Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz V/ #12411 üzenetére

    "ha felszámolnak az eredeti ár után a nálunk 27% áfát és költséget kifizetni még akkor is nyereségbe vagyok"
    Feltéve, ha olyan terméket nyertél, amit amúgy is megvettél volna. Ezzel az órával én úgy vagyok, hogy talán használtam volna, talán nem... de sosem vettem volna meg az árának tizedéért sem.
    Nyertem volt amúgy még egyszer Yi Action Camera-t egy másik kínai webshopból, ők simán elintézték, hogy megússzam vámolás és áfa nélkül, sőt, a DHL hozta ki. Na mindegy... gondolom nem 1 cent árat írtak rá a csomagra, hanem az eredeti vételárát és ezért fogták meg.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • vandor01

    őstag

    válasz V/ #12411 üzenetére

    valahogy az az erzesem hogy a problema nagyobbik fele hogy egy allitolag EU-s orszagban ezt meg személyesen kell intezni! "be kell menni" mert vki aki állitolag VAMOS heti 2nap az a dolga hogy fogadja az ugyfeleket azt vitazzon? mikor mi tudjuk hogy ejropa EU felen ezt mar papirok bekuldesevel rossz esetben fizikailag postan de mar aki tenyleg EU-s orszag elektronikussan is megy.... sot valahol az sem kell hisz ami kinabol jon azt vizsgálni kell ha az értéke olyan AFa-t számolnak ra kerdes es vitazas nélkul.... aki meg kapja a cuccot ezt tudomasul veszi azt fizet.... vagy megsem :DDD

    azert egy ilyen kis fos mert nem hinnem hogy 10 kg os 30x30 cm-es dobozban jon 8grammos oracska.... ez azert europa EU felen 90%-os eséllyel atcsusszan..... ahol meg nem? ott még dolgoznak a VAMOS-ok :DDD vagy csak szeretnek embereket meghivni és vitazni.... Na az még a balkán majd kesobb lesz valoban EU-s :D

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák