Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KGT-HUN

    újonc

    A játék nekem sem megy; de nem hiszem hogy béna vagyok mert ha single player módban minden COD és Battlefield játékot hard beállitásban simán végigtolom akkor nem vagyok béna csak a multiplayer módban sok a csaló aki minimum grafikai beállitással játszik és büszke magára hogy 45-50 kill-t csinál egy pályán. Sok játékos kihasználja a játék hibáit hogy jobb eredményt érjen el. De nem is ezért írok hanem hogy valaki elmondhatná hogy miért van ez a problémám hogy egy tár lőszert rálövök egy ellenfélre és nem hal meg én meg kapok két lövést és végem.A gépem nem gyenge a játékhoz:2x16Gb ram,2070rtx V.kártya,I7-9700k proci. de akkor mi a hiba.Az internet sebességemet is mértem már hogy hátha ott a hiba,de állandó 35MB/s a sebesség ott sincs hiba.Sokszor megalázónak érzem a játék eredményeimet egy pályán 8 kill-21 halál elég megalázó de a játék árát nem lehet visszakérni,és ha már megvettem,akkor szeretnék normálisan játtszani vele.

  • KGT-HUN

    újonc

    válasz Dtomka #16829 üzenetére

    A netmérésnél a ping 27. A fejlövés meg sokszor nem jön össze még távcsővel sem és nem a bénaság miatt mert egyértelmüen az ellenség fején van a célkereszt és mégsem jelzi a találatot.Meg sokszor észrevettem hogy például eldogok egy gránátot és nem robban fel.a gránátlövő puskával is ellövök egy gránátot és semmi sem robban. Régebben a páncéltörő lövéstől a háztető beomlott most meg többször kell a házra lőni hogy történjen valami. Egy kérdésem lenne még.ma nem tudok játszani mert hibás a játék.A társaim néha egy hejben futnak a pályán,az ágyuval ha lövök később omlik össze az épület mint a robbanás.Neked is van gondod a játékkal?

Új hozzászólás Aktív témák