Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz odorgg #34809 üzenetére

    Megírtam a leírást,jelentve...eddig én csak aimbotost láttam,szerencsére...tegnap még 1 squadban is voltam aztán később eggyel,akit nem akart kidobni az admin...5-6os k/d,de azon kívül nem láttál semmi extrát,leszámítva,hogy minden fegyóra volt összességében 80-90% headshotja...teljesen halt túlerő ellen,stb,gondolom ez az újgenerációs hack,amikor tényleg,ha nem nézné meg az ember a profilját,úgy tűnik,hogy profi,és szerintem még ígyis csak azért 80+ a profilja,mert tegnap ugye szóvá lett téve neki a sok fejes,erre átállította,és nem lőtt több fejest,de ugyanúgy haltak az emberek rögtön,nem lett rosszabb eredménye. :W

    Azért pl.kíváncsi lennék,a "jónak tűnő" játékosok közül pl.hányan használhatnak akár pl.csak wh-t és kész.
    Legtöbb !!! szerveren az van,hogy felmegy az ember,és oldalanként van 2-3 ilyen emberke,aki az utánuk következőnél jóval jobb eredményeket produkálnak...lehet pár tényleg jól nyomja,de szerintem jóval nagyobb a valamilyen soft csalást használók aránya,mint gondolnánk,mert kevesen nyomják be a megahackot vagy az auto aimbotot lövéssel.És eléggé sajnálatos módon a cod-dal ellentétben a killcam itt nem saját szemszögből mutatja az elkövetőt,sőt nem is killcam,inkább csak megmutatja,ki lőtt,szerencsés esetben jól elárulva,hol van/merre mozog az ellen.
    Nagyon nem akar haladni ez a csalás-dolog...és amíg nem tűnnek föl tömegesen az ilyen tényleg brutálisan csalók,a punkbusterrel sem fognak kínlódni,a csalók okosabbja meg bőven megelégszik az eddigivel,a 4-5ös kádéval meg az utánuk jövőkhöz képest 2-3x ponttal.
    Ez kábé pont nem elég semmi reakcióra.
    De legalább annyi van a gémben,hogy jó supporttal az ember kábé tud ugyanott lenni pontban,mint a "csodagyerekek",jó látni,hogy ilyen 1 körüli k/d,30-40 ölés+a supporttal ugyanott vagyok,mint aki belőtt egy pl.80:12-t....max moroghat az ember,hogy 1 körre jut neki 18-20 fegyókill,nem fejlődik az unlockok terén úgy.De legalább a másik 2 kör alatt fegyócsillagot szerez 2000-ért,én meg 2 kör alatt 10ezres resupply medált :DDD Jobban megéri... :U

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák