Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz MrBrown26 #6486 üzenetére

    Szia!

    Ha nem oldódott meg, próbálkozz a supportnál szerintem.

    (#6487) triluan:
    Szia!
    Nemrég láttam a Median XL Sigma trailerét, és akkor bepróbálkoztam mit is lehet tenni a Diablo 2-vel.
    Vannak megoldások, de akkor ugye nem játszhatsz a battle.neten.
    Nemrég futottam bele ebbe:
    A képeken ki van emelve milyen program kell. Azt hiszem a PlugY 1.13d-ig kompatibilis, szóval olyat kell felraknod.
    Sajnos ennél bővebbet nem tudok írni, pár hete szedtem össze a bejegyzés alapján a dolgokat, bepróbáltam (a képeken ott a programok neve) és utána le is töröltem, 2 dolog miatt.

    Az egyik, hogy én vagy 8 éve nem játszok a D2-vel, akkor se toltam komolyan és megvannak a személyes okai az ellenérzéseimnek. Ezeken felül rengeteg ARPG van a piacon, lehet válogatni. Haladtam a korral.

    Másrészt valamikor befogom próbálni a Median XL: Sigmat (persze a Median XL-t amúgy sem ismerem), és az engine változás miatt tud majd felbontásokat is.
    Természetesen mivel MOD egyrészt kell hozzá a Diablo 2+LoD gyári kulccsal, másrészt ezt majd a Median szervereken játszhatod. Ez egy módosított Diablo 2, nem a régi.

    De ha ragaszkodsz a Battle.netes Diablo 2-höz, akkor tényleg nincs megoldás.

    Ennél többet nem tudok írni, talán a még aktív játékosok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák