Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Locutus #154 üzenetére

    jónak és stabilnak is mondanám, bár 2es lemezből inkább tudtam volna elképzelni, mint ebből, de megnéztem, a tükröt fejet is húzogattam jobbra- balra, fel- le, hogy a beállított tükör bármilyen irányú kilengése esetén mi változik, hát elég jól volt belőve, a széle 1-2 cntivel is elmozdult, de a kép ment, a jelszint nyilván változott, de orkánt szimuláltam a rángatással, tehát azzal nem lesz gond. Ha a tükör megunná a felfogatásnál, egyszerűen alátétet rakok a lyukakra, és úgy szerelem vissza, nem baj, ha kiszakadhatnékja van.... elsőre jó, de ez a fej megy egy forgatós tükörre hamarosan, a fix tükör meg kapja a twin fejet....kevés a jó csanel az 1 fok nyugaton..a padláson van még egy 110es prímfókuszos tükör, gondolkodom, hogy esetleg azzal ne próbáljam ki? pár perc alatt kiderül, hogy milyen a jelszint azzal...nameg az tényleg 2es acélból van, kb 30 kiló... :D

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák