Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnum_

    nagyúr

    válasz GabN73 #83532 üzenetére

    En olyan nyugiban ke tudtam jonni a kukso savban tempomattal.. csak a roman transzportert meg a kamiont eloztem meg, pedalerintes nelkul.
    Hazafele lesz majd jo, foleg, ha mar a rakparton leszek, a csucsforgalomban.

    I humbly and respectfully decline™

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz GabN73 #83532 üzenetére

    Azért a német autópályán van 3-4 sáv is, meg még kapaszkodó is hegynek felfelé, meg külön tábla a jobbra tartásnak. És nem a kapaszkodósáv szűnik meg, hanem a belső gyors. De van is záróvonal a felhajtóknál, nehogy valami barom állat beengedve a felhajtó járművet behúzódjon szélvész elé balesetet okozva.
    Az egy más világ, ott is elfért a 100-110-es tempó, a 130-as és a 150+-os is. Egyedül a 120-as volt kinézve mindenhonnan. Egy-kettő annyira sötét szegénykém, hogy balról-jobbról előzték és nem vette a lapot.
    Román közlekedés jobb, asszed? 3 felfestett sávban öten állnak be, naná, hogy középről kell balra nagyíven kanyarodni...

    bandus: boldog agrártinédzser éveim... A hullámvasút a fasorba sem volt. A gokart is csak azért állta meg a helyét, mert Wartburg motorral megcsinálva egy 2,2×4 méteres alvázra, 20 centire a talajtól. Unatkoztak a téeszcsében. ;]

    Qru: 12 éves korom óta vezetek autót, 20k km-t letoltam, mire oktató mellé kerültem, öcsém dettó. Sose hajtottunk, sosem előztünk beláthatatlan szakaszon, sosem mentünk bele úgy kanyarba, hogy bele kelljen fékezni. Tudtuk, hogy ha labda gurul át az úttesten, tuti biztos, hogy gyerek szalad utána. Busz, teherautó takarásából gyalogos léphet ki, biciglis mindig hülye, motoros mindenhonnan jöhet. Szerintem a vezetéssel töltött idő negyedét a tükörbe pillantással töltöm, nem is szoktam ráhúzni másra a kormányt. És nem is idegesít a közlekedésben részt vevő sok hülye. Persze, látszik, amikor front van. ;]
    Nem különösebben érdekelnek a nagy vasak, ha egyszer lesz egy állandó, saját kocsi a seggem alatt, majd elmegyek vele való tréningre.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák