Hirdetés

Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz F-ECT$ #33802 üzenetére

    hát, szerintem nagyon kevés wizz van itt...

    a2 eleje:

    36k hp
    armour passz
    resistek 600körül
    dps16k

    build: tegnap cseréltem a bliizard + hydrát orbra. full védelem, kevés dps: kevésbé jó. frozen aromur jó lenne, de kell hozzá csökkentett cooldown... illusionist + teleport (illúziókkal) perkkel jobb.

    klasszikus blizz + hydra wcpapírral jobb, egyébként lassító perkkel az orb jobb. dam kell, mint a falat kenyér, szóval glasscannon az illusionist mellé kell. harmadik perk pedig az arcane sebzés után lassítás: blizzard semmit nem sebez és túl rövid ideig lassít, hogy megérje.

    psn hydra jól üt (de láttam már arcane variánst is), orb kell (túl sok arcane power, szóval az ezt csökkentő rúna kell), familiar +dam skillel megint kell, magic weapon megint kell. teleport mert túl is kell élni, bár páran illusionistel tolják. én még magic missilet használok splittel, de ezt páran jobb gearrel kidobják, jön helyette mirror image.

    Te hogyan használod?

    emre33: wizzardnak nagyon kell a LoH, az meg csak fegyveren van igazán nagy mennyiségben.

    más: másnak sem megy az fps számláló patch óta? ctrl + r kombóra satbil nullát ír ki.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Aktív témák