Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scavy

    tag

    Üdv!

    Olyan problémám van, hogy Lenovo Z575 A8 3500m Radeon HD6620G -s notebookomon feldobtam most a legújabb 13.1 -es Catalystot, mivel a lenovo honlapon még mindig csak a 2011 decemberi verzió (Ez amúgy normális, hogy ennyire nem optimalizálják a frissebbeket? Mert elég idegesítően hat..) van fennt. Egy ideig normálisan ment, de aztán akadt, igazából csak World of Tanks -al játsszom jelenleg, de Battlefield 3 vonatkozásában is érdekelne majd később a dolog. Kérdés, hogy valakinek működik néhány verzióval régebbi stabilan, ami még mindig több fps -t hozna mint a 2011 -es lenovo optimalizált driver, mert a jelenlegi sebességgel nagyon nem vagyok megelégedve.

    Ebben a vision control centerben sem igazán boldogulok, megtaláltam már a húzást, csak nem mertem még hozzányúlni. Kérdezném, hogy esetleg aki hasonlóan WOT -al játszik, az húzta már, hogy bírja? Mert így még húzás nélkül is játék közben eléggé bemelegszik a vas. Vagy esetleg GPU órajelet húzni, ha lehet ilyet? Az utolsó dolog, hogy ellentétes dolgokat hallottam, hogy most a játék támogatja-e a crossfire X -et, vagy nem, vagy érdemesebb lenne a dual GPU módot kikapcsolni inkább? (Gondolom, ha minél több fps -t akarok, akkor az ilyen morphological filteringet, meg surface format optimizationt ajánlott kikapcsolni nem?)

Új hozzászólás Aktív témák