Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bazsa0007

    tag

    nos látom hogy itt elég sok ember nagytudású így igazából beleszólni nem fogok semmibe mert nem tudok. én sok év után 5 perc alatt csak úgy meggonoltam magam és amd-ről intelre váltottam. akadtak nehézségek az elején:
    gigabyte 945gzm lap vmiért 14-15 fokosnak ismerte a procit és sajnos csak 4x-es pci-e-je volt.
    de aztán jött a nagyobb tudású lapocska ASUS p5nd2 se személyében.
    vki írta hogy nincs semmilyen szabályzás a új conroe-l celeronba. akkor úgylátszik csak nálam van...420-ast vettem mert indokolatlannak láttam a nagyobb proci vételét. igen csekély 8e-ft os áron kaptam 1600 Mhz-nyi brutális erőt :D. most jelen pillanatban 2000Mhz (8x250) en megy a kicsiket. de ha nem szükséges akkor a szrzót állítja 8ról 6-ra. az fsb most 1000mhz. és az egyszemélyes hadseregkén működő nforce570 ultra 55-60 fokon szaladgál.mondhatnám hogy ideálís párost alkotva egy point of view 7600gtvel. a memória időzítésekkel nem nagyon vagyok tisztába sajnos mi mire jó de a csatolt képen minden kiderül. ha vkinek vmi építő jellegű hozzászólása van azt szívesen várom.

    [link]

Új hozzászólás Aktív témák