Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #82860288

    törölt tag

    válasz Puma K #82102 üzenetére

    Ez a verzió: ASUS Dual GeForce RTX™ 2060 OC edition EVO 6GB GDDR6
    Az egyik ok, hogy ezt választottam, mert ez volt elérhető Ebayen. :DDD

    Komolyra fordítva a szót, kellett egy 2 ventis kártya, amin nem referencia hűtés van és valóban kibír még 1-2 évet FHD felbontásban 60 fps-sel. A 2xxx sorozat árban is megfelelő volt. Egy GTX 1060-at váltott, de mivel a jelenlegi helyzetben árban nem tudtam a 3xxx sorozatba lépni, így is ez is bőven megfelelt.
    Nem akartam 3 ventis vadállatot sok száz W fogyasztással vagy emiatt tápot is cserélni.

    Előzőleg volt más Asus videokártyám és a hűtése tényleg jó volt. Nem hangos még 2 ventivel sem és tényleg effektíven jól csökkenti a hőmérsékletet.
    Van benne anyag bőven, nem műanyag, a fém tényleg fém, jól vezeti a hőt, kell is neki a hely és ki is kellett támasztanom, mert elég súlyos.

    Nem ragaszkodtam ehhez a márkához, lehetett volna bármelyik másik ismertebb és ismeretlenebb márka is. Volt már Palit és Gainward kártyám is, amivel igazából csak a referencia hűtés volt a gond. (1 ventis blow out)
    De volt tervben Gigabyte és Zotac is, elérhetőségtől és ártól függően.

    A 3050 és a 6500 a pirosaktól nem volt opció, egyszerűen gyengébb kártyák, nem érik meg az alig kevesebb pénzt, mert teljesítményben és gyorsaságban érezhető a különbség.

Új hozzászólás Aktív témák