Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz ciry #23337 üzenetére

    hát igen, azt én is bírom mikor nem képesek ránézni arra nyamvadt térképre és csak emberre kattintanak... de ezt kurvára nem értem amúgy sok embernél, többek között a haveromnál is hogy hátrébb vagyok és mert hogy a f*szba nem mentem még előre :U mikor van térkép is és az alapján default h spawnolok... elvégre a perzsák sem találomra háborúztak... mire való egy haditerv, senki sem megy bele agyatlan mód a csata kellős közepébe... vagy mégis? Én mindig azt nézem hova és nem azt h kire spawnolok.. értelme nem sok lenne ha csak egy emberre kattintanék, ha meg eleve nem tudok előre spawnolni csak hátra, átmegyek egy olyan squadba ami előrébb jár, és itt jön az h a sok vadbarom lockolja a squadokat, de minek :F mert csak mi repülünk ti nem, mert ne zavarjon senki sem meg minket a csipázásban, nehogy felfedje egy lefutó ember a helyzetünket stb... :U

    az a jó ha mind1ik squadban van üres hely, ezért is célszerű min 2es csapatokban mozogni... ezt a logikát sem látják át páran.. full tömött sqadok, holott ezzel aztán lehetne nyerni... lerohanni az ellent

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák