Hirdetés

Aktív témák

  • medvezsolt

    senior tag

    válasz Doki-HUN1978 #32248 üzenetére

    Mit személyeskedsz? Írtam én fentebb olyant hogy mindent megkérdezek mindig?

    Nálad nem alap, hogyha valamihez nem értesz akkor körbeérdeklődsz és nem ugrassz fejest bizonytalanul? Pl. nem értek annyira az elektromossághoz vagy a hangtechnikához. Viszont szeretném, hogy a lehető legjobb hangzásvilágot varázsoljak a nappalimba. Szerintem egyértelmű, hogy megkérdezek nálam többet tudó emberkéket, ellátogatok számos evvel foglalkozó fórumra, weboldalra, stb. mielőtt döntök. Most olvasom a kocsis témát. Hát ne haragudj,de ha van pénze valakinek olyan drága kocsikra, az leszarja, hogy valamit vennie kell utólag hozzá majd. Az átlag ember viszont nem ilyen. Én ha kocsit vennék, valószínűleg a döntéskor mérlegelem azt is, hogy idővel majd rákell költsek a kopó alkatrészekre,stb. Ha erre nem gondolsz és úgy veszel kocsit akkor igen hülye vagy..(nem te, hanem általánosságban)
    Az az átlag user aki nem ért a számítógépéhez, az ne vegyen játékot úgy, hogy előtte nem tájékozódik egy ismerősétől, az áruházban vagy az interneten. Ha te ezt nem így látod, az a te bajod.

    Jah és semmi közöd ahhoz, hogy hány éves vagyok..!!! ezek után meg pláne.

    [ Szerkesztve ]

    " A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

Aktív témák