Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hszilard666

    veterán

    válasz inspiroyhome #73135 üzenetére

    A fesz 1.76 V ? :Y :Y :Y Azzal már tüzet lehet csiholni nem? :D

    Estét!
    Ma meggyőződtem véglegesen arról hogy mekkora patkány osztálytársaim vannak. Az a lényeg hogy nekem idén érettségi év van és ma lett volna számonkérésem 3 tételből (Adi, Moliere, Szigeti Veszedelem) De mivel vasárnap délben mondta meg a tanár hogy melyik tételekből kell felelni, bátorkodtam ma egy nap haladékot kérni. Na órán úgy kitört egy hülye picsa hogy én mekkora béna gyökér vagyok hogy nem tudok fél nap alatt megtanulni 12 oldalt (nem esett le a brazil ku.vának hogy otthon sem voltam egész nap) és hogy mekkora gáz vagyok, meg elhordott mindennek, míg a haverom kikelt magánból le ronda kurvázta és kisétált a teremből. A magyartanár csak nézett :D Az a durva hogy a csaj azonnal nekiállt sminkelni szóval a kegyelem döfés pontosan a szívébe talált. ;] Aztán egy másik hülye picsa is nekiállt pampogni, aki ellógta múlthéten a saját számonkérését, hogy én miért nem kezdtem el kidolgozni a tételeket. Konkrétan számonkért hogy nekem miét van magánéletem. Erre jött egy hülye pöcs akit rühellek mint állat hogy én a facebook szerint egy rendezvényen voltam. Tudjátok hogy ebben mi a durva? Hogy a srácot 2 éve letiltottam facebookon, mert akkora egy faszcibáló köcsög. Megkérdeztem hogy akkora no lifer e hogy azt lesi hogy én mikor mit csinálok, és erre azt mondta hogy "neem csak hallottam az egyik haveromtól" na most ezt úgy tudom elképzelni hogy a srác egy mocskos buzeráns fasz és nem bír leakadni rólam.
    Az egészben az a durva hogy én mindig segítek mindenkinek aki megkér rá és a 4 év alatt soha nem basztam ki senkivel, szóval még okot sem adtam nekik hogy patkánykodjanak. Az lett a verdikt hogy kaptam még 2 napot, szóval jah. De legalább kiderült hogy kiket kell kigyomlálni a mindennapjaimból...

    De amúgy tegnap este 10 körül Tesómmal megnéztük az új 007 es filmet és ezen is fent akadtak hogy én hogy merek moziba menni Vicc.

    Délután találkoztam egy pszichiáter ismerősömmel, elmeséltem neki az esetet és azt mondta hogy valószínűleg nem elégedettek az életükkel azért viselkednek így. Úgy néz ki valamit jól csinálok hogy ennyi ellenségem akad! :C

    [ Szerkesztve ]

    ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

Új hozzászólás Aktív témák