Hirdetés

Aktív témák

  • adik

    őstag

    válasz Jeannie #4016 üzenetére

    Üdv,

    sajnos sok képednél nem volt számomra egyértelmű a téma... ezt vágással, vagy bizonyos képeken a mélység-élességgel tudod jobban kiemelni. Gondolom a Tabán, vagy annak környékén laksz? :)

    az Erzsébet-híd budai hídfőjénél mit fotóztál?
    a pilon hatalmasságát? - akkor közelebbről, jobban alúlról kellett volna.
    a drótok és a pilon alkotta vonalak játékát? - Jó ötlet, csak akkor vágni kéne.

    a villanyoszlop tetején a galambok az jó.

    a lépcső is.

    a pösti oldalról, amit készítettél, és a Gellért-hegy északi oldala látszódik, felhajtó, stb... ott szépen három részre osztottad a teret a suta fényviszonyoknak köszönhetően - hozzáteszem nem feltétlenül baj. jah, a három rész: a Duna, és az Ég. ezek helyesen vannak exponálva, szép mindkettő, illetve a harmadik a kettő közötti, pont az van rosszul lőve, sötét, mint a fene. ezt vagy expo-kompenzáció sorozattal tudod megoldani, aztán jól összePS a különböző képeket, vagy az előteret és a hátteret ''égeted'' és a közép lesz helyesen exponálva. - legalábbis ezek a konvenciók, amikkel te szembe mentél, és a ''vége a napnak'' hangulatát jól elkaptad (Be sokszor is láttam én ezt a képet élőben, hol lejjebb a parton, hol feljebb, és de szerettem is én azt!), de nem biztos, hogy másnak is ez a téma esik le. egyáltalán neked ez volt ezzel a célod?

    bocsi, hogy kicsit hosszúra sikeredtem :) szal további jó fényeket!

    Kettő, csipkebokor vessző!

Aktív témák