Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kristof123

    őstag

    válasz duracell89 #73037 üzenetére

    Elég gáz, hogy ilyen eredménnyel oda rakott, de nem hiszem, hogy nehéz lesz kimászni onnan.
    Nekem 13 meccsből lett meg a besoroló és MGE-be rakott, igaz én még nem voltam besorolva sehová.

    (#73040) bager13:
    "Nekem pont, hogy a solo jött be jobban, úgy mentem fel globálig."
    Szerintem ez attól is függ, hogy mennyi órád van a játékban, nekem nagyon kevés (~600 óra) és hasonlóakat dob be. Olyan gáz csapattársak vannak néha globalban, hogy nem is értem mit keres ott. Velük esélytelen bármit is csinálni.

    "Amúgy az MM-el csak két bajom van. A 64 tick, egyszerűen nekem nagyon nem adja, olyan mintha csúszna az egész, ilyen lagos érzet."
    Én is észrevettem, hogy sokkal jobban adja 128-as szerveren. Sokkal simábbnak érzem a játékot.

    "A másik, hogy nincsenek izgalmas meccsek, vagy nyerek nagy fölénnyel vagy csúnyán kikapok."
    Ebben egyetértek. Nagyon ritka a nem egyoldalú normális meccs. Elég sokszor vernek majdnem nullára, de igazából nem mindig számítanak, mert akik ezeket csinálják a valve pirossal szokott a profilukra írni pár nap múlva. :DDD

    "Ezzel szemben a faceiten nincs ilyen problémám, nem is nagyon játszom már emiatt MM-et."
    Igen és csalóval sem találkoztam még ott. Viszont ismerősök csak MM-et mennek. : D
    Meg faceit-n másabb a rankrendszer is, sokkal jobb mint az MM. Egy MM-es global nagy valószínűséggel nem lesz faceit lvl10, sokkal jobban lehet ott fejlődni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák