Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz poli27 #21885 üzenetére

    BIX-en megy DIGI összes forgalma? nem! megy hálózaton belül nekik nagyon sok főleg a torrent miatt illetve megy a többi nagy magyar szolgáltató felé is amit meg megoldanak közvetlen kapcsolattal
    egy 40gigás BIX portból meg annak forgalmából ha te megmondod mennyi a DIGI országos forgalma akkor megérdemled a lottó ötöst

    az infót amit írtam nem szerelő mondta hanem itt írt rám egy DIGI-s core hálózatban dolgozó kolléga de mondta hogy nem adhat több infót és a nevét se írhatom ide szóval nem hasraütés szerűen írtam
    hogy GPON 2,5gigabit amit bármikor n x 2,5 gigabitre tudnak bővíteni illetve kitalálható hogy az összes lépcsőházat sem csak 2,5gigabiten fogják össze hanem n x 2,5gigabiten ami lehet 10gigabit is

    aki okosabb majd megírja a tutit de én inkább hiszek egy core hálózatüzemeltetésben dolgozónak
    mint azoknak akik okoskodtak itt össze vissza
    az is látszik hogy ahol lassulás van ott valszeg lesz +2,5gigabit bővítés és majd megoldódik
    nem minden lépcsőházra kell illetve nem minden tömbre, komplett lakótelepre meg úgyis látható ha bővítenek jön is hetente a friss infó hol lesz hálózat bővítés (legutóbb óbuda ahol ott a pók utcai lakótelep, békásmegyek meg óbuda-városközpont) érthető hogy 30+ezer lakásnál már lehet terhelés növekedés és kell a bővítés több részen is

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák