Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz proci985 #109595 üzenetére

    Gyakorlatilag nem a térképen látod ezeket, csak a minimapon. A térképre csak (gyakran rossz) jóslatokat tud. Amúgy kíváncsi vagyok, hogy milyen alapon bannolnának miatta, ha a szerverről nem látják működés közben a programot. Ha meg látják, miért nem tiltják? :F
    Megismétlem, versenyszerű körülmények között valóban csalás lenne, ellenben az, hogy valaki így játszik otthon, szerintem csak egy ingyenes "gépfejlesztés".
    Az egyenlő esélyekről ellenben ezen játék leaderboardja esetén nyilván nem beszélhetünk. Millió és egy módon szerezhetsz előnyt a másikkal szemben, ami nem tiltott, vagy nem észrevehető. Mi a helyzet például a többes accokkal, hogyan lehet valakinek annyi paragonja egy nap alatt szezonban, mint másnak egy hónap alatt? Ja ő annyival ügyesebb... Persze. Igazából ennek a programnak annyi a legnagyobb bűne, hogy nem a Blizzard fejlesztette ki az ily módon látható információkat.
    Olyan ez, mintha lenne egy játék, ahol mindenkinek eltakarják a szemét, csak egyeseknek folpackkal, másoknak meg fekete fóliával és ha az utóbbi lesni próbál, akkor csalást kiáltanak... :(
    Arról nem is beszélek, hogy amúgy a játék egy félkarú rablóhoz hasonló következetességgel potyogtat tárgyakat. Az egyiknek pont megfelelő "garantált" panci hullik, a másiknak meg egy semmire nem használható.
    Az nem csalás persze, csak épp sokkal jobban tönkreteszi a játékélményt, mint a HUD....

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • Daelion

    őstag

    válasz proci985 #109595 üzenetére

    Igen HC-ba még úgy ahogy vállalható a LB de ugye itt kevesebben is játszanak +kihalások menet közben. :D

    Most Barbáron GR 116-al vagyok 190. de ha megnézem SC LB-t oda már a 1000-be se férnék bele.
    Illetve a Paragon szintek se annyira kirívóak egyenlőre,Season végére biztos az lesz de akkor már eleve nem is játszom vele.

    Ennyi idő után már legtöbb GR mapon fejből tudom hol vannak általában a Pylon spawn helyek de van,hogy így is elhagyok 1-1 darabot.
    Azért ha előre látnám,hogy lesz egy Conduit pl és látom az eliteket akkor sokkal többet ki tudnék hozni belőle mintha csak vakon bele megyek mert könnyebben össze tudnám őket csoportosítani/húzni mint ha csak le föl rohangálnék vakon keresgélve elitek után miközben telik az idő.

    Lenne egy teljesen solo/ssf LB akkor valszeg engem is jobban zavarna ennek a megléte de így annyira nem tudok felháborodni mert se így se úgy nem tudok 'versenyben' maradni mert egyszerűen nem játszom annyit. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák