Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nazara

    őstag

    Üdv!

    Segitséget szeretnék kérni.

    Februárban vettem egy új Sapphire Radeon 7770 Ghz Edition kártyát, ami azóta kiválóan működik, egy apró bibivel. Már a nyáron is előfordult kb. kétszer, hogy kiirta a monitor, hogy nincs jel, pedig éppen használtam.
    Ekkor még betudtam a melegnek, azóta pedig nem nagyon fordult elő ilyesmi, de most egyáltalán nem ad képet a kártya. Onnan gondolom, hogy vele van a baj, mert átdugtam az alaplapi HDMI-re a monitort ugyanazzal a kábellel, és primán működik. Vissza kéne küldenem gariba? Vagy esetleg valami okos megoldás?

    Előre is köszönöm!

    :R

    Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

  • Nazara

    őstag

    Sziasztok!

    Segitségre lenne szükségem, remélem jó topicba irok!

    A konfigom: ASRock H61M/U3S3 + Intel i3-2100 + Sapphire Radeon 7770 Ghz + Kingmax? DDR3 1333 Mhz 8 Gb, Samsung 830 64 Gb SSD, Enermax Pro 82+ 425W.

    Vettem egy garis, de használt AMD Radeon 7790-et a 7770-em helyére. Viszont beraktam az új karit a gépbe, és nincs kép. Ezért többféleképpen teszteltem a DVI kábelemmel:

    1, az alaplapi DVI-kivezetéssel működik, elindul a Windows.
    2, a régi 7770-et visszatéve szintén minden prima.

    Megfigyeltem még, hogy a 7790 ventije pörög, tehát áramot biztosan kap. Kipróbáltam a tápom mindkét 6-tűs csatlakozójával, de az eredmény nem változott.

    Az eladó szerint fél éve nem volt a gépben, csak a polcon, mert nem haználta, de vállalta, hogy visszaveszi, ha nem jó.

    Valamit esetleg én bénáztam el, vagy a kártyával lesz probléma, vigyem vissza?

    Előre is köszi! :R

    Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

Új hozzászólás Aktív témák