Hirdetés

Aktív témák

  • darnellsmith

    senior tag

    Hello!

    Nem régóta vagyok itt a ph!-n, kb két hónapja úgyhogy még 1.0-ás user vagyok ahogy mondani szokták :DDD Olvasgattam pár ember blogját és nagyon megtetszett a dolog. Pár éve firkálgattam egy kockás spirál füzetbe napló címszó alatt, de főként a lustaság miatt abba maradt a dolog. Terveim szerinte ide majd nagyjából rendszeresen irogatok, hogy mi újság velem. Késöbb biztos érdekes és néha vicces lesz vissza olvasni a dolgokat.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.12. Szombat

    Kelés reggel fél8kor, mert külön matekra szoktam menni fél9re minden szombaton. És reggel azért kell egy kis idő mire magamhoz térek. Általába berakom vmelyik kedvenc zenémet és közbe készülődök. Délután rakta fel a matek tanár a vizsga eredményeket a netre, nekem sajnos nem lett meg úgyhogy jövő kedden mehetek újra, shit :((( . Nem ártana ha össze jönne bár szerintem nem sok esélyem van. Ez előző vizsga 147ből 15 embernek lett meg, ill csak az írásbeli szóval ők mehetnek szóbelira. No sebaj. Még ebéd elött rendet raktam a szobámba ( portörlés, porszívózás). Este moziba mentem a barátnőmmel, a Macskafogó 2-t néztük meg, mindkettőnknek nagyon tetszett, csak ajánlani tudom mindenkinek :D Utána kicsit sétáltunk a városba majd kikísértem a buszmegállóba, aztán go haza. Itthon egy kis zene hallgatás + msn, majd fürdés után még darts közvetítést néztem, mostanába egyre gyakrabban, bár inkább poker párti vagyok :D kb 24 óra felé tévé elzár és alvás.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.13.

    9 fele kezdtem éledezni, hála mutteromnak :((( Délelött matekot tanultam, és "nagyon" izgalmas ez az analízis, most éppen deriválás, integrálás, függvény elemzés van terítéken. Délután fater szólt hogy a gépével vmi nem okés. Samsung lcd tv + monitor egybe, és olyat csinált, hogy ha a tv ment akkor volt hangja ha a gépen akartunk vmi zenét hallgatni akkor nem. Na mondom ez elég érdekes. Egyből vezérlőpultba fejest ugrottam - hangbeállítások, de minden ok, hangkártya az is. Vezetékeket megnézem hogy nem csúszott-e vmelyik ki de semmi. Nagy fejvakarás, még 1x oda nyúltam a monitor hátuljához és kb fél centit ki volt csúszva a csatlakozó, persze utána egyből ment minden. A "nagy" szerelés után lementem biciklizni, egy környékbeli tavat kerültem meg, had ne mondjam, hogy a sapkám teteje is sáros lett, kész off road volt, de megérte :D mutteromnak erről más volt a véleménye :DDD amikor haza értem összes cucc a szennyesbe, én meg a zuhanyzóba. Utána még egy kis matek következett majd a neptunt böngésztem, azon belül is a tantárgyválasztást. Szomorúan vettem észre hogy sok mindenról lemaradtam, és kb 5-6 tantárgyra nem tudok jelentezni mert beteltek :((( Eléggé mérges és egyben szomorú is lettem. Holnap úgyis megyek a suliba jegyet beirtani majd felmegyek a tanulmányi osztályra ( ha nyitva van ) és megkérdezem hogy mi az ördög folyik itt. Remélem még indítanak új csoportokat különben gondok lesznek úgy érzem. :DDD Este fele sikeresen összevesztem msnen a barátnőmmel, most elég vegyes gondolatok keringenek a fejemben. Nagy mérgembe leis tiltottam msnről, nincs kedvem most "beszélni" vele. Igaz hogy vizsgaidőszak van mindkettőnknek de azért ami sok az sok. Na mind1 szerintem én egyenlőre nem lépek Vele kapcsolatba, majd kíváncsi vagyok mit lép. Remélem belátja hogy bizonyos dolgokba nincs igaza, ha pedig segíteni szeretnék azt kötöszködésnek fogja fel, ki érti a nőket :F Holnap reményeim szerint kb 8ig alvás aztán 10fele be kéne érni a suliba. Tvbe ma este se lesz semmi érdekes. Bár mostanába szinte csak a sport tvket nézem ill discovery - national geographic. Még egy kis ph! aztán go aludni.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.14. Hétfő

    Viszonylag korán felkeltem mert a suliba 10re kellett beérnem. Gyors borotválkozás után kicsit összepakoltam majd irány a suli, a terem elött találkoztam egy ismerős szaktárssal akivel beszélgettünk. Hamar beirattam a közgáz kettesemet majd elindultam, hogy a fizika tanárt megkeressem. Rövid keresgélés után megis lett, de éppen vizsga volt így mondta hogy 12 és 13 óra között jöjjek vissza. na mondom fasza, vagy várok itt msáfél órát vagy hazamegyek és kb fordulhatok is vissza :((( A második verziót választottam mert még egy csekket be kellett fizetném a postán aztán haza sétáltam. Két rántott húsos szendvicset bekaptam ebéd címszó alatt aztán mehettem is vissza beiratni az "aláírás megtagadva" kis szöveget. Napközbe barátnőm próbált hívni 8-10x, de nem vettem fel. aztán írt smseket hogy miért tiltottam le msnről meg ilyesmi. Amikor hazaértem akkoris hivogatott mire rászántam magam hogy felveszem, lényeg a lényeg beszéltünk elég sokat, utána visszavettem msnen és ottis irkáltunk. Igazából mindegyikünk kitart a maga igaza mellett, de barátnőm eléggé megzuhant amikor kezdett rájönni hogy elveszíthet. Na mind1 majd ha találkozunk személyesen akkor biztos megoldódik minden mert amúgy jól elvagyunk csak vannak kisebb-nagyobb viták. Az az érdekes, hogy élőbe szinte soha, csak msnen, ki érti ezt :F Fél 4 fele elmosogattam meg rendet raktam hogy mire jön a családfő rend legyen :D Most pedig tanulok a holnapi matek vizsgára, jólenne ha összejönne :P

    folytatom...

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.14 Hétfő; Part II.

    Délután 4 től nem sok érdekes történt velem. Matekra készültem, persze csak mértékkel nehogy megártson, pspn játszottam a gangs of londonnal ami egy elég jó kis game, kicsit hasonlít a gta-ra, barátnőmmel telefonáltam, smseztem. Kezdünk helyre rázódni úgy érzem. Próbálok komoly lenni néha ami nem nagyon szokott sikerülni de sebaj. Vacsorára sonkás melegszendvicset csináltam magamnak, finom lett eléggé. Az elöbb ágyaztam meg úgyhogy lassan fürdés, alvás. holnap kelhetek 6 fele, a matek vizsga miatt :((( de legalább sikerülne... Na lámpa leolt, topic becsuk, a kulcs nálam lesz, majd jövök holnap :DDD

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.15. Kedd

    Ez a reggeli 6-os kelés kicsit érdekes volt, kb negyed órát "szenvedtem" mire sikerült kikászálódnom az ágyból, úgyhogy lehet mondani, hogy 6:15-ös kelés volt :DDD Reggelire bekaptam egy gofrit majd rendbe kaptam magam és go to school. Hideg is volt meg full sötét, nemsok kedvem volt menni de hát "muszáj". Kb fél 8ra oda is értem ésmég átnéztem a dolgokat, Kb 7:50 kor jött meg a matek tanár, és egyből kezdődött az ültetés, 4 csoport, különböző színű lapokkal így vmit is ügyeskedni szinte lehetetlen. Beugró 8 feladatból állt, abból legalább 50%-nak megkéne hogy legyen mert különben nem nézi meg a vizsga feladatokat. Szerintem összességében jobban sikerült mint a múltkori, majd kiderül hogy mire lesz elég :U Vizsga után felmentem a tanulmányi osztályra ahol fél órát kellett várni nyitásig, jólvan mondom annyit kibírok, közbe hallgattam egykis minimal dose-t, aztán kicsit késöbb felbukkant 3-4 cimbora és beszélgettünk. Végül én nem is mentem be csak egyik koma aztán ő megkérdezett mindent, a kis önfeleláldozó :DDD Kiderült hogy a tantárgyfelvételnél ahol nincs hely ott meg kell keresni a tanárt aztán könyörögni neki hogy bővítse a férőhelyek számát, ez csodás :((( Eddig úgy néz ki hogy első félévbe 15 kreditet sikerült összeszedni a 30ból, így a követkető félévbe is legalább 15öt kellene, probléma annyi hogy amelyik tantárgyakat fel tudtam venni, az összesen 20 kredit :O Hazabuszoztam de elötte még a Plusba beugrottam red bull venni, tegnap még akciós volt, ma már nem :((( Na mondom ez nem az én napom. Itthon egyenlőre msn + zene.

    folytatom...

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.15. Kedd Part II.

    Szóval ebédre gulyás levest ettem, kicsit csípős volt de pont jó, utána még egy rántott húsos szendvicset letoltam, majd mosogatás és elpakolás következett. Délután neptun böngésztem és 2 tantárgyat sikerült felvennem amik eddig bevoltak telve :D mindegyiknél 1-1 üres hely volt, és en egyből lecsaptam ;] Angol középfokúra felkészítő valamint munkavédelem, ez gondolom vmi töltelék tantárgy de jóaz, kellenek a kreditek. 4fele elindultam bringázni, a lépcsőházba pont összefutottam Apuval aki éppen a melóból jött haza. Tekertem elég sokat, kellemesen elfáradtam. Elhatároztam hogy minden nap fogok mozogni vmit, főként biciklizésre gondolok, márha az idő engedi. Többet olyan sáros dagonyázásba nem akarok részt venni bár nemvolt rossz :DDD . 18órakor kezdődött a woman poker open másik része a sport1en így az mindenképpen be volt tervezve. Voltak benne jó nénik, remélem a barátnőm nem olvassa mert akkor lesz dádá :DDD és jól is játszott némelyik, sajna akinek szurkoltam csak második lett de akkor pech-el hogy a másiknak 2 outja volt és riverre kijött akis szemétnek :((( Az első részt sajnos nem láttam mert színházba voltam a barátnőmmel, de azt kár lett volna kihagyni, pedig most voltam először színházba :DDD Chaplin - Keep smileing ot néztük meg, nagyon tetszett mindkettőnkenk. Poker után msn + zene + ph! . Vacsorára 3 gofrit ettem plusz elötte egy banánt. Este szerintem megnézem a Nagy fogyást ( az kihagyhatatlan :DDD ) aztán ahogy néztem semmi érdekes nem lesz, szerintem fekszek és alszok, néha azt is kell. És kipihenem a vizsgaidőszak "nagy" fáradalmait, mivel ma volt az utolsó vizsgám :C Lehetett volna több is, de legalább megvan az a bűvös 15 kredit :K

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.15. Part III.

    Ja az kimaradt, hogy ha minden igaz akkor holnap délután átjön a barátnőm, sajnos csak egy kicsit mert Neki lesznek még vizsgái :U De azért jólesz találkozni Vele, már hiányzik nagyon :( Szóval jólesz a holnap

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.15. Part IV.

    :C kvázi-tag lettem :C

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.16. Szerda

    Kb 8 fele keltem, kis zene majd ph! ahol elég hamar tiltottak is egy napra, cd key miatt. „(* A felhasználó jogait az Alapelvek durva megsértése miatt ideiglenesen felfüggesztettük!)” :Y Na mondom fasza. :((( Utána borotválkozás volt majd rendbe szedtem a szobámat. Megnéztem a Fogoly című filmet sokadjára, nem csalódok benne soha. Ebédre rakott krumplit ettem és rántott húst, jó párosítás. Aztán barátnőm felhívott hogy kb 12 fele jön, ide is ért, kb fél3 ig maradt. Jól elvoltunk, jó volt találkozni, már hiányzott nagyon. Kb 3/4 4fele csörög a kapu telefon, mondja egy csaj hang hogy engem keres, kérdezel feljösz? azt mondja igen. kinézek az ablakon és egy red bullos mini állt a ház elött. Ekkor leesett a dolog. Ugyanis elég nagy red bull fan vagyok, gyűjtöm a dobozokat, van 640 kb, red bullos neonom van, amit kereskedelmi forgalomba nem lehet kapni meg ilyenek, voltam air race-en VIP jeggyel a tesómmal (ingyen kaja-pia, + média centerbe voltunk ahol csak újságírók meg tvsek voltak, többségük külföldi, nameg mi :C ), mert sikerült egy fő fejes red bullos nővel összehaverkodni. Aztán múltkor emailbe irta hogy irjam meg a címemet és küld vmi meglepit :P Na gondoltam jön a meglepi. Két fiatal csaj jött fel, red bullos kabát minden, egyik kezébe 2 "rekesz" red bull a másikéba meg vmi nagyobb doboz. Na mondom ajha, puszi puszi aztán behívtam őket hogy nézzenek körül a szentélyembe, néztek is elég nagyot. szóval a red bullok mellé egy kis hűtőt is kaptam, természetesen kereskedelmi forgalomba nem kapható, autóba is lehet bedugni, valamint hűteni és melegíteni is tud, és nagyon szépen néz ki, ezüst színű, az elején kis red bullos logoval, szóval nem gagyi a cucc. :K 4 fele jött meg apu a melóból tetszett neki is. kb fél6 kor elindultam pokerezni ugyanis minden csütörtökön 6tól szokott lenni de most kivételesen szerdán. Többet lehet nem is tudok menni mert ahogy néztem a filizófiám pont csütörtök 18-19:30 ig lesz, shit. :O :((( Aztán lehet az a filozófia olyan lesz hogy csak jegyzet kell és akkor nem kell bemenni órára. Szóval a poker nem ment vmi jól, kb két óra játék után estem ki. A J suited, pre flop all in, egy gyerek megadja pocket 9es párra, persze nemjött semmi figura... fél9 - 9 fele értem haza, vacsorára gofrit ettem, aztán zene + msn. Szokás szerint a tvbe semminézhető se lesz, és ph!-zni se lehet a tiltás miatt, majd csak holnap reggel 8-9 fele. Ma nemis kellett bemennem a suliba, majd csak holnap kell 15-16 óra között a villamosságtan beiratni, aztán hawaii van amúgy. Közbe szürcsölök egy hideg red bullt, nincs is ennél jobb :DD Fürdés után kb éjfél, negyed egyig barátnőmmel msn, jól elbeszélgettünk aztán alvás. Iwiwen bejelöltem pár szaktársat a suliból, meg a 2 red bullos tündérkét is megtaláltam nagy nehezen :C Reggel fél 9 kor jár le pontban a tiltásom, aztán csak okosan kell, mert ez már a második volt. Lehet a következőre kiteszik a szűrömet, azt pedig nem szeretném.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.17. Csütörtök

    Hajnal fél2 kor megébredtem hogy szomjas vagyok. Kibotorkáltam a sötétbe, ittam és ahogy le akarta rakni a poharat felborítottam egy másikat, szerencsére csak eldőlt nem tört el, de ígyis elég nagy hangja volt a full csendes lakásba :DDD Apu ki is jött, mondom minden ok csak megszomjaztam. Elaludni nehezen tudtam mert az új kis hűtőmnek van némi hangja, még szokni kell. Aztán fél9 fele ébredeztem. Zene + gép be, emaileket megnéztem majd iwiwen hogy visszaigazoltak-e esetleg, hu.pokernews.com-on megnéztem a legfrissebb pokeres híreket. Majd örömmel láttam hogy innen a ph!-ról már nem vagyok letiltva ;] Délelött barátnővel msneztem a reggeli után. Ebédre sajtos krumplit ettem pirított szalonnával, egész finom volt, én találtam ki a párosítást :P Ebéd után levittem a közeli ruha javítóba a barátnőm táskáját mert tönkre ment benne a cipzár, vagy zipzár ahogy tetszik. Mondta a nő hogy sajnos nem tudja meg csinálni, de mondott egy másik helyet hogy kérdezzem meg ott. El is mentem, úgyis pont útba esett de ott is azt mondták hogy vmi belső cipzár van benne és azt nem tudják megcsinálni. Na mondom sebaj, én legalább megpróbáltam elintézni. Negyed 3 fele éppen készülődtem hogy megyek a suliba amikor felhívott az egyik haverom hogy menjünk együtt a suliba, a fél órával késöbbi busszal, okay mondom no problem. Elis mentünk és mind a ketten beirattuk az "aláírás megtagadva" szöveget :DDD Épp hogy hazaértem és bekaptam vmi kaját egyből jött barátnőm. A matek füzeteimért jött, meg beszélgettünk egy kicsit, nem maradt sokat, csak egy órát, sajnos :( Állítólag kicsit fura voltam meg kedvtelen, pedig szerintem nem is :DDD Nagyon szeretem csak nem mindig sikerül felszínre hozni a dolgot, de tudom hogy tudja hogy szeretem, és ez jó érzés :U Lassan másfél évesek leszünk, kb 1.5 hónap múlva, na azmár vmi lesz :C aztán fél6 fele lekísértem a buszmegállóba, utána go home aztán zene majd neptunra ráhiénáztam, és sikerült még egy tantárgyat felvennem peddig bevolt telve, csak egy üres helyet találtam, lol :R Probléma annyi hogy ütközés van az órarendembe, csípje meg a kánya :((( Na sebaj majd lesz vmi.

    Folytatom...

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.17. Csütörtök Part II.

    Vacsorára milánóit ettem, finom volt nagyon. Tesóm telefonált hogy valúszínű holnap este fele haza jön, király :C Remélem hozza az xboxot aztán akkor lehet tolni a fifa 08at meg a pro street-et :DDD + majd biztos pokerezünk is, szombaton elvileg műjég úgyhogy fasza lesz. Vacsi után ph! + barátnővel msn, majd fürdés. 3/4 12 fele go aludni.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.18. Péntek

    Éjjel jól aludtam, már egyáltalán nem zavart a hűtő hangja a szobámba. 3/4 9 fele ébredtem hogy csörög a vezetékes telefon, aput kereste vmi boztosítási manusz, persze mikor máskor :((( Délelött angolt tanultam majd ebédre milánóit ettem, ebéd után ph! + füstölő. Elmosogattam és render csináltam majd 4re bementem a városba mert a barátnőm akkor végzett a matek vizsgával (állítólag jól sikerült neki), és együtt mentünk el hozzájuk busszal. Szerintem jól elvoltunk összességében, beszélgettünk tvt néztünk ez-az :DDD vacsira pizzát ettünk, ettem már jobbat/nagyobbat is na sebaj, a szándék a fontos :DDD Bátyám pont délután ért haza így fél10 körül eljött értem kocsival. Otthon gyorsan írtam egy smst a matek tanárnak hogy holnap nem megyek majd xboxal játszottunk kb hajnali egyig. Némi pro street, két tenisz játék és egy pingpong de nagyon komolyak, sokat nevettünk :C Majd fürdés és kb 1/4 2 fele alvás.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.19. Szombat

    Hajnal fél 2 fele aludtam el kb. Ébredezés fél9 fele, reggelit nem ettem mert nem voltam éhes. Utána tesómmal kivittünk a mamánkat a piacra és segítettünk cipekedni meg ilyesmi. Hát nem sokat voltam piacon, de nemis megyek mostanába asszem. 500 ember kb, tömegnyomor, nagy tolongás, áh :((( ebéd elött xboxon toltunk egy jó kis tenisz játékot, többnyire szerénységem nyert. Anyuért fél kettő felé elmentünk a városba, majd 2 fele ebédeltünk, sóska volt fasírtal és krumplival. Ebéd után egy kis ph! + msn barátnőmmel, jóvolt :B 6ra mentünk a műjégre, elég komolyan öltöztünk, egyforma fehér adidas pulcsi majd rá vettük a narancssárga láthatósági mellényeket amiknek a hátán nagy "Red Bull Air Race MEDIA PARTNER" felirat volt, páran hülyének néztek de nem baj, szerencsére ismerőssel nem találkoztunk, vagyis remélem :DDD Kori elég jó volt bár a jég most nem volt sima, és sok vadállat volt de nem estünk egyet se, viszont tesóm egy emberkét megborított véletlen egy kicsit :C Kori utána go haza majd fürdés, és kb 21 órától 24ig ph! film barkockba topik, nagy volt :C Közbe anyuék megjöttek a színházból, vmi premier előadáson voltak, állítólag jó volt. Kb fél 1 fele alvás, ha minden igaz :P

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    ja és tag lettem :C

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.20. Vasárnap

    Éledezés 9 fele, majd közösen 4en reggeli, elég ritka dolog az ilyen, hogy mindenki itthon van. Reggeli után xbox, nagyjából egész délelött plusz egy kis heads up poker. Ebédre hús leves volt, brassói és ült krumpli, finom volt nagyon. Délután a változatosság kedvéért egykis x360an, megunhatatlan ez a virtual tenis 3, főleg így ketten, kegyetlen :C Kocsiba kiégett az egyik lámpa azzal küzdöttünk egy kicsit, majd a szomszéd segített berakni, nem volt egyszerű, mert alig lehet jozzáférni. Utána boltba leugrottam ásványvízért. Kicsit pakolásztam a szobámba majd még egy tantárgyra sikerült bejelentkeznem neptunon, lol :C most már kb 30-32 kredit lesz a megszerezhető, remélem menni fognak a dolgok. Barátnőmmel beszéltem msnen, eléggé kivolt akadva hogy nem lett meg a fizika vizsgája, pedig azt mondta hogy tuti meg 100% hogy meg lesz... Majd holnapelvileg bemegy a suliba aztán rákérdez. Este híradó, napló, majd ph! film barkochba topik, komoly volt megint, bár tegnap jobban ment :U Elég álmos vagyok úgyhogy szerintem lassan go aludni.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.21. Hétfő

    3/4 9 kor ébredtem fel arra hogy a szemembe süt a nap. Van egy olyan hülye szokásom ( több is :DDD ) hogy nem húzom le a redőnyt semennyire, ha rajtam múlna leis szedném onnan, minek. Egyszerűen nem szeretem. Szóval ébredés után eléggé meglepődtem hogy már annyi idő van, gondoltam tesóm felkelt hamarabb hogy megyünk szlovákiába. Na sebaj a reggelit kihagytam idő hiányába, gyorsan megborotválkoztam, az kihagyhatatlan :DDD össze kaptuk magunkat, és először váltottunk koronát, befizettünk a postán pár csekket a mamának aztán irány szlovákia :C vettünk pár sört, sajna 0.33as 2 db volt összesen, igazából olyat akartam na mind1. Vettem még egy üveges red bull mert az itthon beszerezhetetlen, két elég jó dobozos light colát (egyik a söfőrömnek másik a barátnőnek :D ), anyunak egy barna fácánt, egy kávés coca-colát, aztán kb ennyi. 3-4 helyen is voltunk, de amiért főként mentünk a csatos Kelt nem volt, mondták egyik helyen hogy kb fél éve nem gyártják, na mondom szép . :((( Pont délre értünk haza, jóhogy a határon nem volt semmi sorba állás vagy útlevél nézegetés, meg ilyen hülyeségek. :P Ebédre milánóit ettünk, én utána löktem egy arany fácánt, majd elmosogattam és össze pakoltam. 1re tesóm elvitt a suliba jegybeiratásra, majd ott elis köszöntem tőle mert indult haza, holnap már melózik. Vártam kb fél órát hogy a két darab elégtelent beirathassam analízisból. Elötte-közbe-utána hívott barátnőm hogy merre vagyok meg minden, nagy nehezen sikerült is találkozni a belvárosba :) Ki buszoztunk hozzánk majd anyu cipőjét levittük a cipészhez utána go haza. Elraktam az elmosogatott edényeket, majd beszélgettünk. De lassan mennie kellett így lekísértem a buszmegállóba. Amíg sétáltam haza vagy 2-3 mentő ment el mellettem gondoltam biztos vmi nagy baleset történt. Aztán elmentem bringázni egyet mert elég jó idő volt egész nap. Amikor haza értem láttam az smst a telón a barátnőtől hogy baleset volt és még mindig a buszon van, na mondom ez szép. Utána neptunon nézelődtem küldtek üzenetet hogy szerdán lesz a sulis angol órával kapcsolatban vmi megbeszélés, persze időpontot nem írtak oda :((( aztán kb 1-2 óra múlva küldtek még egyet és abba volt hogy 10 kor lesz, na fasza beiratkozás meg 9 kor, remélem hamar meglesz és odaérek mindenhova ahova kell. Vacsorára tepertőkrémet ettem kenyérrel, finom volt.

    folytatom...

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.21. Hétfő Part II.

    Vacsora után msnen beszélgettem a barátnőmmel, küldünk pár zenét egymásnak, ő vmi rómeó és júliát küldött én pedig B.I.G.-t. :D Apuval megnéztük a kékfényt, elég érdekes és meglepő dolgok voltak benne. Utána go fürdeni majd egy kis msn + ph! aztán alvás. Várom a holnapot mert megint találkozhatok a Szerelmemmel, úgyhogy gyorsan alszok is hogy hamar reggel legyen :U

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.22. Kedd

    A szemeimet 7 óra körül nyitottam ki, azért ilyen hamar mert megkértem anyuékat hogy ha mennek el akkor ébresszenek fel. Kb 8 ig feküdtem az ágyba és nézegettem, gondolkoztam a világ nagy dolgain. 8után egy kicsivel lementem a boltba, zsemle, szörp, red bull, kakós csiga volt a listámon. Reggeli után mosogatás majd elpakolás a konyhába és a szobámba is. Barátnőm írt smst hogy lekéste a buszt vagy nem jött úgyhogy majd jön. Amikor ide ért bementünk a városba, mert meg szerette volna mutatni a parfümöt amit kinézet hogy szerintem jó-e. Tom Tailor ha jól emléxem, elég kellemes illata volt, megis vette. Utána visszaváltottuk a maradék koronámat, jólesz csütörtökön kártyázni a pénz :D Majd bementünk egy kimondott parfüm boltba mert nekem is fogyóba van. Egy rége kedvencet nézegettem, ill tesóm kedvence: 212 MAN - Carolina Herrera. Nagyon komoly illata van, barátnőmnek is nagyon ízlett. A gond annyi volt hogy az 50 milis 12 ezer, a 100 milis meg 16ezer, na mondom hülyék vagytok. Majd tesómat meg kérdezem ő hol szokta venni ha jól tudom kb 9 ezerért az 50 milit, azért pár ezer is számít, sőt ;] Boltok után haza buszoztunk és elvoltunk :DDD Aztán ebédre brassói volt, nagyon finom volt, utána mosogatás pakolás - rend a lelke mindennek :C Ebéd után iwiwen néztünk meg pár "alakot" jókat nevetgéltünk. Tegnap írt a red bullos ismerős hölgy hogy lesz red bull ládaderbi majd júni elsején a citadellánál, biztos tesómmal elmegyünk, komoly lesz :D Nagyon jó volt a barátnőmmel lenni ismét, úgy érzem mindent meg tudunk beszélni és ahogy mondani szokták "egy hullámhosszon vagyunk" persze nem mindenbe, de így jó ez. Szóval szerintem már eltelt annyi idő hogy egymáshoz szokjunk, eléggé megismerjük egymást, ki mit szeret - mit nem. Szóval boldog vagyok, boldogok vagyunk, és ez a lényeg :U Ebéd után lementünk anyu cipőjéért, majd az óráshoz mert az enyémbe lemerült az elem, kb 5-10 perc alatt kiis cserélte az órás nő, így most megint okay. Elég hamar eltelt az idő, és a 3 órási busszal ment haza a kedves, lekísértem, találkoztunk pár ismerőssel, ill volt általános iskolás osztálytársal, hát őket se láttam mostanába. Közbe csöpögött az eső, na mondom fasza, jóhogy vittem baseball sapit, különben megázott volna a kopasz fejem :DDD Hazaérve némi zene + ph! Azt hiszem a mai bringázás elmarad a rossz idő miatt, nem akarok megint úgy kinézni mint vmi off road bajnok ;]

    folytatom...

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.22. Kedd Part II.

    Kb 5 fele apuhoz jött egy biztosítós ember, papírokat intéztek többnyire én pedig zenét hallgattam. Takarítani akartam mert az a 7végén kimaradt, de végül nem került rá sor. Kitöltöttem a leckekönyvemet, remélem jó lesz, bár kicsit elvagyok bizonytalanodva. :F Majd holnap minden kiderül remélem okay lesz. Barátnőmmel beszéltem msnen elég sokat + küldött egy virtuális képeslapot is, nagyon örültem neki :B Vacsorára tepertőkrémet ettem zsemlével, majd utána mézes kalácsot. Este megnéztem a nagy fogyást, majd a magyar-svéd férfi kézi meccset néztük anyuval, ház láttunk már jobbat is. Fürdés után a változatosság kedvéért barátnővel msn, Belőle sose elég :D majd kb 1/4 11fele go aludni, esetleg egykis tvzés belefér. Holnap kelés reggel 7kor :Y Szokatlan lesz az biztos...

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.23. Szerda

    Viszonylag hamar, 7óra felé keltem fel. Borotválkozás majd összerámolás után kinyomtattam még egy papírt ami kell a beiratkozáshoz hamar kitöltöttem, elraktam a leckekönyvet meg egykis piát aztán elindultam a suli felé. A buszmegállóba összefutottam a haverommal és együtt mentünk a suliba, kb fél9re oda is értünk, én még vmit meg akartam nézni a neptunon, aztán majdnem elis késtem a pontban 9kor kezdődő beiratkozásról :Y Lényeg a lényeg ki kellett tölteni vmi nyilatkozatot, aztán leadni a kitöltött leckekönyvet, fél 10re meg is volt. Remélem jól firkáltam be mindent. Várakozhattam tehát 3/4 órát amíg az angol óra megbeszélése következett 10kor. Kicsit el voltam bizonytalanodva amikor láttam hogy senki elsős sincs, csak harmadik meg negyedik évfolyamosak, mondom mi van itt :DDD A tanár rendesnek tűnik, vmi fiatal csaj :D Kicsit érdekese beszél meg ahogy veszi a levegőt az kész :DDD Azért jó gyereknek néz ki. Biztos ami biztos óra után megkérdeztem hogy jó helyen járok-e és mondta hogy minden rendben, na mondom végre vmi jó hír. Hazafele leszálltam a postán, mamának megint be kellett fizetni vmit. Majd tescoba beugrottam 4 red bullért, 999ér simán megéri :D Ebédre fasírtot ettem sültkrumplival és rizzsel, utána egy red bull, finom volt minden. Délután msneztem barátnőmmel, majd elmosogattam, fél 4 fele felhívtam a külön angol tanárt hogy mikor mehetnék meg láttam hogy tegnap keresett :DDD Mondta hogy pl 10 perc múlva, mondom ok úgyis ráérek, meg 2 percre lakik tőlünk. Egész sokat felejtettem itt a nagy vizsgaidőszakba úgyhogy jó lesz rákapcsolni. Épphogy haza értem, jött anyu is a melóból, lementünk 2 boltba majd a mamához felmentünk, mondta hogy jött mégegy csekk, mondom felejtsetek el :((( . Nem lehet ám egyszerre feladni mindent, áh, egy héten háromszor kell engem elküldeni... :((( Vacsorára hideget ettem majd megnéztem a híradót, kész hogy mik vannak manapság, inkább nem részletezem ;]

    folytatom...

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.23. Szerda Part II.

    Este főleg msnen beszéltem barátnőmmel, nagyon szeretem, és hiányzik. Fura már akkor hiányzott amikor tegnap lekísértem a buszmegállóba és feszállt. Jó lenne megállítani az időt, hogy ne kelljen az órát nézni és arra eszmélni hogy 1-2-3-4 óra úgy elszaladt mintha percek lettek volna. De így van ez, ha az ember olyat csinál amit szeret az hamar eltelik, a rossz dolgokból meg általába kijut rendesen. Jó lenne ha nemkéne semmivel se foglalkozni csak egymással. Megszűnne a külvilág, se iskola se szülők se egyéb elfoglaltság, csak mi ketten. Eltűnne a sok félelem, kérdés, rossz gondolat. Sajnos ebben a rohanó világba lehet hogy ez álom marad, édes álom. De ha álom marad, akkor én nem akarok felébredni. Ha együtt vagyunk akkor minden olyan szép és jó, és ha kevés időre is, de csak a pozitív dolgok keringenek az ember fejébe. Szerencsésnek tartom magam hogy Ő velem van, és elfogad olyannak amilyen vagyok. Pedig sokak/szinte mindenki szerint elég érdekes fazon vagyok. De szerintem szeretni nagyon tudok, persze aki megérdemli. Na megyek alszok egyet, holnap reggel úgyis jön a nagy Ő, nem nem a noszály sasa, hanem a barátnőm :D Várom már nagyon, csak 1 napot nem találkoztunk de mégis sokszor olyan mintha egy év lenne, sose tudok betelni vele, remélem ez sokáig így marad, mondjuk örökre... szeretlek Kicsim

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.24. Csütörtök

    Éledezés a szokásos időpontba volt. Reggel a barátnőm telefonált hogy ne menjek le elé a buszmegállóba mert apukája elhozza kocsival, mondom úgy mégjobb. Nálunk beszélgettünk egy kicsit, örültünk egymásnak majd bementünk a városba ahol barátnőm vett pár gyöngyöt meg egyéb ilyen cuccost. "Izgalmas" volt az a bolt mit ne mondjak, na sebaj addig is a szerelmemmel voltam. A belvárosba még bementünk a postára, kértünk sorszámot de mivel rá volt írva hogy elöttünk még 21 ember van, így inkább leléptünk és haza buszoztunk. Közbe egy másik postára bementünk ahol alig volt 1-2 ember így hamar végeztünk majd sétáltunk haza. Nem volt olyan nagy meleg, szerintem 4-5 fok körül lehetett. Plusba bementünk mert a barátnőm megkívánta a gofrit, azt evett ebédre, én pedig fasírtot rizzsel és krumplival. Ebéd után beszélgettünk, zenét hallgattunk meg ilyesmi. Hamar eltelt megint az idő, kb 3 fele ment haza, szülei beugrottak érte kocsival. Miután elment és takarítottam a szobámba, csak portörlés volt, porszívózás majd hétvégén, majd tvt néztem. 6ra mentem pokerezni, 32en voltunk összesen ennyien még sose, úgyhogy 4db 8as asztal volt, ez nagyon sok. Kb 2 óra játék után estem ki, AQ sutied vs A8, utolsóra persze lejött neki egy nyolcas, riverkill... Aztán haza buszoztam, vacsira csirkepörkölt volt nokedlivel, beis kaptam egy emberes adagot, majd után egy red bullt. Barátnő felhívott hogy mizujs, kicsit morcos kedve volt de biztos kialussza magát, ma úgyis elég hisztis volt, minden téren. Este az "aryan brotherhoodot" néztem a tvbe, egyik kedvenc dokumentumfilmem, megis van gépen, érdekes és egyben megdöbbentő. Lassan megyek aludni. Hamar telik az idő, mindjárt 7vége, és utána vége a jó világnak -> lehet menni suliba...

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.25. Péntek

    Anyu reggel felkeltett 7kor amikor ment el, ugyanis mel után egyből ment Dobára szakmai továbbképzésre, úgyhogy majd csak vasárnap jön haza, Addig is apuval ketten uraljuk a lakást, remélem jól kijövünk egymással majd. Délelött megborotválkoztam, boltba mentem, majd zenét hallgattam. Barátnőm felhívott 11fele hogy végzett a suliba a beiratkozással, de nem jön fel inkább hazamegy pakolászni aztán majd menjek utána 2-3 fele, mondom okay. Ebédre csirkepörkölt volt nokedlival, egy emberes adagot megettem belőle az biztos. Utána mosogatás. Ezt követően msnen beszéltem a barátnőmmel, majd tesóm is feltévedt amit csodálok mert kb szököévente 1x van msnen. Beszélgetünk azért egy jót. Mutattam neki parfüm linket hogy milyet néztem meg mennyiért. Egyből mondta hogy írjam meg a bankszámlaszámomat aztán átutalja a pénzt. Mondtam hogy nem köszi majd inkább a zsebpénzből + a telóra nem kérek pénzt ebbe a hónapba inkább cash-be. Nagyon rendes bátyám van aminek igazán örülök. Remekül kijövünk egymással, hálás vagyok neki sokmindenért. Szerintem ő az akire bármikor és bármibe lehet számítani, soha nem hagyni cserbe, és ez természetes fordítva is igaz. Szóval a fél3as busszal mentem ki a barátnőmhöz, kicsit meglepődtem mert nem várt a buszmegállóba, pedig azt ígérte. Na mondom sebaj akkor elindulok egyedül, kb fél úton találkoztunk végül. Náluk beszélgettünk egy kicsit majd sétáltunk egy nagyot a faluba. Megint rájöttem hogy én biztos nem laknék faluba, vhogy nagyon nem szimpatikus nekem. Jobb a város ahol minden közel van, ahol mi lakunk az egyáltalán nem hangos. Megszoktam a nagy várost és nem szívesen hagynám el. Séta után tvt néztünk majd vacsorára hurka illetva kolbász volt kenyérrel és mustárral. Finom volt, ettem is egy nagy adagot, utána beszélgetés ill tv nézés következett. A negyed 11es busszal mentem haza, jó hideg volt az biztos, megmég amikor leszálltam a buszról akkor is sétálhattam kb 8-10 percet, brrr. Itthon Apu még ébren volt, tvt nézett. Én bekaptam még pár vajas-mézes kalácsot majd mentem zuhanyozni. Elég álmos vagyok úgyhogy szerintem go aludni. Holnap még nem megyek matekra, háleluja, lehet aludni kicsit tovább.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.26. Szombat

    Fél 9 - 9 fele ébredeztünk elég álmosan. Reggeli után neptunba körülnéztem, főleg órarend terén, végülis csak két ütközés van benne, na mondom ez gyönyörű. Excelbe össze állítottam hogy nagyjából minden jó legyen, hát sok szabad időm nem lesz sajnos. Barátnőmmel is hogy mikor fogunk találkozni az jó kérdés pedig egy egyetemre járunk. Délelött átmentem a mamámhoz, lezsíroztunk egy este lángos partit, amúgyis régen volt, jól elbeszélgettünk majd boltba mentem. Ebédre csirkepörkölt volt nokedlivel és savanyú uborkával, meg apu eltört egy jénai edény tetőt is. Délután hamar eltelt, zenét hallgatta majd 2-től 4-ig woman poker open volt. Számomra full ismeretlen játékosokkal de ügyesek voltak. 5re lementem a barátnőm elé a buszmegállóba, jó hideg volt. Elkezdtük nézni a bad boys 1-et. Legalább 10x láttam de jókat nevettünk rajta. fél 7re mentünk át mamámhoz vacsorára, finom volt a lángos, nem túl vastag, nem túl olajos, pont finom. Ízlett mindenkinek, jómagam bekaptam vagy 3-4-et, utána egy pohár tea, Itthon folytattuk a filmet, kb a 3/4éig néztük mert pont8kor kezdődött a poker, és az kihagyhatatlan. Elég nagy nevek voltak pl Negreanu, Ivey, Lindgren, Juanda. Nagyon jó volt. A barátnőm sajnos elég hamar haza ment, kb 9- negyed10fele. De nagyon jól éreztük magunkat, szeretgettük egymást tv nézés közbe sokat. Lekísértem a buszmegállóba majd siettem haza és a poker végére pont haza is értem. A legnagyobb Phil Ivey nyert parádés játékka. Utána ph! majd fürdés következett. Késöbb még a barátnőmmel msneztem, nagyon szeretjük egymást és nincs is ennél csodásabb dolog az életben hogy szeretsz vkit tiszta szívedből és a dolog kölcsönös. Most pedig go durmolni, holnap már jön haza anyu, várom már.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.27. Vasárnap

    A mai napon nem volt túl eseménydús, nem mintha a többi nagyon az lenne, na mind1. Szokásos 9órási ébredés majd reggel. Utána takarítás, porszívóztam az egész lakásba, addig apu pört törölt és felmosott, hogy mire anyu hazaér rend legyen. Egész nap csöpörgött az eső és nagyon fújt a szél. Ebéd elött egykis ph! is belefért, Kb fél 1 fele elindultunk egy közeli étterembe hogy megebédelünk, de zárva volt felújítás miatt, na mondom fuck. Go haza bérletért ( anyu elvitte a kocsit) aztán busszal mentünk a plázába, ott megkajáltunk, én bolognait ettem egy nagy szelet rántott hússal, majd egy cola light-ot ittam, kiadós és finom volt. Kaja után körbesétáltunk a plázába, majd apu vett egy csokor virágot anyunak a házassági évfordulóra (29.). Busszal go haza, persze az eső még mindig csöpörgött és nagyon hideg volt. Épphogy haza értünk jött anyu is. Apunak hozott egy üveg bort nekem pedig egy whiskey-s poharat ugyanis az előző kedvenc j. walkeres poharamat a héten eltörtem. De most van egy jó kis grant's-es, nagyon örültem neki. Nagy teszkóba mentünk ahol elég sok kaja félét vettünk, én kaptam borotvahabot, sprayt, és bőrradírt. Itthon felcuccoltunk, elvittük a kocsit a garázsba majd hazafele beugrottunk a mamához anyuval. Itthon vacsorára ham and eggs-et ettünk, majd utána egy sört ittam. Megnéztük közösen a híradót majd az este msnezéssel és ph!-el telt. Lassan go fürdeni és aludni mert holnap lehet menni először suliba. Szokatlan lesz, de legalább 9:40-re kell menni mégse 8ra.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.28. Hétfő

    Megvolt az első nap a suliba (második félév kezdete) rosszabbra számítottam, de egész kibírhatóra sikeredett. Fél 8 kor ébredtem fel, borotválkozás után mentem reggelizni, jó kis mákos kalácsot ettem.8:55ös busszal mentem a suliba, a terem elött leültem zenét hallgatni amikor felhívott a barátnőm hogy merre vagyok majd oda jött hozzám. Végül órára is bejött velem, jogi ismeretek volt az első. Egyik haverom is megérkezett így 3an elvoltunk bár elég unalmas volt az óra. Fiatal srác tartotta az órát, nem volt túl szimpatikus na mind1. Egy kicsit jegyzeteltem majd meguntam és a barátnőm folytatta, de jó nekem. Majd megveszem a jegyzetet aztán abból kéne készülgetni mert ami órán van az elég zavaros. Óra után go haza mert a következő órám pont 2 óra szünet után következett. Otthon ebéd + francia krémes, mignon + red bull, majd go vissza a suliba. Matek gyakorlat következett. Nagyon rendes volt az új tanár, ill nekem új. Annyira lekötött az óra hogy amikor az órámra néztem már 45-50 perc eltelt, rakhatta volna az első félévbe is hozzá... Nagyjából értettem a témát, tetszett az óra, szimpatikus volt a tanár, meg ahogy tanított. Utána kb 1.5 órás szünetem volt, hazamenni kevés ottmaradni sok, így leültem az aulába és zenét hallgattam + pspn játszottam. Barátnőmmel véletlen összefuttotam ill egyik haverja szólt neki hogy kint vagyok. Örültünk egymásnak, beszélgettünk majd hamarosan ment. Én pedig matek előadásra mentem. Ahoz képest hogy 147ember volt kiírva szerintem max 30an voltunk. Nem tetszett az óra, főleg a tanár miatt, nem részletezem. ahogy vége lett 18:00-ra mehettem munkavédelemre, ott összefutottam a havetommal. Kész egy hapsi a tanár, vicc az egész. Halkan és monotonon beszél, altatónak pont jó, meg amúgyse egy húde izgalmas tárgy. Szépen lassan szivárogtak kifelé az emberek, óra végére alig maradtunk. Szünetbe odamentem hozzá megkérdezni hogy elég-e ami a jegyzetbe van, azt mondta igen, na akkor talán nem lesz gond. Remélem 2 kreditért nem várnak csodákat az embertől. Fél8kor lett vége utána a haverral go be a városba. A buszmegállóba összefutottam egy volt általános iskolás osztálytársammal, éppen nyelvvizsgáról igyekezett haza, tök régen találkoztunk, beszélgettünk hazafele a buszon. Kint 1 fok volt ahogy néztem egy hőmérőn nem volt túl meleg. Ahogy haza értem szinte egyből vacsora következett mert igen éhes voltam. 6 tojásból rántotta + raktam bele hagymás és bacont, finom volt. Utána msn + ph! majd go fürdeni és aludni.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.29. Kedd

    Éjjel kb fél3 fele felébredtem, kimentem ittam egy pohár vizet, kinéztem az ablakon aztán go vissza durmolni. Ébredezés mutteromnak hála fél7 fele volt. Gyorsan bekaptam a reggelit beágyaztam aztán rohantam is a buszmegállóba hogy minél elöbb a városba érjek, ugyanis a barátnőmmel találkoztam és együtt mentünk a suliba. Az eső közbe elkezdett csöpögni aztán egyre komolyabban esett, jó hogy volt rajtam sapa, az esernyőket úgyis utális. 8-9:30ig magyar üzleti jog nevű órám volt. Kis keresgélés után oda is találtam a terembe. A leghátsó sorba megpillantottam egyik havert, még középsuliba voltunk angol fakton (fuckon) együtt meg szünetekbe néha órán sokat kártyáztunk pénzbe. Az óra nagyon nem nyűgözött le, elvileg katalógusos óra de csak akkor ha kevesen lesznek, na mondom az szép. Elvileg zhból lehet megajánlott jegyet kapni. Óra után még mindig esett az eső, haza indultam, kb fél órát voltam itthon és indulhattam vissza angol szóbelire. Egész jó volt, kis csoportba voltunk kb 10-15 ember, szerintem mondtam pár értelmes dolgot azért. Óra után megint go haza némi kaja majd ejtőzés és 16:20ra megint a suliba voltam angol szóbelin. Elötte még egy kicsit találkoztam a barátnőmmel, jó hogy egy suliba járunk. Az angol óra tetszett, érdekes volt. Óra után mehettem még barátnőmmel találkoztam egy kicsit majd elkísértem ahoz a teremhez ahol volt órája. Utána végre végleg mehettem haza, erre a napra. Éppen álltam a városba amikor éreztem hogy rezeg a teló, a b.nő volt. Kérdezte hogy merre vagyok mert már elis jöhettek és vki kocsival beviszi a városba, mondom megyek haza,ok, mondja menjek msnre majd, mondom nem biztos, erre vmit még motyog aztán lekúrja a telefont. Elég ideges lettem irtam is neki egy smst hogy ha hazaérek akkor kajálok meg angolt tanulok de b....d le nyugodtan a telefont. Nem írt vissza mostanáig (23:02) msnre nem mentem, ha nem ír vissza, amúgy holnap lesz 17. hónapja hogy járunk, fasza. Amúgy már szinte semmire nem mondom neki hogy igen, mert ha netán vmi közbejön akkor lesz kurva világ, sajnálom ezt már eljátszotta, csak magának köszönheti. Majd kiváncsi leszek mikor ír smst vagy mikor hív fel. Szóval amikor hazaértem lassan anyu is megjött, megbeszéltük hogy mi volt a suliba meg ez az és nekiláttunk a csilis bab készítésének. Finom lett nagyon. Vacsora után az angolba belenéztem, majd megnéztem a nagy fogyást. Némi ph! majd ágyazás és fürdés.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.30. Szerda

    Szóval ma elég rondán sikerült összeveszni a barátnőmmel. Délután irtam neki egy smst, meg persze úgy volt hogy eljön suli után de nem jött, szólni persze nemkell hogy nem megyek, indok: miértnem hívtam fel hogy jön-e? na jólvan mondom. Elég vegyes gondolatok keringenek most bennem, szeretem de az közel se mindem, az a sok apró bosszúság és vita, ki nem mondott sérelmek, szerintem nyom nélkül nem múlnak el. Sokszor úgy érzem hogy elbeszélünk egymást mellett. Amúgy mindezek ellenére elég jól el szoktunk lenni. Most mondta hogy akkor ne beszéljünk egymással, aféle mosoly szünet mondom ok. aztán inkább úgy van hogy én jelentkezzek mert ő tutit folytatni akarja, énmeg nem tudom teljesen. Néha úgy érzem jobb lenne függetlennek lenni, mint néha ezt a sok marhaságot hallgatni. Állítólag makacs vagyok önfejű és nem látom be ha nem nekem van igazam. Hm. Makacs meg önfejű az nagyjából ok. de szerintem belátom ha hibázok, vagy csak én érzem úgy. Ez már úri huncutság. Na majd elválik hogy mi lesz, nyugodtan mondhatom hogy teljes mértékben rajtam áll vagy bukik a dolog. Szeretem nagyon csak kérdés hogy érdemes-e folytatni, szükségem/szükségünk van-e erre? Majdcsak lesz vmi. na ennyi volt a menetrendtől eltérő filozofálás, de most ezt így jólesett kiadni magamból. Most pedig következik a szokásos unalmas, szürke hétköznapjaim egyikének bemutatása. szóval ismét:

    2008.01.30. Szerda

    Reggel fél 6 kor keltem mert borotválkoztam és késöbb már nem lehet mert anyu meg apu is fél órákat van a fürdőbe, én meg 8ra mentem suliba. Szóval 6ra mire ébredeztek anyuék még kész is volt a babapopsi arc és biliárd golyó fej. Reggelire bekaptam egy vajas kenyeret. 7:10kor induló busszal mentem be a városba majd onnan gyalog a városba, közbe B.I.G.-t hallgattam. Csak megyek megyek figyelem a szöveget amikor vki kicsit nekem jött de ment is tovább hátranéztem és a gimis osztálytársam volt, de mondta hogy siet mert késésbe van. Na mondom akkor erről ennyit. Simán odataláltam a terembe és egy haver mellé le is huppantam. 7:55kor hívott egy másik haver hogy csak most van a belvárosba de siet, na mondom ok. Vállalati gazdaságtan volt 8:00-10:20ig. Hát ha azt mondom hogy katasztrófa volt akkor finoman fogalmazok. Zh ill vizsga 60%tól kettes, mondom az vidám lesz. Nagy nehezen eltelt az óra. Utána egy haverral elmentünk a jegyzet boltba ahol vettem 2 angol könyvet majd bementünk egy szórakozó helyre ami nappal inkább pub-ként funkcionál. Én ittam egy bombát a havert meg meghívtam egy kávéra közbe dumálgattunk. 11:20 től kezdődött a digitális hálózatok nevű óra, egész érdekes volt. Utána go haza, ettem csilisbabot ebédre majd némi ph! utána sms a barátnőnek a többi feljebb van! 4 fele megjött apu, én angolt tanultam, anyu sikeresen összetörte az egyik kedvenc erdingeres sörös korsómat amit még osztálykirándulásról a balcsiról mentettem meg, "örültem" neki. Azt mondta hogy hoz másikat majd helyette, jólvan mondom no problem. Este fürdés majd utána ph! ill msn barátnővel. go aludni most

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    Barátnős dologgal kapcsolatba nem írok sok mindent, Napközbe telefonon kibékültünk, most este msnen összevesztünk, napközbe nem tudtunk találkozni mert nem értem rá. Szóval nem vmi fényes a helyzet. Elvileg holnap suli után összefutunk, elvileg. Pedig ma vittem magammal az egyik kedvenc csokiját, és vékony alkoholos filcel ráírtam pár kedves dolgot hogy odaadom meg minden kibékülünk, erre megint ez van. Kezd elegem lenni lassan mindenből és mindenkiből. A suliba 500 óra van mindegyiken annyit tanulunk mint az állat, itthon is általába az van hogy tanuljak, közbe valószínű másik külön angol tanárhoz fogok járni, és persze a barátnővel legyek kedves aranyos megértő figyelmes meg minden ilyesmi. Néha én is besokalok, azt hiszem most jött el ez az idő. Holnap is 8:50-14:30ig folyamatosan óráim lesznek, kurva jó.

    2008.01.31. Csütörtök

    Reggel nagy nehezen fél7 fele felébredtem, szokásos kaja + busszal a suliba. Első óra digitális hálózatok volt. Egész érdekes, normálisan magyaráz a tanár, szerintem teljesen korrekt. Óra közbe kiderült hogy most csak 2x40 perc lesz az óra nem 3x40. Magamba meg is örültem, busszal go haza. Bekaptam 2 lekváros buktát, majd leültem a gép elé, szörf + ph! + füstölő + zene. 12:45re mentem angolra, egész jól ment. utána itthon lazulgatás. 4kor jött meg apu, egyből nekiálltunk a wcbe a villany kapcsolót megszerelni meg tegnap majdnem kiesett a falból, végülis 90fokkal el lett fordítva csak úgy jó, de működik. Aztán készülődtem és mentem vissza a suliba 6kor kezdődött a filozófia elmélet nevű tantárgy, fantasztikus volt mitne mondjak, jóhogy nálam volt a gangs london játék pspn, így nem untam halálra magam. Busszal go haza majd vacsira csirkepörkölt volt frissen krumplival. Utána átvittem az angol tanáromnak a pénzt. Anyunak mondtam hogy keressünk másik tanárt mert ez így nem buli. Annyira a tanítás minőségével se vagyok megelégedve + főleg az ár, 2400forint 45perc! szerintem kicsit kurva sok! na majd nézük vmi másikat remélem összejön. Este msn + zene. Lépek aludni fáradt vagyok és zaklatott, legszívesebben most egy hétre elvonulnák egyedül egy lakatlan szigetre és csak pihennék és elmélkednék, na majd álmomba, ha máskor nem is.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    Ma végre kipihentem ébredtem és eltűnt az a pesszimista gondoltkodásmód ami megszállt. Nem is tudom mi ütött belém. Lényeg a lényeg barátnővel megbeszéltünk mindent, és kibékültünk, úgyhogy megint minden okay.

    2008.02.01. Péntek

    Reggel anyu keltett 6:45kor amikor elmentek melózni hogy nehogy elaludjak. Kelés, zenét belőttem majd elmentem borotválkozni. 8:50re mentem suliba és egészen 12:00ig volt anyagtudomány és technológia nevű órám, egész érdekes volt csak nagyon hosszú. 40 percenként volt 10 perc szünet, ami általába kajálással és zene hallgatással telt. Dél fele jött be a suliba egyik haver szaktárs, végülis időbe. 12:10től 14:30 ig termelésmenedzsment lett volna de egy órával elöbb elengedett. Poénos ürge tartja az órát, asszem bese megyek többet, csak lazulás lenne. Órák után haverommal go be a városba, közbe felhívtam a barátnőt hogy merre van és találkoztunk a belvárosba. Onnan busszal mentünk haza, ebédre resztelt csikremáj volt krumplival utána mosogatás. Majd még egy kis kibékülés :D fél4 fele bementünk a városba sátálni meg beszélgetni. Elég hideg volt meg fújt a szél de azért jó volt. Utána kikísértem a buszmegállóba majd haza indultam. Itthon gyorsan két croissant bekaptam majd poker néztem a tvbe, igen komoly volt pro-am equalizer, olyan nevekke mint Gus Hansen, Mike Matusow, Johnny Chan, kegyetlen volt. Lassan megjött anyu és lementünk a boltba. Volt utazási irodába és hozott pár prospektust. Tavasszal szinte biztos hogy vmikor megyünk prágána pár napra, meg lehet majd oktoberfestre, már elég régóta ki akarok juni oda. Vacsorára májkrémes kenyeret ettem. Utána msn + ph! majd fürdés. Írtam smst a külön matek tanárnak hogy mikor menjek, nem fél9re hanem délután fél3ra, jólesz reggel kicsit tovább aludni...

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.02.02 Szombat

    Mivel nem kellett matekra mennem reggel így aludhattam tovább, 9 fele ébredtem. Senki nem volt itthon, anyu melózni ment apu pedig mamámhoz ment át. Regglire egy kakaós csigát ettem majd elmosogattam és elpakoltam. Délelött netezéssel telt majd woman poker open volt a sport1en, nagyon komoly volt. Olyan nevek voltak mint: Pippa Flanders, Claire Hardy, Liz Lieu (kedvenc női játékosom!), Hina Modha, Jackie Vaswari valamint Michelle Bricknell. Volt 1-2 amatőr de a többi vérprofi volt. Egy óra fele telefonált a matk tanárom hogy nem fél 3ra hanem 3/4 2re kéne menni, mondom ok. Gyorsan ebédre ettem még egy kis maradék csilis babot majd aput megkértem fél3kor hogy vigyel el kocsival. Ahogy akartunk beszállni a kocsival apu észrevett vmit, a bal hátsó gumi full le volt eresztve na mondom fasza. Mehettem busszal+ erősen késésbe voltam. 2re odaértem kereken, így fél4 ig nyomtuk a komplex számokat, megyegetett azért. Hazabuszoztam utána persze csöpögött az eső. Ahogy a házunk elé értem láttam hogy apu toporog a kocsi körül és nézi a kocsi kis könyvét (206os peugeot) bedobtam a hátsó ülésre a kabátomat meg a táskámat aztán nekiálltunk. Kikaptuk alulról nagy nehezen a pótkereket, majd rájöttünk hogy az emelő hogyan működik és onnantól sima ügy volt. Kb fél óra meg is voltunk. A kezem enyhén szólva lefagyott, ugye eleve nem volt meleg, csöpörgő eső + ahogy tenyereltem a betonon szerelés közbe, persze full mocsok lett a kezem (is). Lényeg a lényeg megoldottuk. Utána anyuék egyből ki is mentek a nagy tescoba én addig otthon gépeltem, majd segítette neki felpakolni + elvittük a kocsit a garázsba. Vacsorára szalonnát ettem + salátát kapros öntettel, utána egy sör. Ezután gépeltem + tv. Megnéztem hogy mikor játszik a bayern (kedvenc csapatom) és láttam hogy már pénteken volt a tavaszi forduló első meccse: 1:2 a Rostock ellen, idegenbeli győzelemmel kezdtünk tehát, muszály is mert a werder nagyon közel van. 10fele fürdés majd egy kis tv. Lassan go aludni esetleg euro sporton egykis pankráció belefár, mostanába rákaptam. Jut eszembe 6évvel ezelött ezen a napon volt a bátyám eljegyzése (2002.02.02), már külön váltak az akkori párjával és azóta volt már 1-2 barátnő. Remélem akad neki egy normális hamarosan, megérdemelné annyi biztos...

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.02.03. Vasárnap

    Mivel ma vasárnap van így tudtam viszonylag sokáig aludni, kb 3/4 9ig. Utána közös reggeli a szülőkkel, ilyen is ritkán van, az meg még ritkábban ha tesóm is itthon van és tudunk közösen falatozni. Reggeli után letörölgettem a port a szobámba, majd kiporszívóztam nálam + anyuék háló szobájába is. Szeretem ha rend és tisztaság van körülöttem és teszek is róla hogy úgy legyen. Talán nem véletlen hogy anyu meg apu is katona volt. Takarítás után ph! majd délelött anyuval bekaptunk 1-1 sört. Mamám is átjött, mutattam neki pár fényképet a gépen, úgy szereti csodálni. Ebédre is itt maradt a mamám, úgyis mostanába ritkán tud jönni mert nagyon fáj a lába, pedig 50-100 méterre lakik tőlünk. Ebédre húsleves volt és rántott máj krumplipürével, utána bor ill üdítő + 3 féle rétes. Ebéd után lementem a garázsba ugyanis a kulcsomat lent hagytam, legalább bicikliztem egy kicsit oda meg vissza. Utána kiséltáltam a szüleimmel a temetőbe. Jól sütött a nap bár hideg volt. Közbe megbeszéltük hogy húsvétkor elmegyünk prágába 3-4 napra bátyámmal ami már szinte biztos. Itthon zenét hallgattam amikor hazaértünk majd egy ismerős házaspár jött át hozzánk. Jól elbeszélgettek anyuék, én inkább msneztem barátnőmmel. Jó volt beszélni Vele. Tegnap nem tudtunk találkozni mert osztály találkozóra ment, ma meg mi mentünk temetőbe, meg ők is. Majd akkor holnap reggel 9kor elvileg a belvárosba találkozunk és együtt megyünk suliba, szóval jól fog indulni a reggel. Hiányzik már nagyon jólesz megölelni, megcsókolni. 10fele elmentem fürdeni majd utána még némi gépelés. Aztán go aludni. A hétvégén nem tanultam egy betűt se, kivéve matek tanárnál. Jövő 7végén meg nem lesznek itthon anyuék úgyhogy asszem megint nem lesz, de lassan jólenne belelendülni, mert gondok lesznek. Ja írtam még hogy szombaton megrendeltem a 100 millis 212 SEXY MAN parfümöt, alig várom hogy ideérjen, elvileg szállítással együtt lesz 13k, itt a belvárosba meg 16.5k, azért nem mind1, főleg hogy hamarosan valentin nap meg ilyen okosságok...

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.02.04. Hétfő

    Ébredés fél8 után, meglepődtem mert azt hittem már legalább 8óra. Kelés után gyors borotválkozás összepakolás majd go a belvárosba ahol találkoztam a barátnőmmel, és együtt mentünk a suliba. Végül bejött az én matek órámra unatkozni. Együtt bementünk a városba, vett 1-2 gyöngyöt amiből gyűrűt szokott csinálni. Nekem nem különösebben tetszik, de ha neki igen akkor nekem8. Utána hozzánk kibuszoztunk, eldöntöttem hogy én matek gyakorlatra nem megyek vissza, semmi kedvem. Anyunak vettem bérletet, magamnak szerencsére nem kellett mert negyedéves van. Közösen megnéztük a bad boys végét ami múltkor kimaradt, zenét hallgattunk: Ogli G, Ludditák. Kb délbe telefonált a parfümös cégtől egy kiscsaj hogy ha tényleg kell akkor küldik, pénteken vagy hétfőn itt van, mondom okay jöhet.Ebédre sült csirke volt sült kolbász és krumplipüré + rétes, Utána mosogatás, rend csinálás. Elég hamar eltelt az idő sajnos pedig nagyon jó volt Vele lenni. Lekísértem 3 fele a buszmegállóba, majd itthon ph! Negyed 6fele indultam vissza a suliba munkavédelemre, csak pár percet késtem. Kb 10 perccel utána megjött haverom is. Jó nagy előadóterem jó kevés hallgató volt, a tanár mikrofonja nem működött, így sok mindent hallani nem lehetett abból amit mond. Nagy nehezen eltelt az a másfél óra. Gyalog be a városba majd ketten hazabuszoztunk. Vacsorára sültkolbászt ettem + salátát. Utána még szüleimmel beszélgettem. Este kékfény + barátnővel msn. Már most hiányzik, pedig délután találkoztunk. Remélem holnap is legalább össze tudunk futni. 10fele mentem fürdeni utána még szokásos gépezés.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.02.05. Kedd

    Reggel szokásos fél7órási kelés. De elég nehezen ment úgyhogy lehet nem éjfél után kéne lefeküdni minden nap. Első órám magyar üzleti jog volt, egészen tűrhető volt. Óra után a tanártól akartam vmit kérdezni de mire felálltam a székről már elszaladt, na majd legközelebb. Utána haza jöttem, ebédre rántott májat ettem krumpli pürével majd utána sült kolbászt, finomak voltak. Mosagatás, pakolás szokásos. Utána egykis gép plusz közbe eltoltam egy csokis füstölőt, nagyon finom illata van, a cseresznyés sajnos elfogyott majd lassan kéne venni vmi újat. Éppen hogy indultam volna vissza barátnőm írt egy smst hogy nem megyek-e vmivel elöbb vissza. Hát ha időbe szólt volna úgy lehet, de így, na mind1. Délbe kezdődött az angol szóbeli, időjárásról volt szó, egész jól ment. Utána go haza némi gépezés, majd 16:20ra mehettem vissza angol írásbelire. Na az már közel se ment olyan jól mint a szóbeli, sőt. Sikerült rossz angol könyvet vennem, úgyhogy majd mehetek vissza vmikor hogy cseréljék ki ha lehet. Módbeli segédigék voltak össze vissza ragozva hogy mikor hova melyik kell, mindegyiknek van 500jelentése, tudja a tököm, meg sok izetlen kurva (lányok) ott röhögtek az elöttem lévő sorba, figyelni se lehetett, majdnem megcsaptam az egyiket, na majd legközelebb. Utána barátnőmmel találkoztam. Kicsit meg volt ijedve meg szomorú volt. Fél hogy el fog veszíteni vagy vmi ilyesmit mondott. Igaz hogy mostanába volt pár vitánk meg 1-2 dolog sajnos nem vmi jó, de szeretjük egymást és ez a lényeg. Próbáltam neki is mondani, remélem jó kedve lett egy kicsit. Utána gyalog go be a városba majd busszal haza. Lassan megyek vacsorázni, este meg nagy fogyást nézem. Sokan leszólják hogy milyen ratyi, hát akkor nemkell nézni, szerintem jó. Remélem ma hamar lefekszek és kialszom magam.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.02.06. Szerda

    Reggel 5re beállítottam az órát és láss csodát hamar felébredtem, fitten kipihenten, reggel 5kor! Borotválkozás miatt volt a korai kelés, kb fél6ra meg is voltam, úgyhogy még egy 3/4 órát visszafeküdtem "sunyítani" nem aludtam csak jól esett vissza bújni és betakarózni. Első órám vállalati gazdaságtan volt, hát egy kalap szar volt finoman mondva. Hosszú is unalmas is, mind1 ott voltam, gondolom megjegyezett magának mert engem senkivel se lehet összekeverni, full kopasz fej + 10 centis kecskeszakáll, képet inkább nem rakok fel magamról mert összeomlana a rendszer. Lassan fonható lesz a szakállam, nagyon buli. Szóval órán azért jegyzeteltem nagy unalmamba, mi a fenét csináljak, kajálgattam ilyesmik. Óta után szünet volt 1 óra, ücsörögtem az aulába és zenét hallgattam + nézelődtem, gondolkoztam a barátnős dolgon, lehet jobb lenne egykis szünet vagy tudja a fene, nem egyszerű a dolog. Lassan kezdődött az óra, digitális hálózatok, kb negyed óra késéssel megjött havarom is. Kissé kezdem elveszíteni a fonalat úgyhogy jólesz kapaszkodni. Óra utolsó negyed órájába bejött barátnőm, jó volt megminden de inkább figyeltem volna, na mind1. Szerinte észre is vette magát, jóhogy nem mondta hogy milyen vagyok... Na mind1 órán után még kb 10percet ott maradtam mert akkor kezdődött az órája, ja plusz kaptam egy csokit. Beszélgettünk egy keveset, de nem sok mindent. aztán ő go órára énmeg haza. Ebédre sült kolbászt ettem krumplipürével majd utána lekváros táskát és egy pogácsát, délután-este angol tanulással és ph! val telt, majd egy kis msn. Vacsorára tölött paprikát ettem. Lassan go fürdeni és alvás, hogy reggel kipihent legyek.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.02.07. Csütörtök

    Első és egyben utolsó órám ma digitális hálózatok volt a suliba. Nekem elég zavaros volt de havrom azt mondta hogy ő érte majd elmagyarázza hát remélem. Utána go be a városba, ott találkoztam a barátnőmmel. Kicsit szerintem furák voltunk mindketten, sétálgattunk a városba meg minden ilyesmi. Aztán én mentem haza ő meg órára. Boltba lementem zsemléért majd ebédre hurkát ettem. Utána go külön angolra. Mintha érezte volna a vesztét a tanár, 45 perc helyett kb 65öt voltam nála és meglepően normális volt. Utána hazajöttem mosogatás majd hamarosan jött barátnőm, beszélgettünk, majd rájöttünk hogy milyen fontosak vagyunk egymás számára. Ezentúl jobban figyelünk a másikra, néha összezörrenünk de nem tudnánk meg lenni egymás nélkül az tuti. Fél6ra mentünk be a városba anyu elé majd vacsorázni mentünk étterembe. Én tyúkhúslevest ettem majd bélszínt kicsit véresen sült krumplival és sült hagymával majd utána egy red bull, finom volt. Kaja utána anyuék mentek színházba én pedig haza de elötte a casino győrbe bementem. Érdeklődtem az ingyenes versennyel kapcsolatba, lent egyből csináltak klub kártyát + le is fényképeztek és beraktak a számítógépükbe + személyit meg lakcím kártyát elkérték úgyhogy le lettem figyelve, komoly a hely. (megkérdeztem, pulcsi + farmerba fel se engednek a kaszinó részbe),lent a kártyát odaadták kb 2 perc alatt, kötelező ruhatár. jóhogy a saxoo: gatya, mellény, ing volt + lakk cipővolt rajtam így fel tudtam menni rendesen a casino részbe is aztán fent a cassába érdeklődtem hogy mi a helyzet, freerollra 48. nak lett volna hely de csak 40en induhatnak, kérdeztem ott a "hoppmestert" hogy szerinte érdemes-e jelentkezni azt mondta nem, na mind1 végül befizettem magam a jövő szerdai 2k-s versenyre, 1rebuy lehetőség lesz. Nagyon színvonalas helynek néz ki. Várom már a versenyt. Utána haza buszoztam majd msn barátnővel + fábry, lassan go fürdés alvás. Holnap megyek először az új angol tanárhoz "ismerkedni", és remélem megjön a parfümöm.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.02.08. Péntek

    Reggel éledezés fél8 fele, borotválkozás össze pakolás majd anyuval együtt mentünk be busszal a városba plusz jött egyik kolagája is. Aztán ők mentek melózni énmeg go to the fuckn' school. Egy órám volt, 8:50-12ig anyagismeret, elég érdekes volt. Haverom nem jött be, barátnőm, 11től jött be kb. A tanár 2000.ben majdnem fizikai nobel díjat kapott, ja mondom bocsi. Óra utána go haza barátnővel. Ebédre ő töltött paprikát evett, ízlett neki, én pedig hurkát, utána szörpözés majd mosogatás. Jó volt együtt lenni így hogy szent a béke. Neten megnéztük hogy a tegnapi balázs showba benne volt egyik ismerősöm, komoly volt nagyon. Anyu telefonált hogy ne 4re hanem fél5re menjek angolra. Barátnőm lekísértem a buszmegállóba itthon épphogy találkoztam apuval majd irány angolra, nagy nehezen oda is találtam. szimpatikus a tanár, 25-30 év közötti nő lehet, közvetlen volt. Azt mondta vannak azért nyelvtani hiányosságok de nem rossz. Elvileg jövő hetet is megbeszéltük hogy megyek, most nemis kellett fizetni amúgy 1200/60perc, mégse 2400/45perc... hazafele beugrottam a postára mert megjött a parfümöm. 13ezer elugrott de megérte, 10milis, sorszámozott mágnesen a doboza és kegyetlen illata van. 212 SEXY MAN - Carolina Herrera a pontos neve. Posta után haza, apuval összefutottam és mentünk át mamámhoz csak elöbb anyuval találkoztunk. Ugyanis mamám névnapja van ma (Aranka). Sütött csokis sütit finom volt, anyuék boroztak meg vmi rumot ittak én meg kaptam egy red bullt. Jó volt nagyon. Itthon msn + ph! 23:00kor kezdődik a poker a sport1en, azt megnézem aztán alvás, holnap ráérek 9 fele kelni.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.02.09. Szombat

    Először egy kis helyesbítés, szóval ami tegnap jött meg parfüm az 100 (egyszáz) milliliteres, nem pedig 10. Reggel fél 9 fele ébredtünk apuval. Anyu már elment 9re dolgozni, elötte bevásárolt. Reggeli után kicsit gépeztem majd kicseréltem a mókusom alatt a forgácsot, egész jól viselkedett. Látszott rajta hogy jól érzi magát a friss forgácsba. Délelött woman poker volt ismét a sport tvbe. Egész jó kis partyk voltak, a játékosok: Sany Jackson-Palin, Danielle Lloyd, Liv Boeree, Maria Demetriou, Diana Arama, Shannon Elizabeth. Végül nem olyan nagy küzdelembe de Demetriou nyert. Ezt követően ettem császár morzsát (smarni) majd kiporszívóztam magamnál. Fél 2 fele segítettem apunak levinnek a cuccaikat a kocsihoz, ment anyu elé a munkahelyhez. Ugyanis meghívták őket Lipótra, így majd csak vasárnap este jönnek haza. Addig nekem full nyugi van. Fél 3ra mentem matekra, közbe találkoztam egy volt osztálytárssal, dumáltunk egy keveset. Matekon a számtani sorozatokat vettük egész jól ment. Sikerült átrakatnom az időpontot péntek 17:00-ra. Mondtam hogy én többet így szombat délután biztos nem jövök, úgyhogy nagy nehezen sikerült megegyeznünk. Hazafele gyalog jöttem mert lekéstem a buszt a következő pedig 20 perc múlva jött volna, addig meg gyalog haza érek kb. Elötte vettem a tescoba 2 bacardi breezert. Barátnő majd jön át este, aztán megisszuk, én annyira nem vagyok oda érte de ő imádja, főleg a narancsosat. Itthon elmosogattam, összepakoltam és mindjárt itt lesz barátnőm, várom már nagyon, jólesz kicsit kettesbe lenni.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.02.10. Vasárnap

    Ebéd elött mamámhoz átmentem megnézni hogy mizujs vele. Ebédre pizzát ettem, a boltit kicsit feltuningoltam, sonkával hagymával kolbásszal és sok sajttal. Finom lett nagyon utána elmosogattam. Összesöpörtem a konyhába és az előszobába majd felmostam. Aztán a délután nagyjából füstölővel és ph!-val telt. Neptunba megnéztem, 2.2 lett az átlagom kb, hm remélem nem az utolsó 15%ba vagyok ezzel az eredménnyel, lényeg a lényeg, most a második félévbe muszáj jobban teljesíteni. Anyuék még délelött delefonáltak hogy minden ok velük meg tesóm beteg elvileg. Hamar felis hívtam a bratyót, már jobban van, melóba volt. Lázas volt meg a lába fájt, remélem hamar meggyógyul. Anyuék 6 fele jöttek, segítettem felpakolni, kaptam 2 sörös korsót. Majd anyuval kimentem a nagy tescoba pár apróságért. Utána elvittük az autót a garázsba, hazafele a mamához bementünk egykis élmény beszámolóra. Itthon vacsorára bekaptam 2zsemlét + tormakrémes sonkatekercset. Majd msn barátnőmmel és pakolászás a szobámba. Fürdés alvás, poker meg nincsen ma, meg semmi nézhető a tvbe.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.02.11. Hétfő

    Reggel 7kor anyuék már elis mentek melóba, én fél 8 fele ébredtem fel, szép nyugisan megborotválkoztam, közbe lightosan rammstein szólt. 9:40re mentek matekra a suliba, hátértékeket vettük, egész jól magyaráz ez az új tanár. Óra utána találkoztam a barátnőmmel majd haza mentünk, ebédra borsó főzeléket ettem pulyka tallérral. Közbe eldöntöttem hogy matekra már nem megyek vissza. Inkább a barátnővel voltam beszélgettem, videókat néztünk, ilyesmi. 3/4 4 re lekísértem a buszmegállóba, majd go haza. Itthon egykis ph!, uzsonna aztán visszamentem 6 ra munkavédelemre. Nem volt nagyon izgalmas, pár jó videót mutatott de amúgy szinte semmi. Közbe pspn gangs of londont játszottam, mivel a haverom nem jött be órára. Utána go be a városba gyalog, -3 fok volt br, meg reggel is annyi, aztán busszal haza. Vacsorára császár morzsát ettem porcukorral, finom volt. Utána szokásos gépezés és ph! este. A sulinál fényképeztem egy szerény dodge ram-et, egyedi rendszám meg minden, le is fényképeztem, vmelyik csóró diáké lehetett, amúgyis láttam már párszor. Tesóm küldött emailt hogy jobban van mag ebayről sikerült vmi xtracker gaming chart rendelnie, na majd kiváncsi leszek.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.02.12. Kedd

    Első óra magyar üzleti jog volt. Kb fél óra késéssel jött a tanár, de új. A másik sokkal jobb volt nemtudom miért kellett variálni. Kb úgy tartotta az órát mint ha ő is most hallott volna először ezekről a dolgokról. Jegyzetelni semmit nem tudtam úgyhogy ez vidám lesz. Utána go be a városba éppen várom a buszt amikor keresni akartam egy zsepit. Persze nem találtam, sőt azis feltűnt hogy nincs meg a kulcsom. HAmar levert a víz, gondoltam ba fasza otthagytam a suliba. Anyut felhívatm aztán mondta hogy menjek be hozzá a kulcsért a boltba (orvosi műszer). Oda is adta után sprint a buszhoz majd haza, és otthon volt a kulcsom, örültem neki nagyon, ugyanis reggel anyu késöbb ment el mint én. Gyorsan bedobtam az angol cuccaimat és futottam a suliba, pont időbe érkeztem, elötte még a barátnőmmel találkoztam egy kicsit. Angolon volt 1-2 kiselőadás, aztán globális felmelegedés meg ilyen témák voltak. Utána haza aztán ebédre borsó főzelék, utána némi ph! majd idejött barátnőm de kb 10 perc múlva bebuszoztunk a városba onnan meg gyalog a jegyzetboltba. A rossz angol könyvet vittük vissza, persze nem veszik vissza és nincs is olyan köny ami kéne, minek is... Végül felajánlotta ott a nő hogy hagyjam ott aztán majd eladja vkinek a könyv meg jövő 7végén jön ami kell. Besétáltunk a suliba majd beszélgettünk egy kicsit. Felmentem angolra kicsit elöbb mondtam a tanárnak hogy mi a helyzet, oda adta a könyvét hogy 1 oldal kell csak azt fénymásoljam le magamnak. Tehát barátnővel go fénymásolni után elköszöntem Tőle. Futás vissza órára, kb 10 percet késtem de legalább megvan a lap, ugyanis arról ma kellett volna beadni 2 szöveg fordítást. Nekem ráér 7végéig, majd emailbe elküldöm a tanárnak. Este itthon vacsi majd msn barátnővel utána woman poker open 6. rész. a résztvevők: Katie Hearn, Bronwyn Campbell, Christiane Klecz, Deborah Rogers, Stefanie Berger (münchenből) és Karen Worton. Közbe fél szemmel a nagy fogyást is néztem, IStván nyert, 193 kilóról asszem 90re fogyott le, mondom az igen... most pedig műsorzárás, és alvás.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.02.13

    Reggel 8fele keltem, első előadásra nem mentem be, 10:20 kezdődött a digitális hálózatok. Haverom nem jött be, utána go haza, kaja pia. 6ra mentem a kaszinóba pokerezni, volt pár ismerős, végül 40 ből 6. lettem, hm. utána haza, vacsi fürdés, mérges vagyok a poker miatt...

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.02.14.

    A tegnapi pokerről annyit hogy este 6kor kezdődött, kb negyed 11kor estem ki. volt 3-4 ismerős, régi gimis osztályból + a helyi pokerbarlangól is volt egy cimbora. Elég érdekes volt, 4db 10es asztal és a vakok 20 percenként duplázódtak, érdekes... Jövő 7en asszem nem megyek de utána igen. Az öltözetről ugye annyit hogy mondták hogy elegánsan én úgy is mentem, lakkcipő, öltöny gatya, szürke oakley ing, frissen borotvált arc+fej, parfüm minden, adjuk meg a módját gondoltam, a másik 35 ember pedig (szakadt) farmer + (halálfejes) póló vagy pulcsi és sport cipő, na mondom ez gyönyörű. Amúgy jó a casinoba a kártya terem, igényes asztalok, mindegyik bekamerázva, nem gagyi. mondjuk az ülőhely elég szűkös de tűrhető. szünetekbe körülnéztem hogy mik vannak, csomó nyerő gép, kézi és gépi rulett, black jack, 5lapos póker. voltak is játékos kedvűek páran, elég sok ázsiai volt, jó volt nézni ahogy fogják a kártyát és gondolkoznak, mint Johhny Chan a bajnok, neki is a híres nézése, kegyetlen.

    Szóval a mai napon fél7 fele éledeztem elég nehezen, anyu hamar elment mert test-kozmetikába ment reggel (apuval csak zsírleszívónak hívjuk), reggelit nem ettem mondván majd a suliba. Első óra digitális hálózatok volt, egyre brutálisabb kezdem teljesen nem érteni úgyhogy 7végén muszáj lesz ismételne, csak tesóm jön haza úgyhogy nemtom lehet műjég xbox, tanulás megint nem (sok) lesz, nemlesz ez így jó. Lett volna labor is óra után de oda haverommal nem mentünk, majd jövő 7en, úgyis csak 2x lehet menni. Jegyzetboltba bementem és visszakaptam az angol könyv árát. aztán a belvárosba találkoztam a barátnőmmel és sétáltunk, kurva hideg volt, bekísértem a suliba is majd anyuhoz go be a boltba. Felhívta az előző angol tanár hogy köszönünk mindent de többet nem megyek. Városba vettem a barátnőmnek egy kis plüss "nici" vizilovat meg egy kis tatyit valentin napra, már múltkor nézegettük a kirakatba hogy milyen jópofa. (amúgyis birom a vizi lovakat, nagy 3-400 kilósak kb, és a fülei 3-4-5 centisek mindössze és tudja forgatni őket szinte körbe, kész) Az árát inkább le se irom, mind1 1x élünk, meg kire költsön az ember ha nem a szerelmére. Vettem még magamnak banános füstölőt aztán go haza, ebédre pörkölt volt rizzsel. Utána angolt tanultam majd 6ra vissza mentem a suliba filozófiára elötte barátnővel találkozó és oda adtam neki a meglepit, örült neki nagyon. Az óra türhető volt. Otthon vacsorára hurka kolbász volt ismét, jólesett nagyon, utána még a boltba lementem. Este barátnőm felhívott még, ma kb 5x látszik hogy szeret, jólesik nagyon. Aztán külön angolra írtam házit, volt egy csomó, leis fáradtam, fürdés fekvés.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    fanatikus tag lettem, bár a komment számok alapján már senior tag lennék, csak kevés ideje regeltem, sebaj :C

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.02.15.

    Reggel 3/4 7kor keltett apu, mivel anyu ma is hamar ment. Belőttem a gépet majd negyed8ig böngésztem. Utána gyors borotválkozás, össze készülés. Mamámhoz gyorsan átvittem egy fagyasztott csirkét majd go suliba. Első és egyetlen órám 8:50-12:00ig anyagtudomány és technológia volt. Szimpatikus a tanár, jól magyaráz, mellesleg 2000ben fizikai Nobel díjra jelölték. Barátnőm 9:40 fele bejött az órámra és ott is maradt végig. Kaptam valentin napra egy kókuszos füstölőt (legjobb) egy hűtőmágnest, képeslapot, 2 red bull, egyikre írt kedves szavakat, jólesett nagyon. Aztán kicsit összevesztünk mert mondta hogy olyan cipőt akar vetetni mint az enyém, adidas superstar. De fullra nem illik hozzá, inkább nőies cuccokat hord és nem bírja fel fogni hogy nem áll jól neki. Azzal jön hogy neki az kényelmes. Mondom 20-22 ezerből egy normális bőr cipő is kijön vagy vmi, de úgy tűnik hajthatatlan. Azért majd még próbálkozok lebeszélni róla. 12kor szabadulás go városba majd haza, barátnő is jött, kaját 5perc alatt lezavartam majd bedobtam a táskába az angol füzetet és irány külön angolra, buszmegálló fele mentünk gyorsan elbúcsúztunk aztán siettem nagyon, de időre odaértem. Viszonylag jól ment az angol, a nyelvtanon van mit finomítani, közbe esett egykis hó de szinte semmi. Még délelött küldött smst bátyám hogy ebayen megnyertük a licitet egy kínai red bullos dobozra, szállítással 26euró, nagyon örültem neki! Angol után haza, mosogatás + füstölő, msn. 5re mentem matekra, jó hideg volt útközbe. Utána haza, apuval vacsorára disznó torost ettünk, anyu 8 fele jött, csernusnak vmi estjén volt. Este kis msn majd 1/4 9től pokert néztem. első versenybe a játékosok: Clonie Gowan, Jennifer Tilly, David Williams, Allen Cunningham. Volt a végén egy straight flush is, jumiig! Második versenybe a résztvevők: Howard "Professor" Lederer, Jennifer Harmann, Chris "Jesus" Ferguson, Phil Laake, Jeremy Sisto valamint Cindy Margolis. Egész jó partik voltak... és holnap aludhatok relatíve sokáig, yess...

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.02.16. Szombat

    Kelés 8fele, anyu ment melózni így csak apuval ketten voltunk. reggeli után portölés+porszívózás, majd délelött angol lecke + msn. Ebédre hurka volt krumplipürével, és utána mákos guba vanília öntettel. Aztán 3 fele anyuék elmentek a tescoba majd a sparba, én itthon maradtam. msneztem a barátnőmmel és füstölőt toltam. ma volt olyan akció hogy a sparba a red bullt 50%os áron lehetett venni, anyuék hoztak is kartonnal, 24 db. Tesóm 6fele jött haza, hozott pár üres red bullos dobozt, a csontvázamhoz pár alkatrészt (emberi test c. újság) valamint egy Jackess-the game psp játékot, nagyon komoly. Vacsira ham and eggs volt salátával. Utána még angolt finomítottam majd elküldtem emailbe az angol tanárnak. Utána xboxoztunk, fight night round3, virtual fight5, the club, igen komoly gémet, aztán fürdés majd jackasst toltunk pspn kb hajnal kettőig. Most go aludni, álmos vagyok.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.02.17. Vasárnap

    9fele kelés majd közös reggeli. Utána bementünk a városba vettem 6üveg belga sört anyu névnapjára majd utána a pélázába mentünk. Apu vett bort és virágot meg a tesóm megvette a mozijegyeket estére. Ebédre húsleves volt majd rántott hús ill sült csirke krumplival. Ebéd után msn + psp. 5fele átjött a barátnőm, beszélgettünk anyuval sokat majd mamámhoz átmentünk. Fél 8ra go mozi, pár percet késtünk csak, a kalandorokat néztük meg, tetszett. Utána haza, fight night rounder 3 majd késöbb fél11fele haza vittük a barátnőmet, jóvolt Vele lenni ha csak kicsit is. Itthon fürdés után még fight night kb1ig.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.02.18. Hétfő

    Anyuék 7fele felébresztettek hogy nehogy elkéssek, lényeg hogy 9:40kor kezdődött az első órám, na mind1. fél8 fele felkeltem, megborotválkoztam, reggeliztem a tesómmal majd még reggel toltunk egy kis fight night round3at, nagyon jó kis játék. Aztán elis vitt kocsival a suliba, ott találkoztam a barátnőmmel, majd bejött velem megint matekra. Sorokat meg sorozatokat vettük, hú de utálom őket. Suli után besétáltunk a városba, meghívtam a barátnőmet egy pizza szeletre, egész finom volt, és akciós is volt. Utána elkísértem ahova ment külön angolra majd haza buszoztam. Ebédre mákos gubát ettem banília öntettel majd mosogatás és pakolás. Utána ph! + füstölő. 6ra munkavédelemre vissza mentem a suliba, de minek. Jackass - the game-et toltam szinte végig, majd go haza. Itthon vacsora majd egy barbar sört anyuval ketten bekaptunk, szerény 8% alkohol volt benne. Utána ph!

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.02.19. Kedd

    Reggel 8ra mentem suliba - magyar üzleti jog. Elötte még a belvárosba találkoztam a barátnőmmel majd együtt mentünk a suliba. Reggel tesóm rakott 5k a telóra "csak" úgy, örültem neki nagyon mert egy figyingem se volt. Az új tanár volt, úgyhogy jóformán csak jackasst totlam pspn, végig is vittem! Lehet még hozzá letölteni részeket majd megnézem mert érdekel. Suli után go tanulmányi osztályra, kértem iskola látogatásit plusz megkérdeztem hogy miújság azokkal a tantárgyakkal amik "eltűntek". Elvileg tök mind1 hogy az óra adó tanár mit mond, hülyeség, szóval nem vizsgázhatok belőlre így órára is felesleges járni. Na erről ennyit. Utána pannon workbe elmenni taghosszabbításra. Majd anyuhoz bementem a belvárosba és odaadtam a kulcsát mert most ő hagyta otthon + elmondtam hogy mi a helyzet. Utána vissza suliba és zenét hallgattam majd tali barátnővel és go fel angolra, beszéltem a tanárral. Jó fej volt mondta hogy sajnálja hogy így alakult majd találkozunk hát mondom jólvan. Utána barátnővel bementünk a városba, most ő hívott meg egy pizzára majd ott vettem egy somlóit meg fekete erdő sütit ilyen dobozosat, akciós volt. Gondoltam estére jó lesz, úgyis anyunak ma van a névnapja. Itthon barátnővel "elvoltunk", majd átálítottuk a tel díjcsomagomat, így most 20 ft ért küldhetek neki smst, yeah! aztán 4fele ment el, most nem kísértem le inkább elmosogattam. Délután netezgettem + zene. Vacsorára bundás kenyér volt plusz anyuval megittuk a 3 belga sört még: satan gold, satan red + cuvée de trolls. Finomak voltak. Utána womans poker open volt ismét a játékosok: Jennifer Tilly, Jen Mason, Jackie Meeham, Katie O'neill, Tsai Chen, Soraya Homann. Közbe láttam egy reklámot hogy jövő kedden Bayern München - 1860 München meccs német kupa meccs lesz szóval azt nézni kéne, a probléma annyi hogy akkor pokerezni akartam menni, de akkor lehet holnap kéne menni, majd még meglátom. Szóval úgy tűnik a keddjeim olyannyira lightosak lesznek az elkövetkező időkben hogy be se kell menni, érdekes.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

Aktív témák