Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pictigjis

    Topikgazda

    válasz pictigjis #15777 üzenetére

    es termeszetesen megtortent, a curve levonta a hat szamjegyu osszeget, ami pedig csak zarolas lenne

    bookingos szallasfoglalas, a szovegben benne is van, hogy elore zarolni fogjak az elso ejszaka arat. nyilvan nem tudhattam automatikusan, ki hibazott, ezert elkezdodott a levelezes a szallassal, akik voltak olyan kedvesek es elokeritettek a cetlit, amin vilagosan pre-auth van. az otcsilliardodik bugot talan most eppen az okozta, hogy a cetlin az is latszik (es a tranzakcional egybol furcsalltam), hogy a DCC aktiv volt, igy hiaba van a cetlin helyi penznem, a curve-hoz huf-ban erkezett be az osszeg. ettol persze a pre-auth kurvara nem vasarlas, szoval most megint mehet majd a kinlodas. mert a szallas erkezeskor konkret vasarlast szeretne csinalni a zarolasbol, szoval nalam az igy garantaltan ujabb levonas lenne

    otletem sincs, hogy most mit csinaljak. valoszinuleg torlom a foglalast es kerek egy feloldasrol szolo cetlit, hogy legyen kesobb mit mutogatnom a curve-nek, aztan csinalok egy masik foglalast masik kartyaval. de ez mar tenyleg egy vicc, ami mostanaban megy

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák