Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz #21346560 #37160 üzenetére

    Lehet,de én még nem tartok ott,hogy megint megpróbáljak egérrel repülni,billel egész jól megy...kéne gyakorolni üres serón,majd megnézem,annó bezavart az egér,ki is szedtem full a beállításokból.
    Célzásra viszont már jól jönne,mert mostmár inkább érzem korlátomnak,hogy billel kell célozni is,és azt meg,főleg repülő ellen marha nehéz.Mintha az ember élesben próbálna csak billel célozni a fegyóval...ok,tankok ellen rocket poddal nem annyira fontos,bár sokszor vagyok úgy,hogy még egy kicsi kéne,és billel meg túllendül a célkereszt.
    Amúgy meg a finom manővernek annyira sok szerepe végülis nincs,mert éles szerón helivel lebegni-> még a tank is kiszed az ágyújával,nem méghogy mások.:DDD

    Nekem a 100 körüli ping jön be.Ott már előnye is van az embernek,mert nem tudják könnyen lelőni,az alap 50es ping kábé arra elég,hogy az ember nehezebben találjon+fedezék mögött is kapjon még golyót,de a "helyiekhez" képest...100assal viszont már elé kéne,hogy lőjenek jobban,külföldön ez annyira nem megszokott,mint nálunk,akik mindenhol hátrányból indulunk,mert itt nincs szeró.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák