami fáj...és örülök, hogy most nem így van!

    Bye! ;)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Örülök, ha mosolyt csalok az emberek arcára az írásaimmal, olyan jó érzés megnevettetni másokat :D

    Ma megjártam Szentest, Csongrádot, bevásároltam kocsival, tök buli volt, holnaptól drágámmal vagyok minden és mindenki más pedig lesz*rva ;]
    Megint szert tettem egy kis plussz pénzre, jól megy az üzlet mostanság, végre telik arra, amikre rég vágyom, hamarosan kialakul a Dj felszerelésem is, minden egyre szuperebb! ;)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Ha csak egy napom maradna az életből azt is veled tölteném...csak veled...

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    -== Mach0 - Pumplick Dance Anthems Vol. 1 ==-

    Holnap egy fárasztó, hosszú és unalmas nap vár rám, újra irány Szeged, kontroll, vizsgálatok, vérvétel, meg minden mi szem-szájnak ingere...
    Nem nagyon örülök neki, pedig tudom, hogy ez is csak értem van, bár szerintem nincs olyan ember, aki örömmel menne orvoshoz vagy kórházba, mégis kell, mert enélkül csak rosszabb lenne a helyzet.
    Érdekes nap volt a mai, egy e-mailt se kaptam a szokásos 5-10 helyett, pedig várok 1-2 fontosabb levelet.
    Drágámmal is csak pár percet tudtam beszélni és nagyon hiányzik!
    Jó volt vele hétvégén, csak gyorsan elröpült az idő és hirtelen azon kaptam magam, hogy hazafelé utazom és megint azt a hiányt érzem, amit minden elváláskor szoktam.
    Na de ez a Szerelem :)
    Őt is sikerült megfertőznöm ezzel az üzletelő lázammal, úgyhogy mostmár ő is hirdeti a termékeit, persze nem hardver kategóriában :D
    Ebben is hasonlítunk, mindketten alapvetően jó üzleti érzékkel vagyunk megáldva és tudunk bánni a pénzzel, már beszéltük is nem egyszer, hogy pár év múlva még komolyabban bele kellene merülnünk ebbe ;]
    Hétvégén valószínű kiruccanunk valamelyik közeli plázába és elmegyünk pizzázni is, na meg moziba, elkezdődik a kimozdulás a részünkről és ennek mindketten nagyon örülünk, csak lenne már péntek...
    Reggel az sms-ére ébredtem és ennél szebb ébredést nem is kívánhattam volna!

    Egy szó, mint száz: IMÁDOM!

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    No ezt is túléltem, vizsgálatok hada, de legalább minden rendben egészségügyileg...az már más, hogy most haragszom magamra, mert elszúrtam valamit rendesen és ez megint azért, mert mindig az érzéseim vezetnek, kicsit gondolkoznom is kellene előtte mielőtt kimondok dolgokat, néha ezt még elfelejtem és csak hagyom, hogy vigyenek az indulatok, aztán pár perc múlva ébredek rá, hogy milyen hülye is voltam... :U
    Ezentúl mindig mielőtt valamit kimondok elszámolok háromig, hogy ne lehessen belőle baj, még ha nekem rosszul is esik, inkább magamban tartom a választ, csak hogy ne bántsak meg vele másokat, főleg ne olyanokat, akik sokat jelentenek nekem...

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Na a mai egy igazán jó nap volt, ébredés után elkezdtem rendbeszedni a szobám és 1 szekrénnyel már végeztem is, hagy ne mondjam mennyi szemét került ki :D
    Jó érzés az a tudat, hogy tisztább és szebb lesz itt minden, hamarosan pedig úgyis át leszrendezve az egész végre!
    Délután sikerült lebeszélnem 2 CD lejátszót, a hét végére vagy jövő hét elejére ide is érnek, nagyon várom őket ;)
    Holnap reggel irány Csongrád, munkaügyi hivatal, találtam egy nagyon jó lehetőséget, ami ugyan nem éppen munka, ellenben jól fizet, ennyi nekem is jár ;] :D ;]
    Ennek a hírnek örültem ma a legjobban, egy jogász ismerősünk ébresztett rá a dologra, ami előttem hever, csak ki kell használnom és én így is teszek...a pénz mindig jól jön, főleg ha kevés van belőle.
    Ezt elmondtam a drágámnak, aki legalább annyira örült mint én, ha nem jobban, hisz ez neki is csak jó :D
    Hihetetlenül várom a hétvégét, sok dolgot terveztünk mostanra együtt és előre látom mennyire jó lesz vele...Istenem annyira hiányzik, annyira Szeretem és annyira örülök, hogy velem van!
    Ha tehetném mindig csak vele lennék...

    A hosszú távú terveimben ezek a dolgok szerepelnek:
    - gyógyulás, drágám, zenélés, pénzszerzés, kocsi és szórakozás

    Nagyon jó lesz minden ;)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Minden nappal egyre közelebb a hétvége és minden nappal egyre jobban hiányzik...
    Azt hittem nem lehet fokozni, de tévedtem, már szabályosan szenvedek nélküle.
    Annyira próbálom lekötni magam, de bármit is csinálok csak rá tudok gondolni, ami nem baj, csak sokkal jobb lenne, ha itt lehetne velem...
    Azt már mondanom sem kell, hogy minden éjjel vele álmodok és nem is csak egyet!
    Álmaim angyala :)

    Jól ment ma a munkaügyi központos intézkedés, elindult a dolog, már csak várni kell...
    Úton vannak a CD lejátszók is, ráadásul már felkérést is kaptam, hogy zenéljek 1-2 nagyobb és komolyabb helyen, amit persze el is vállaltam ;)

    Igazából már csak az hiányzik, hogy itt legyen velem, de az nagyon...

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    1 nap alatt ideért az első CDJ, örülök, de nagyon, tesztelés kezdődik meg ezerrel :D

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Cseszett egy kedvem van...nem így akartam befejezni ezt a napot, de már mindegy, majd lesz, ami lesz...

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    -== Erős & Spigiboy - Hidd el! (Dj. Szatmári extended mix) ==-

    És megint vége egy hétvégének...bárcsak sűrűbben lennének :)
    Eseménydús volt mondhatom, volt benne minden, de főleg jó, csak kár, hogy ilyen hamar vége...
    A jó dolgok olyan hamar véget érnek...vagy ezt csak én látom így?
    Fene se tudja, lesz még sok ilyen, csak olyan türelmetlen vagyok :)

    Voltunk pizzázni drágámmal meg haverokkal, jót elbeszélgettünk meg poénkodtunk és a pizza is finom volt, amíg pedig rájuk vártunk, addig egymással is tudtunk foglalkozni a kedvessel :P
    A kocsiban volt egy olyan pillanat...le se tudom írni amit akkor éreztem, valami mindent elsöprő és fergeteges érzés...csodálatos... :B

    Ma voltunk Ladacrosson meg paintballon, az is tetszett, csak hamar haza kellett jönni, mert nővérem lebetegedett, de összességében jó muri volt!
    Most pedig újra egyedül vagyok és HIÁNYZIK!

    Szeretem nagyon!

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    LOL!

    Leégett a falban a vezeték, mert nem bírta el a hang és géptechnikámat :DDD
    Most fentről hoztam hosszabbítóval áramot, amíg meg nem csináljuk...
    Szerencse, hogy nem lett nagyobb baj.
    Bár ha belegondolok, hogy a fele cucc be se volt kapcsolva és még ide se ért minden, amit vettem :D
    Pár ezer watt dolgozik itt, szegény elektromos rendszernek van elege.

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Nem nagyon volt ma időm írni, most pedig fáradt vagyok már hozzá...

    A kedvesnek készítek ajándékot, remélem örülni fog neki.
    Ez a szép lassú szám fog alatta szólni:

    Sarah McLachlan - Answer

    ''I will be the answer
    At the end of the line
    I will be there for you
    Why take the time
    In the burning of uncertainty
    I will be your solid ground
    I will hold the balance
    If you can't look down

    If it takes my whole life
    I won't break, I won't bend
    It will all be worth it
    Worth it in the end
    Because I can only tell you that I know
    That I need you in my life
    When the stars have all gone out
    You'll still be burning so bright

    Cast me gently
    Into morning
    For the night has been unkind
    Take me to a
    Place so holy
    That I can wash this from my mind
    And break choosing not to fight

    If it takes my whole life
    I won't break, I won't bend
    It will all be worth it
    Worth it in the end
    Because I can only tell you that I know
    That I need you in my life
    When the stars have all gone out
    You'll still be burning so bright

    Cast me gently
    Into morning
    For the night has been unkind''

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Ma se írok tartalmasat...sok a nehézség, amit le kell küzdeni, nem sikerülhet minden...
    De nem adom fel...

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Az egyhangúság meg a sok gond megtette a hatását, kezdek depressziós lenni...

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Édesanyám mondta nekem pár perce: ''A lehetetlent valóra váltjuk, a csodára picit várni kell.''

    Remélem igaza van...

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!

    Pár hónap kihagyás után újra visszatértem, immáron sokkal tapasztaltabban és életvidámabban. Történt egy s más az életemben, ami akkor nagyon elszomorított, de mostanra bánatnak már nyoma sincs és a dolgok is kezdenek rendeződni. Én pedig sok mindent tanultam megint az élettől és többet nem követem el ugyanazokat a hibákat mint régen.

    Most pedig átadom magam a karácsony varázsának és kiélvezem minden pillanatát :)

    ''Karácsony karácsony te csodás...''

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    A szó csak addig igaz amíg kimondod. Ez tény! Sose magyarázz bele többet, soha! Abban a pillanatban okozhat örömet és lehet szép, de tovább nem él. Csak egy pillanat, ami elrepít, ennyi az egész...

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    ''De a szeretet elvesztése nincs és nem is lehet, soha! Ez az egyetlen pont, ez a mustármagnál is kisebb pont a szívünk közepében, ahol lényünknek és az egész teremtésnek a legvégső titkát őrizzük. Ez a titok, ha szavakkal kimondjuk, ennyi: a szeretet örökkévaló. Minden más elmúlhat - el is múlik. A nap élete véges. A csillagoké is. A kozmoszé is. ''Ég és föld elmúlnak de az én szavam nem.'' Ez a szó a szeretet, tudjuk. Vagyis a szeretet nem múlhat el, megmarad. Ezért van az, hogy senkit nem lehet megvigasztalni, ha elveszti azt, akit szeret. Minden vigasz erőtlen és hamis. Főleg az a mondat, hogy ''az idő majd begyógyítja a sebedet.'' Nem igaz. Ez nem olyan seb, ami gyógyul. A fájdalom érzése idővel csökken, de a széttépettség érzése megmarad. Egyetlen dolog szünteti meg a másik hiányának fantom-fájdalmát: ha nem szeretjük tovább. Ha elfelejtjük. Amikor azt mondjuk, hogy az ''idő gyógyír'', erre gondolunk. A felejtésre. Ez azonban - ha valóban szeretünk - nem lehetséges. A szeretet hiányát csak egyetlen dolog gyógyítja: ha újra találkozunk azzal, akit szeretünk. Semmi más. Jövőre, húsz év múlva, odaát, vagy egy másik életben... Mindegy. A hiány mindaddig él, amíg nem láthatjuk újra. Nem is az emléke, a hiánya él bennünk. (Sok idő után ez úgy jelenik meg, hogy ''Nem tudom, hogy ki, de hiányzik nagyon!'') És ezt a hiányt valamennyien felfedezhetjük a lelkünkben. Gyakran évszázadokig vagy még tovább hurcolhatjuk magunkban. S néha megélhetjük azt a ritka pillanatot is, amikor - bármilyen alakban - újra találkozhatunk, és megszólal bennünk az ''Ő az'' ismerős élménye. Ez a villámszerű felismerés nem csak különösen boldog és megrendítő, de azzal az érzéssel is jár, mintha egy régi szomjúságunk elégülne ki, mintha nem csak azt mondanánk, hogy ''Ő az!'', hanem azt is, hogy: ''Csakhogy itt vagy végre!''

    Müller Péter - Szeretetkönyv

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Hmm...sok minden írnivalóm lenne ide is és majd be is pótolom szerintem idővel, csak most minden időmet leköti az ''élet'' :) Fura, hogy ezt írom, de úgy érzem, hogy életemben most vagyok a legkiegyensúlyozottabb és a leggondtalanabb. Persze sok dolog van ami bánthatna vagy aggaszthatna, de valahogy már nincsenek ezek rám olyan hatással mint régen. Végre teljesen egészséges vagyok, nincs ami aggasszon, teljesen rendbejöttem testileg és úgy érzem mostmár lelkileg is! Megérte, hogy elvállaltam kórházban azt a kezelést, mert szinte újjászülettem. Reggel csak úgy kipattanok az ágyból, egész nap pörgök, az utóbbi hetekben alig voltam itthon. Tiszta energiabomba vagyok, sosem állok le és sosem fáradok el :D Rengeteget bulizunk, szórakozunk, sok sok tervem és elintéznivalóm van és végre nem érzem magam haszontalannak és céltalannak. Újjászülettem, céltudatos és vidám lettem és már nem szomorkodom olyan dolgokon amiken nem érdemes. Az élet szép és bizony tényleg az akármennyire elcsépelt mondás is ez. Most kezdem csak látni a napos oldalát. Az előbb énekelve és táncolva jártam végig a lakást, egyszerűen árad belőlem valami boldogság, pedig semmi nagy dolog nem történt. Csak egyszerűen úgy érzem megtanultam élni és megtanultam irányítani a jövőmet és az érzéseimet. Hamarosan leírom a közeljövőben kivitelezendő terveimet is, hogy számon tartsam őket és semmit se felejtsek el, mert lassan tényleg bajom esik ha nem hasznosítom az energiáimat :D

    Lényeg a lényeg, hogy jól érzem magam a bőrömben és örülök ennek a változásnak, ami végbement rajtam. Ugyan nehéz volt és olykor nagyon fájdalmas, de megérte! Teljesen másképp látom az életet és már nem naív álomvilágban élek. A jövő pedig csak még jobb lehet.

    Várom az új évet ;)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Egy kis reklám :D
    Aki ismeri a DC++ -t és netán használja is, az nézzen fel nyugodtan a HUB-unkra, 1000-2000 fős, nincs minimális megosztás, jó társaság és én vagyok az egyik Admin. Már nem egy PH-sal találkoztam ott össze :D

    File/Quick Connect és oda írd a következőt: oldhub.tx.hu:1976
    Old-HUB, aki akar megkereshet, [OP]Dj.Beat néven vagyok elérhető szinte egész nap :)
    Ja és még vannak kiadó VIP helyek is ;)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Holnap szilveszter. Őrült gyorsan eltelt ez az év. Bár utólag már mindenki ezt mondja :) Hogy mennyire kiszámíthatatlan az élet ez is azt példázza...pár hónappal ezelőtt még teljesen máshogy terveztem a karácsonyomat és az új évet, és ennek pont a szöges ellentéte következett be. Ami ugyan nem baj, csak mégis furcsa.
    Valahogy nincs kedvem nagy bulikba és ismeretlen emberek közé menni ilyenkor, bár valószínű mégis megteszem aztán majd meglátom mi sül ki belőle :) Sokkal jobban örültem volna viszont egy 10-20 fős kis házibulinak, ahol olyan emberekkel vagyok körülvéve, akiket szeretek és akik fontosak nekem, de ez nem jött össze. Sebaj, lesz még szilveszter nem is egy.
    Furcsa belegondolni, hogy holnap éjjel már átlépünk egy újabb évbe. Újabb 365 nap, ami sok sok új élményt és emléket tartogat. Ilyenkor mindig izgalommal tölt el ez a rejtélyes jövő. Emlékszem tavaly ilyenkor is ugyanazt éreztem és nem volt hiába. Ebben az évben kijutott nekem a jóból és a rosszból egyaránt, voltam a mennyben és éreztem magam kitaszítva is. Olykor szárnyaltam és semmi sem vehette el a boldogságomat, máskor azt hittem nincs tovább, véget ért. Mégis itt vagyok és most megint ugyanúgy szorul össze a gyomrom az ismeretlent várván, mint tavaly ilyenkor :) Ha csak feleannyi dolog is fog velem történni, mint ebben az évben, akkor az elkövetkezendő hónapok sem lesznek eseménytelenek. Egy dolgot viszont itt meg kell jegyeznem: Akármennyi rossz dolog is ért és akármennyi fájdalom, akkor is ez az év volt eddigi életem legszebb éve. Kezdődött Május 1-el, a nappal, amit sose felejtek el és amire mindig örömmel gondolok vissza. Aztán folytatódott a nyárral, ami ugyan kicsit rövidebbre sikeredett a szokásosnál mégis örökre beírta magát a ''felejthetlen emlékek'' címszó alá életem emlékkönyvében. Ez az év azért is volt még különleges, mert azt hiszem most tanultam a legtöbbet az életről, a szerelemről, a barátságról és leginkább magamról. Kicsit más ember lettem, kicsit realistább, kicsit tapasztaltabb és erősebb. Ugyan még mindig az vagyok, aki régen, csak már nem álomvilágban élek és nem vagyok olyan naív. Képes vagyok meglátni az igazságot, mégha az fájdalmas is. A pofonokat, amiket kaptam már nem bánom. Tanultam belőlük és erősebb lettem általuk. Büszke vagyok arra, amit elértem és arra aki vagyok. A célom pedig, hogy próbáljak ugyanilyen maradni és soha nem feladni, még ha kicsit ki is lógok néha ebből a mai világból :) Ha csak a múltat nézem azt mondhatnám sok mindent elvesztettem mostanában. De a valóság az, hogy nem vesztettem el semmit. Ami igazán fontos azt nem. Mind itt van belül, a szívemben és a lelkemben és nem veheti el tőlem soha senkisem. Régen azt mondtam vannak dolgok, amik sohasem változnak és ez valóban így van. Amit gondolok, amit érzek...ezeket senki nem ismerheti csakis én. Mégis tudom, hogy ezek sosem fognak eltűnni. Talán kívülről úgy tűnik nem is számítanak és nem is léteznek, de azt, hogy mi van bennem csak én láthatom. És ha szomorú vagyok mindig elég csak visszanéznem és ahelyett, hogy elkeserednék inkább csak mosolygok, mert átéltem milyen egy pillanatra a mennybe lépni és azt mondani: ''Ezért a pillanatért megérte élni!'' Talán jövőre még több ilyen lesz. Talán már egy sem. Ki tudja? :) Épp ebben a titokzatosságában rejlik az izgalma. Bár kicsit félek...van bennem valami, ami nem hagy nyugodni és bár nagyon is jól tudom mi az mégsem tehetek ellene semmit. Én nem. És talán más sem. Csak az idő vagy az élet, esetleg a sors. Nem fogok mást tenni, csak ÉLNI! Nem fogok görcsölni és nem fogok szenvedni. Csak a pillanatoknak élek, hisz az élet is szinte csak egy pillanat. Minden lélegzetvétellel egyre kevesebb az idő és nem szabad elvesztegetnem egy pillanatot sem. Többé már nem... Jövőre szeretném sok álmom megvalósítani és mindig egy-egy lépéssel közelebb kerülni ahhoz az érzéshez, amit kergetek. A sok változásnak viszont ára is van... Minden egyes csalódással, fájdalommal elveszik belülről valami. Valami a gyermeki naívságból és ártatlanságból. Amikor még azt hiszed minden leküzdhető és lehetetlen eléd akadályt állítani. De ahogy az élet közbeszól, úgy ezek szép lassan a ködbe vésznek. Talán ezt nevezik felnövésnek, de ez nincs így jól. Nem akarom elveszíteni ezeket. Én mindig azt akarom hinni, hogy nincs előttem lehetetlen. Szeretném életem végéig érezni magamban az erőt, hogy képes vagyok megváltani a világot ha kell. Ha akarom tudjak szárnyalni és elrepülni messzire és tudjak igazi ártatlan sebek nélküli szívvel szeretni örökké ha kell. Talán semmi sem tart örökké...talán mégis. Talán csak belül, mélyen a szívedben, de hiszem, hogy van, amit képtelen eltörölni az idő. És talán nem lesz minden ember élete tündérmese csodálatos happy end-el, de ha ott belül igazi és tiszta amit látsz, akkor átélted az élet legnagyobb csodáját, az igazi Szerelmet...Úgy érzem nekem sikerült...
    Az ember bármennyire is szeretné sosem tudja tagadni mire is vágyik igazán. Ezt pedig legjobban az álmok és a tudatalatti képes megmutatni. Régen sosem emlékeztem az álmaimra. Ha nagy ritkán mégis, akkor azok jelentéktelen, hétköznapi dolgok voltak. Mostanában viszont hihetetlenül intenzív dolgokat álmodok és mindig csak ugyanazt. És bár szeretném azt mondani hogy csak véletlen, tudom, hogy nem az. Ennyi még megmaradt, egy kicsi álomvilág, egy csipetnyi fantázia arról, hogy mi lenne ha... :) Ez a szép az álmokban, egy világ, ahol minden megtörténhet és ahol megkaphatod, amire vágysz. Csak felébredni rossz, mert olyankor hirtelen összetörik minden, amiről azt hitted, hogy mármár a valóság. De még ígyis megéri...néha egy szép álom többet adhat, mint maga az élet :)

    Sok dolgot tudnék még írni, de mára elég lesz ennyi, a többit majd jövőre. :)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Lassan elkezdek készülődni, utána kocsiba pattanok és irány a buli és az újév :D Remélem jó l fogom érezni magam, a hangulat már megvan, bár gondolatban sűrűn vagyok máshol és ahogy ismerem magam ma még sokat is leszek, dehát én már csak ilyen javíthatatlan vagyok :) Ha minden jól megy holnap délután vagy este jövök és ha nem leszek nagyon fáradt vagy másnapos akkor megírom milyen volt az este és a hajnal. Addigis mindenkinek jó bulizást, szórakozást, TV-zést, vagy éppen ki mit csinál.

    Boldog Új Évet PH, Boldog Új Évet Mindenki! :D

    2oo7

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Huhh, hát csak hazakevergőztem így negyed 7 tájékában :DDD Reggel fél 8-ig buli megállás nélkül, utána 4 óra alvásnak nem nevezhető valami, majd 2 óra autókázás hulla fáradtan, végül itthon egy nagy tusolás, ahol megszabadultam a testem különböző, legintimebb pontjaiból is előbukkanó konfettidaraboktól :DDD

    Ez a szilveszter más volt, mint a többi, most volt talán először, hogy nem csak egy kis társasággal voltam. És bár először fura volt, de utána nagyon jól éreztem magam én is és a többiek is. A pezsgőzést korán kezdtük, az éjfélről majdnem lemaradtunk, leamortizáltunk egy szobát, bekonfettiztünk mindenkit, szerpentinnel díszítettük a lakást, fetrengtünk a röhögéstől, ellőttük a tüzijátékokat, utána pedig éjféltől reggelig buli megállás nélkül :D
    Most pedig teljesen kész vagyok, csoda hogy még nem aludtam el ülve és képes vagyok blogolásra ;]

    Az eddigi évekkel ellentétben most nem fogadtam meg semmit, mert nem láttam értelmét. Vagy nem tartanám be vagy csak hajszolnék valamit feleslegesen. Ha valamit majd véghez akarok vinni, akkor meg is fogom tenni az év bármely szakában és nem attól fog függeni, hogy mit ígértem meg magamnak vagy másnak új évkor. Persze kisebb terveim vannak, de a lényeg az, hogy ezt az évet még szebbé akarom tenni mint a tavalyit! A mostani magamat ismerve ez pedig nem lesz nehéz ;)

    Holnap még írni fogok szerintem egy kis szösszenetet az éjjeli tapasztalataimról, ugyanis van belőlük bőven, néha már szabályosan nekem fáj mások viselkedése, de erről majd később (most túl fáradt vagyok épkézláb gondolatokat gyártani :D )

    Végezetül pedig egy aranyköpés erre az évre vonatkozóan egyik haveromtól:
    ''2oo7 a szeretet éve lesz...és a nyomoré!'' By: Kolby :DDD

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    A tegnap emlegetett bulis tapasztalataimat lejegyeztem a Logout Blogomba, aki akarja olvassa el és szóljon hozzá a témához ;)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Lyrics: Roger Sanchez - Lost

    I saw a picture yesterday
    You know the one we were laughing in the rain
    Remember how it used to be
    Remember you were still in love with me

    But you turned away
    And I start to cry
    I'm lost without your love
    And I won't survive
    Don't leave me
    Alone tonight
    I'm lost without your love
    And I won't survive

    Don't leave me
    Cause I won't survive
    I'm lost without your love
    And I won't survive

    I can't believe that we are through
    Is it someone else
    Have you found somebody new
    Cause in die inside
    Every-time I close my eyes
    And imagine myself living without you

    But you turned the way
    And I start to cry
    I'm lost without your love
    And I won't survive

    Don't leave me
    Alone tonight
    I'm lost without your love
    And I won't survive

    Don't leave me
    Cause I won't survive
    I'm lost without your love
    And I won't survive

    Klip:[link]
    Imádom ezt a zenét :)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    -== Magnet - Be with you ==-

    Egy merengős este vége közeleg sebesen. Nem tudom miért, de ilyenkor későn, mikor már mindenki alszik és csak én vagyok ébren, akkor megszállnak a gondolatok és képtelen vagyok szabadulni, csak repülök és repülök, míg végül azt veszem észre hogy már teljesen másutt vagyok, egy más világban. Legszívesebben kikapcsolnám az agyam, de nem megy és aludni is képtelen vagyok. Úgy lennék másutt, mással, máshogyan. Sétálnék a csillagok alatt megállás nélkül. Csak ne volnék ilyenkor egyedül... Megijeszt a magány és a sötétség. Ölelnék valakit, de nem lehet. Súgnék szép szavakat, de elnyeli az éj. Nem szomorú vagyok, csak magányos. Elég lenne egy ölelés vagy csak egy pillanat. De ezek csak álomképek maradnak és eltűnnek úgy, ahogyan reggelre a csillagok...

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Már elbúcsúztam tőled és nem vágyom vissza, sikerült elhullatnom a fájdalom, a csalódottság és a meghasonlottság köpönyegét. Új köntösbe bújok, új arc, és a régi önmagam vár rám. Rengeteg dolgot tehetek még azért, hogy szebb legyen a holnapom és most már akarom, felszabadultan, tisztán élni az életem. Egyedül, akár társ nélkül, csellengve-csapódva, felelőtlenül, de tisztán és büszkén. Egy életre elég a csalódásokból és a felesleges vágyakozásból. Csak azzal tehetek jót magamért, ha ezt belevésem a lekembe izzó tőrrel, kemény szavakkal. Nincs más út.

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Tegnap megnéztem a Pillangó Effektus második részét, oltárian tetszett, ahogyan az első is. Ma pedig délután a Ház a Tónál-t, szép kis romantikus történet Sandra Bullock-al és Keanu Reeves-el :)

    Pár perce értem haza, elmentem a városba beszélgetni a haverokkal, meg is néztünk egy filmet, na meg kiírtunk pár dolgot ;)
    Most pedig azt hiszem megyek és alszom egy nagyot :)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Mostanában valahogy sok jó film kerül a kezem ügyébe, ma például az Illúzionista című alkotást sikerült végignéznem és ez is egy igazán kielemkedő darab volt számomra :)

    Tele vagyok tervekkel és ötletekkel, annyi minden van, amit szeretnék elérni, megvalósítani, kivitelezni, csak a legtöbbhöz pénz szükségeltetik, ami most nagyon nincs, köszönhetően annak, hogy sok új dologba ruháztam be mostanság ;)
    De semmi gond, hosszú még az év, nem akarok kapkodni, de az biztos, hogy az elkövetkezendő pár hónapban sok-sok tervemet valóra váltom.
    Addig pedig kiélvezem az élet apró örömeit, végre tudom már látni azt a tömérdek apróságot is, ami széppé tehet egy napot. Egyre többet nevetek és egyre többet vagyok a barátaimmal.

    Nézzenek oda, mégse vagyok menthetetlen :D

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    ''Az apró kérész csak egyetlen napig él. Egyetlen napig... Mégsem sajnáljuk érte. Hiszen ezen a napon csak annak él, amit szeret: Szárnyra kap, a szélre bízza magát, játszik, élvezi röpke élete minden pillanatát. Úgy él, mintha nem lenne más nap. Hiszen számára nincs másnap. Talán tanulhatnánk tőle...''

    [kép]

    [Szerkesztve]

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Hát ettől a naptól se azt vártam, ami lett belőle, de jól van ez így ahogy van :D Tegnap este alig bírtam aludni az izgatottság miatt, hogy na majd ma mi fog történni...hát nem történt semmi, de azért jó volt :) Sikerült kialakítani egy privát VPN hálózatot és most nagyban megy a csere-bere és a Lan-game, holnapra leszünk vagy 20-an és ezzel együtt jelentősen megnő az összes megosztott adat mennyisége is...yeah :D
    Az előbb megrendeltem végre pár könyvet amit régóta akartam, az egyik Müller Péter Szeretetkönyve, a másik kettő Asimov klasszikus, ő az egyik kedvenc íróm ;)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    ''...néha hihetetlenül jó lenne valakit magamhoz ölelni és megcsókolni. Hiányzik az az érzés, amikor csak feküdtünk csöndben, néztük egymást szótlanul és azt gondoltam, hogy most bárcsak megállíthatnám az időt és ebben a percben élhetnék örökre. Tudod félek, hogy soha többet nem élem át ezt és így...talán leszek még szerelmes évek mulva, ki tudja...de azt hiszem annyira és ilyen intenzitással soha többé, mint akkor. Nem tudom elmagyarázni és leírni, de egyszerűen bizsergett mindenem, az az érzés ami végigfut olyankor rajtad, legszívesebben eggyéválnál vele és mire észbekapsz már nem is magad vagy, hanem ti ketten vagytok egy! Na ez az, ami hiányzik...''

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Na ez a nap se volt egyszerű :DDD Délután kékhalállal elszállt a gépem és egészen mostanáig azzal szenvedtem, hogy próbáltam életre kelteni, de bármit is szedtem ki vagy tettem be mindig elhalálozott az első pár percben. A plafonon voltam és ha megláttam a DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL üzenetet és a szép kis kék képernyőt akkor kivert a víz. Néha már be sem akart bootolni, máskor már képet se adott a monitorra, de végre rájöttem, hogy az egyik 512-es mamóriamodul a hibás, úgyhogy most 1 giga ram helyett csak fél van, de legalább működik a gép és formázni se kellett (2 éve nem volt, annyira karban van tartva, be van lőve, minden fenn van, tisztam, stabil, gyors) nem akarom leformázni a Vista megjelenése előtt. Pár napon belül veszek új memót, addig elleszek így, max. nem Carbonozok :D A privát hálózat is jól halad, egész szép számmal vagyunk.

    A gép becsődölésén kívül nagyon jó nap volt ez a mai, több dolog miatt is, és remélem ez a tendencia megmarad a továbbiakban is, nagyon boldog lennék ha így lenne ;) Holnap megjönnek a könyveim is, lehet olvasgatni, jááj de várom :)

    Happy vagyok.
    Nem kicsit...nagyon :D

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Szeretem mikor történik végre valami és pörögnek az események, hát ez a nap teljesen ilyen volt :D Egy percre is alig tudtam megállni, mindig volt valami vagy valaki, ami lefoglalt. Délelőtt megjöttek a könyvek, annyira örülök nekik, már el is kezdtem olvasni ;) A délutánom sem volt eseménymentes, ráadásul a dokim is hívott, hogy az eredményeim életemben először végre olyanok, mint egy egészséges embernek, szóval ez meg még egy pár dolog feltette az i-re a pontot, úgyhogy most majd kiccsattanok a boldogságtól, rég éreztem már ezt, hiányzott... ;)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Óóó nem is lehetett volna szebb befejezése ennek a napnak, mint ez. Hajnali 2 van és vááááá de jó minden :D

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    ''Ha valakiben él a szellem az repülni vágyik. Nem azért, hogy meglógjon a föld vonzásköréből, hanem hogy mindenkit magával vigyen a magasba. A beszélgetésben az értelmet keresi, írásban a szépséget, a gondolatban az igazságot, zenében a harmóniát, emberben a jóságot - s ha nem találja, azon munkálkodik hogyan tudná megteremteni.''

    Hát ez vagyok én... :)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Most értem haza, elmentünk haverokkal moziba, beugrottunk útközben vásárolgatni, kicsit elengedtük magunkat, lazultunk, jókat dumcsiztunk, a végén pedig kajcsiztunk egy nagyot :D A Deja Vu című filmet néztük meg, nekem nagyon tetszett, aki teheti és szereti az ilyen kicsit fantasztikus, de mégis lebilincselő és izgalmas filmeket az feltétlenül nézze meg, nem fog csalódni ;)

    Nem tudom miért, de ahogy a napokban, úgy most is nagyon boldog vagyok. Nincs pedig különösebb oka, nem nyertem meg a lottót és nem is történt semmi egetrengető, mégis úgy érzem, hogy az enyém a világ. Remélem ez a tendencia a továbbiakban is folytatódni fog.

    The World Is Mine!

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Ez a nap a nagy beszélgetések napja volt, sikerült több emberrel is elég mély témákat érinteni és valahogy jól esett. Általában csak akkor szoktam ilyen mélyen beszélgetni, ha valami bánt vagy gond van és kell egy személy akivel megbeszélhetem, de ez most másképp alakult. Egyszerűen csak jöttek a gondolatok és közben nem szomorú voltam, hanem boldog. Kicsit vissza is merengtem a múltba és ismét csak rá kellett jönnöm, hogy pár hónap, hét, sőt pár nap alatt is képes 180 fokos fordulatot venni az életünk. Szóval élvezd ki minden pillanatát, mert nem tudhatod mit hoz a holnap és lehet hogy akkor már bánni fogod, hogy nem tetted meg azt, amire vágytál. És az időt visszapörgetni nem lehet, úgyhogy merni kell élni és lépni.
    Ma segítettem egy embernek és jól esett, hogy tudtam tanácsot adni és kicsit megkönnyíteni a helyzetét. Jól tudom mit él át és nem könnyű időszak ez...de legalább már látom, hogy milyen is voltam én akkor, milyen elkeseredett, csalódott és reményvesztett. De mindig van kiút. Van, mert lennie kell :)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    ''Születésünkkor mindannyian angyalok vagyunk, csak idővel elveszítjük szárnyainkat és a hitet, hogy a csodák belőlünk fakadnak...''

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Tegnap éjjel furcsa dologra lettem figyelmes. Csak ültem a szobámban szótlanul, belemélyedtem a székembe és átadtam magam a zenének. Csend volt, mindenki aludt már, egyedül én voltam ébren. Hirtelen úgy vetült a sárga neon fénye a kezemre, hogy épp megvilágította a jobb mutatóujjam begyét. Észrevettem egy hosszanti vágás forradásának a nyomát. Először magam sem értettem milyen sérülés lehet ez, de ahogy néztem sok mindent juttatott eszembe. A hétköznapok során nem látszik ez a heg, sőt már régen elfelejtettem azt is, hogy ott van. Mégis azon az éjjelen egy pillanat alatt előtűnt és emlékek hadát hozta magával. Egy kicsike kis forradás és mégis mennyi mindent jelent. Már emlékszem: Akkor szereztem mikor tavaly októberben idegesen pakolásztam a szobában. Hirtelen kicsúszott a kezemből valami és végigszántotta az ujjbegyemet. Észre sem vettem rögtön, csak arra figyeltem fel mikor már minden tiszta vér volt. Gyorsan rászorítottam egy zsebkendőt és rendezkedtem tovább. Nem volt időm ilyen ''apróságokkal'' foglalkozni.
    És hogy miért írom ezt most le? Azért, hogy néha egy apró dolog is mennyi mindenre képes emlékeztetni az embert. Arra, hogy akkor azért voltam ideges, mert éreztem, hogy hamarosan minden megváltozik. Féltem és reszkettem, mert éreztem azt a remegést, amit a változás szele okoz olykor. Vajon átélte-e már rajtam kívül ezt az érzést valaki? Amikor tudod, belülről érzed, hogy közeleg valami, de nem tudod megmondani, hogy mi az. Amikor annyira titokzatos minden, más a levegő illata és végigszalad rajtad egy különös bizsergés, ami olyan leírhatatlan. Ez a változás szele... Ránézek a hegre és közben a lelkembe látok. A múlt képei, amik már csupán emlékek. Ki gondolta volna akkor, hogy pár hónap alatt megváltozik minden? Ki gondolta volna, hogy ennyi mindent tartogat nekem az élet? Elkezdődött egy új év és ezzel együtt számomra lezáródott valami. Életem egyik fontos fejezete. Új lap kezdődött és ami elmúlt azt többet nem hozza már vissza semmi. Sokan félünk ettől a változástól, én is féltem... Egyszerre kellett felnőnöm és megtanulnom elveszíteni. Egyszerre kellett szembesülnöm azzal, hogy szeretni nem mindig csodálatos. Rá kellett döbbennem, hogy az élet nem olyan, amilyennek gyerekszemmel látjuk. Küzdés és néha minden erőfeszítéseink ellenére csak céltalan bolyongás. Sokszor gondolok vissza az elmúlt időkre. Azokra a boldog pillanatokra, amik olyannyira eltűntethetetlenek, akár ez a heg az ujjam begyén. Mindenki életében vannak ilyenek. A lelkünk legmélyén őrizzük őket és az elkeseredettség óráján néha jó elmerülni bennük.
    Ezek a hegek valójában nem is a testünkön vannak. Az életünk minden egyes meghatározó eleme egy ilyen heg. A fájdalom, az öröm, a szerelem, a bánat, a csalódás, mind csak hegek és mások számára láthatatlanok. A te szívedben is megannyi heg van. Ha jut egy kis időd neked is csöndben leülni, akkor te is észreveheted. A hétköznapok rohanó életében már nem látjuk őket. De ha úgy vetül rá a fény, akkor előbukkan az, amit már talán el is felejtettél, hogy létezik...

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Már megint nem írtam egy ideje, ennek pedig az az oka, hogy ismét kórházba kerültem :( Elkaptam valamit, ami elég szépen taccsra vágott, most 1 napra hazajöhettem, de holnap megint be kell feküdnöm a sebészetre és valószínű utána műtétem is lesz. Nagyon nem hiányzott ez és azt hittem már egyenesben vagyok, dehát vannak olyan dolgok, amiket nem számíthatsz ki. Erről szól az élet. Bár magam is meglepődtem, mert már sokkal jobban kezelem a helyzetet, mint régen. Nem keseredtem el, nem fordultam be, hanem próbáltam a jobik oldalát nézni a dolgoknak. Nem azt mondom, hogy hűde örültem ennek az egész helyzetnek, de jól tűröm és ez a lényeg. Egyszer ezen is túlleszek és akkor minden szép lesz megint.

    Sok sok gondolat érik a fejemben ismét, amiket azt hiszem hamarosan megint a logout közössége elé tárok, ahogy az előző postomban szereplő kis gondolatsort is. Nagy örömmel töltött el, hogy kiemelt cikk lett és hogy ennyi ember elolvasta és kifejezte tetszését :)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Na csak haza engedtek, és most február 6-ig itthon is maradok, utána lesz egy MR vizsgálatom, az dönti el, hogy lesz-e műtétem vagy sem. Bárhogy is alakul én nem szomorkodom, hanem addig is próbálom kiélvezni az életet ahol csak lehet és azzal foglalkozom, ami boldoggá tesz és felvidít. Ámen :)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Valami lehet most a levegőben vagy csak ez a téli időszak hat így az emberekre nem tudom, mindenesetre az elmúlt pár hónapban szinte az összes barátomnak véget ért egy hosszú kapcsolata. Most pedig az egyik legjobb barátomnak, neongorack-nak is meg kellett tapasztalnia ezt az őrülten fájdalmas érzést. Ahogy olvastam a blogját egy az egyben magamra ismertem, mert akkor én is ugyanezeket éltem ás és ugyanezeket a kérdéseket tettem fel magamnak. De válaszok nincsenek és még jó ideig nem is lesznek. Hónapok, évek...talán kicsit tompíthatják a fájdalmat, de kitörölni az emlékeket nem fogja tudni semmi sem. Mégis erősnek kell maradni, mert az élet ilyen kegyetlenül tanít. Néha földbe döngöl és porba taszít, csak hogy megtapasztald milyen az igazi gyötrelem. De ha képes vagy felállni, akkor idővel megérted, hogy a fájdalomtól is több leszel.

    ...20 hónapig csak hazudtam magamnak, hogy ez a kapcsolat más lesz mint a többi, de mára azt is megtanultam, hogy nincs örökké és soha.... Mindennek egyszer vége szakad... neongorack

    ''Az első szerelem gyönyörűsége abban rejlik, hogy azt hisszük sosem érhet véget.''

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Ez a mai minden téren egy jó nap volt! Megint moziztunk 4 barátommal, megnéztük az Eragon-t. Tetszett, ari volt benne a sárkány :D Utána a szokásos beszélgetés és ökörködés, ami már nagyon hiányzott. Sok más egyéb örömöt is tartogatott a nap, de leírni is hosszú lenne mindet. :) Megérkezett a 100 üres CD-m is, úgyhogy hamarosan írom kifelé az összes zenét, amit már régóta akartam.

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Huhh, most értem haza, elmentünk haverral pizzázni, ráadásul épp ugyanott volt nővérem régi osztályának a bulija, úgyhogy hozzájuk csapódtunk :D Jól éreztük magunkat és legalább arra jó volt ez az este, hogy rájöjjünk: Vannak még olyan csajok, akiknek bejövünk :DDD

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    A mai nap egyetlen említésre méltó eseménye: Megborotválkoztam, így mostmár embernek kinéző külsőt nyert a fejem :DDD

    A nap idézete: ''Ha két ember egymásra talál, végtelenné tágul a tér, elmosódnak a tengerek, hegyek, sivatagok körvonalai; öröklétnek tűnik az idő, melynek egyetlen valóságos része: a pillanat.''

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Két említésre méltó dolgot tartogatott számomra ez a nap:

    1: Sikerült szert tennem még egy 512-es Samsung memóriára, így pótolni tudtam a rosszat és immáron újra 1 Gb Rammal hasít a gépem. Ráadásul nem is kellett fizetnem érte, hanem csak pár régi HW-t adtam cserébe, szóval jól jártam. Hamarosan követi ezt a a modult egy 6600GT vidkari is, az is szintén cserealapként :)

    2: Végre megléptem azt, amit már talán régen meg kellett volna. Azt hiszem végre sikerült mindent lezárni úgy ahogy kell. Drasztikusan, hirtelen, véglegesen. Így lesz a legjobb...

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Voltatok már úgy, hogy hangosan szólt a zene, ti csak ültetek és közben valahogy a zene és a gondolataitok egybeforrtak? Nem igazán tudom ezt szavakkal leírni, ezt érezni kell. Ezt élem most át és leírhatatlan egy dolog... Fura ahogy a hangok új gondolatokat és vágyakat ébresztenek. Mintha táncra perdülne a lelkem. Felfordul belül minden, előjön jó és rossz egyaránt, de ezt az egészet a felszabadulás érzése követi. Elszámolsz magaddal, rendet raksz a lelkedben. Álmok halnak meg, néha újak születnek, és mindez a zene hatására.

    Biztosan veletek is előfordult már egy számodra megindító számot hallgatva, hogy elmerültél benne és egyszercsak azon kaptad magad, hogy már nem is a szobádban ülsz, hanem másutt jársz. Szinte repülsz. Távol, messzire a valóságtól és a realitástól. Nem számít milyen stílust szeretsz, nem számít ha rocker vagy és az sem ha megszállott trance rajongó. A zene mindenkiben képes felszabadítani valamit. Nincs olyan ember, akire nem hatna, aki mást mondd az hazudik. Mindig veled van, felvidít, ha szomorú vagy, ellazít, pihentet, kikapcsol.

    Ha úgy érzed összeesküdött ellened a világ és semmi sem jó, ha azt hiszed ennél már csak rosszabb lehet, ha kudarcok és csalódások sorozata ér, akkor csak tedd fel a kedvenc lemezed, indítsd el a kedvenc számod, ülj le, csukd be a szemed és hagyd hogy magával ragadjon. Rövid időn belül táncra perdül a lelked és talán megérted miről beszélek.

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Három napja eltűnt a labrador kutyusunk. A család kedvence volt, de mindenki reménykedett, hogy csak csavarog és rövid időn belül hazatér. Sajnos nem így lett. Ma délután apum munkatársa telefonált, hogy rátalált a kutyusra nem messze tőlünk az út mellett, valószínű elütötték. Ahogy megtudtuk érte mentünk és hazahoztuk, de már nem élt. Mindenki megsiratta, hihetetlenül hozzánk nőtt, értelmes volt és okos, a család igazi tagja. Én is annyira szerettem, nagyon fog hiányozni :O
    Ez a dolog is csak abban a hitemben erősít meg, hogy mostanában szép lassan mindent elveszítek, ami a múlthoz köt. Mintha így kényszerítene arra az élet, hogy kezdjek egy új lapot és zárjam le a régi fejezetet végleg. De ez hihetetlenül fájdalmas dolog tud lenni... 180 fokos fordulatot vett az életem és mostmár tényleg elmondhatom, hogy minden téren megváltozott. Soha nem lesz semmi ugyanolyan, soha! És ez talán nem is baj, de a búcsúzás mindig fájdalmas. Akár embertől, akár álattól, akár egy helytől vagy emléktől. Én kénytelen voltam mindezektől elbúcsúzni és talán sokkal több mindentől is. Talán elkezdődik valami új, talán folytatódik tovább ez a búcsú. Mindenesetre megpróbálok erős maradni és átvészelni mindazt, ami még rám vár...

    Igazi társ voltál, néha több is, mint egy ember... Hiányozni fogsz...
    [kép]

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

  • The DJ

    addikt

    Holnap house party nálam :D Előtte mozi, Tesco ( :DDD ), szokásos haveri hülyülések, kis Fiat hajtás, utána nálunk megmutatom hogy is kell mixelni, hajnalban pedig még megnézünk 1-2 filmet gépen. Jó lesz érzem :D

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Aktív témák