Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz cekkk #6411 üzenetére

    Ha beírja, hogy jár erre ő vagy valakije, akkor nincs vele gond, de ha csak postázni tudja, akkor semmi értelme, ilyen alapon minden lokál adok-veszek topicba beíehatná, hogy milye van.

    Annó én is írtam a B.csabai topicba, de csak mert tudtam, hogy megy le következő héten kollégám.

    Nekem van pár cuccom, csak lusta vagyok meghirdetni :DDD

    Acer V5-131 fekete, matt 11,6"-os kijelzővel, Intel 1007U Ivy bridge alapú 15W-os celeron proci, 2GB ram, 320GB HDD, +2GB saját rammal bővítve 23 hó garral

    Toshiba 2TB 7200rpm bontatlan fóliás kiskergaris HDD

    Kingston 120GB V300 SSD kiskergaris, bontatlan

    Apróságok: Ram-dobozok (DDR2, DDR3 noti), PCI-Express riser kártya, alaplapi "csipogó", hátlapi firewire kivezetés, egértalpra csúszka vagy mi, miniHDMI-HDMI adapter és kábel, usb-to-2,5mm tápátalakító, miniDVI-to-DVI adapter, + ami az aláírásomban van :DDD

    GabN73: TP-Link TL-WR841N olcsó, tud N-es wi-fi-t, 3 helyett 5dBi-s antennái vannak, lehet az enyémet eladom, de még nem döntöttem el.

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák