Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz sg22 #3198 üzenetére

    Háát, ez egy játékfüggő emberke volt, sokszázezret vert el illegális pókeren, előtte casinóban, most meg online póker... törtek a monitorok, egerek... jó ügyfél volt :K
    Családja ráment sajna, most meg hallottam, h annyira bekattant, h kihívták a yardot, nekikment... utána mentőst is megütötte... ráadásul ő is hivatásilag fegyveres testületnél szolgált, szal. ezért nagyon megbaszcsizzák sajnos. :(
    És mindez a szerencsejáték miatt... (OK, ehhez sérült személyiség is kell)

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • Jim76

    aktív tag

    válasz sg22 #3198 üzenetére

    Keep on learning, be careful with mushrooms, and try to avoid to buying some fake stuff at coffee shops :D

    (ha fizetik az jó, ha köztük élsz, és úgy tanulsz mellette az mégjobb, ha teleszalad itt a bugyrom, és összecsomagolnék, hosszabb távra is látnék lehetőséget, akkor ccna, ccnp cisco munkákat ott is jól megfizetik, de nálam is hasonló gond van még, hogy a gyerekek nem tudom hogy illeszkednének be, az asszony ugyan 2 diplomás, szakvizsgázott fejlesztőpedagógus, de csak németül beszél (sváblány :) ), és az Ő szakmájához is elengedhetetlen a helyi nyelv ismerete - húga 8 éve bécsben él, de oda meg én nem akartam menni, mert amivel itthon keresek X EUR-nak megfelelő ft-ot, azzal ott X+1000EUR-t, és abból kb. 600EUR lenne bécsben egy normálisabb kis lakás, itt meg meg van mindenünk, annyi kis különbségért nem kezdem újra sehol )

    There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

Új hozzászólás Aktív témák