Hirdetés

Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz totron #8545 üzenetére

    Én úgy kezdtem az első számhordozásomat, hogy az akkor elérhető vodafone szolgáltatással kikértem az időpont előtti egy évem teljes hívás és SMS előzményét, mert egyáltalán nem tudtam, hogy kit is hívok merrefelé... még csak wap volt mobilon :)
    (Ha bármilyen hardvert is veszek úgy kezdem, hogy kikeresem a wikipédia azon lapját amint fel van sorolva minden olyan gyártó amelyik olyan hardvert gyárt, kilistázom böngészőtabokra, és akkor uccu neki keressük ki milynre is merjünk vágyni... Ha ennél kevesebbett tennék bennem maradna a mumus, hogy valami lehet hogy kimaradt.... viszi is az időt rendesen)
    Sokan viszont ezen átugranak, vagy mert megtehetik, vagy mert számukra nem lényeg, vagy nincs tudatukban.
    Potntos, beváló, időben is helytálló tanácsot adni "van ennél jobb számomra" féle kérdéseket nehéz adni, ha sok múlik a használón. Sokszor azért írom, hogy "neki is" kell utánanézni, mert lehet hogy átfutunk mi valamin ami neki kulcs. :R

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Aktív témák