Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz VR6-Fan #4264 üzenetére

    Én csak azért fikázom, mert nálam azok nem jöhetnek szóba. Biztos, hogy meg lehet csinálni normálisan is egy autót. De én akkor vinném egy profi tunincéghez, ahol vállalnak rá garit is, és jó referenciáik vannak.

    A Te kocsidban amúgy van motor tuning? Mert nem írtam már a topicba, de nagyon szép autó, és kívülről nézve, minden gyári. Az olyanokat én is nagyon szeretem, nem is tagadom. De csak az olyanokat, amik meg vannak becsülve. Nekem is volt őrült korszakom, Opel Calibra Turbo volt az álmom. Még máig is oda vagyok érte, de ott is csak a széria kinézetűért. Na persze amit néztem, az széria volt, de volt benne egy erős chip, minimális turbó nyomás emelés, így 300 lovas volt, kisebb átalakítás nélkül is.(Remus rendszer volt rajta) Imádtam is, sokat próbálgattam. 4x4 -el szaggatta az aszfaltot, és 280 -nál kiakadt az óra. ;] De nem mertem megvenni, mert 1.400.000 -ért árulta a srác, de legalább 1.500.000Ft kellett volna rákölteni, hogy azt lehessen rá mondani, hogy ez autó. Persze el lett víve Opel szervizbe is, motor 100% -os volt, pedig 60k km -et így használták az autót. Csak a többi kiegészítőre sokat kellett költeni, a régi autó az régi autó. Így maradt a BMW, amit persze ugyan úgy szeretek. Szóval bennem is van ilyen affinitás, de vannak dolgok amikből nem engedek.

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák