Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    Topikgazda

    válasz WATERDACA #14781 üzenetére

    A balance tényleg nem az igazi, de az egy szint alapú játéknál se működik tökéletesen. Ez amúgy nekem egy nagy bajom, mert bíztam benne, hogy megőrzik a CP szabályok ezen részét. Kár érte...

    A Perkek és a skillfa szerintem nem rossz, ha ennél is szerteágazóbb, akkor azok számára, akik végigrohannak a játék fő szálján, nem maradt volna lehetőség legalább egy ágat kihúzni. Hiába van 20-as Cool-om, a Stealth skillem még mindig csak 13-as, pedig szinte mindig lopakodva harcolok, csak ugye sokszor kisütöm az ellen agyát, így meg a Quickhack fejlődik...

    Nem tudom ki játszott klasszikus Solo (olvasd: Rambo vagy Doom) módra, de kíváncsi lennék, annak van-e létjogosultsága. Én Hard-on tolom, és bár csak 6-os Body van, de egyszerűen túl sűrűn halok meg, ha lövöldözésre kerül a sor - hiába van már 1100+ armorom. Jó lenne azt is tudni, hogy az Armor egyáltalán hogy működik...
    Ez persze nem feltétlen baj amúgy, mert az alap CP is arról szólt, hogy könnyen meghallgattál, de így viszont nem tudom elképzelni, hogy a lövök-és-megyek játékstílus valóban működhet-e. Vagy az időlassítások segítenek (kiberver)?

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák