Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pomorski

    őstag

    válasz Csöves #157673 üzenetére

    Szerintem is ide kellene írni a szerviznek a nevét, hogy a fórumtagok tudjanak a dologról..., illetve tudjanak mérlegelni...

    Viszont leírom én is ide a sztorimat: Egyszer egy munkatársam magához hívott és elpanaszolta a problémáját, ami az volt, hogy az autóján valami gebasz volt a kipufogóval, és a szerelő azt mondta neki, hogy „Hűha ez ’biza zsebbenyúlós dolog, mert a komplett kipufogórendszert cserélni kell lambda-szondástól, kutyafaszástól, ez kb. 300e forint lesz. Péter, lehetséges-e ez?!” –Erre én mondtam a kollégámnak, hogy igen, ez bizony lehetséges, pláne amiatt, hogy a szerelőúr látta a forgalmiban, hogy te Dr. vagy, ebből kifolyólag úgy gondolja, hogy annyi lóvéd van, mint tengerben a víz, és úgy gondolja, hogy amit csak tud, kihoz belőled. Erre a kollégám mondta, hogy erre ő nem is gondolt. Ezután elvitte a kollégám egy ex-osztálytársamhoz (x) az autót, ahol az ex-osztálytárs egy tízezer forintos hegesztéssel örökre orvosolta a problémát. Ez tizenpár éve volt, azóta sem volt gond a kipufogóval, vagy netán a lambda-szondával. Ergo, az idő bebizonyította (legalábbis szerintem), hogy ténylegesen lehúzás-kísérlet lehetett a háttérben.


    (x) autószerelőnek tanultam, de nem autószerelőként praktizálok; -de sok szerelőt ismerek.

Új hozzászólás Aktív témák