Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz Lokids #83343 üzenetére

    LBről van szó...

    Az emberek azzal játszanak, ami legjobban hasít...ha működik egy új felállás és jobban, mint eddig, akkor váltanak...mi is szoktunk...

    Lsd nonseason...a WDk sehol se voltak...monk és barb vitt itt is mindent...aztán csinált vki egy topos eredményt...majd mindenki kopi paste módba elkezdett játszani...ennek megfelelően 2p-3p jellemzően uaz...4p-be már van némi változás, de jellemzően uazt tolják...
    Ehhez a váltáshoz kb 3 hét kellett és máris nem kevés scroll kellett, hogy lássak vmi mást is.

    Most seasonbe elkezdték nyomni Barb helyett a Monkot (ha már lett új build ami még erősebb)...idővel a jobb eredmények szépen eltüntetik listáról a Barbos eredményeket...és ezzel marad az assziszt szerep...már akinél ez számít és szeretne felmutatni vmit...
    SGR-ből is kezd kikponi a Barb...WD keresnek inkább.

    Ezzel ugye egy bibi van...vagy megrohadsz soloba, vagy csinálsz ollan karit amit keresnek illetve nem basznak ki a partyból...
    Az elmúlt napok publikja:
    - TankMonk -> 4 vote kick, 2 beléptem, majd megkértek, hogy pls lépjek ki.
    - HT WD -> 6 alkalommal kértek meg, hogy pls lépjek ki.
    - KöpiWD -> 2 alkalommal kértek meg, hogy pls lépjek ki.
    Innen a PH-ról szoktam játszani emberekkel, de egyszerűen az életkedvem megy el, mikor 2 HotA van mögöttem és ollan szépen megy a játék...én meg élvezhetetlenné teszem a játékát 3 főnek is...pl ma is...estem keltem, mert a karim 5-10 centiket ugrált a képernyőn 3000-es latency mellett...

    És igen, elvileg lesz egy server pecs amitől én nagyon sokat várok, amire sok WD vár már több, mint 1 éve...hogy végre tudjon játszani.

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák