Hirdetés

Aktív témák

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.25. Péntek

    Anyu reggel felkeltett 7kor amikor ment el, ugyanis mel után egyből ment Dobára szakmai továbbképzésre, úgyhogy majd csak vasárnap jön haza, Addig is apuval ketten uraljuk a lakást, remélem jól kijövünk egymással majd. Délelött megborotválkoztam, boltba mentem, majd zenét hallgattam. Barátnőm felhívott 11fele hogy végzett a suliba a beiratkozással, de nem jön fel inkább hazamegy pakolászni aztán majd menjek utána 2-3 fele, mondom okay. Ebédre csirkepörkölt volt nokedlival, egy emberes adagot megettem belőle az biztos. Utána mosogatás. Ezt követően msnen beszéltem a barátnőmmel, majd tesóm is feltévedt amit csodálok mert kb szököévente 1x van msnen. Beszélgetünk azért egy jót. Mutattam neki parfüm linket hogy milyet néztem meg mennyiért. Egyből mondta hogy írjam meg a bankszámlaszámomat aztán átutalja a pénzt. Mondtam hogy nem köszi majd inkább a zsebpénzből + a telóra nem kérek pénzt ebbe a hónapba inkább cash-be. Nagyon rendes bátyám van aminek igazán örülök. Remekül kijövünk egymással, hálás vagyok neki sokmindenért. Szerintem ő az akire bármikor és bármibe lehet számítani, soha nem hagyni cserbe, és ez természetes fordítva is igaz. Szóval a fél3as busszal mentem ki a barátnőmhöz, kicsit meglepődtem mert nem várt a buszmegállóba, pedig azt ígérte. Na mondom sebaj akkor elindulok egyedül, kb fél úton találkoztunk végül. Náluk beszélgettünk egy kicsit majd sétáltunk egy nagyot a faluba. Megint rájöttem hogy én biztos nem laknék faluba, vhogy nagyon nem szimpatikus nekem. Jobb a város ahol minden közel van, ahol mi lakunk az egyáltalán nem hangos. Megszoktam a nagy várost és nem szívesen hagynám el. Séta után tvt néztünk majd vacsorára hurka illetva kolbász volt kenyérrel és mustárral. Finom volt, ettem is egy nagy adagot, utána beszélgetés ill tv nézés következett. A negyed 11es busszal mentem haza, jó hideg volt az biztos, megmég amikor leszálltam a buszról akkor is sétálhattam kb 8-10 percet, brrr. Itthon Apu még ébren volt, tvt nézett. Én bekaptam még pár vajas-mézes kalácsot majd mentem zuhanyozni. Elég álmos vagyok úgyhogy szerintem go aludni. Holnap még nem megyek matekra, háleluja, lehet aludni kicsit tovább.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

Aktív témák