Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • exor

    tag

    Sziasztok!

    Van egy Gigabyte r9 380 4GB videókártyám. Pontosabban ez a modell:
    https://www.gigabyte.com/hu/Graphics-Card/GV-R938G1-GAMING-4GD#ov
    A kártya már nem garanciális, korábban vettem használtan.

    Az a probléma, hogy elromlott rajta az egyik ventilátor, furcsa kerregő hangja van, ahogy növekszik a fordulatszám átvált egy erőteljes zúgó hangba iszonyúan zavaró és hangos. Mivel így nem tudtam használni a gépet, leszereltem róla a rossz ventit, így most egy ventilátorral megy a kártya. (Alapvetően így is teljesen jól működik, nem melegszik túl, viszont így játék alatt a maradék egy ventilátor magasabb fordulatszámon teker hogy lehűtse, hangos de még így is sokkal jobb mint a kerregő - zúgó hang amit a másik produkált.)

    Lehetséges a vga rossz ventijének a javítása? Tudtok esetleg valakit aki foglalkozik ilyesmivel?
    Igazából ideiglenesen vettem a kártyát mert kellett egy vga a gépembe, később terveztem eladni és cserélni egy erősebbre. Érdemes lenne foglalkoznom a javítással? Vagy hagyjam a fenébe ha úgyis lecserélném még idén a kártyát? Van értelme megpróbálni eladni a kártyát így egy ventivel a használtpiaci ár alatt?

    Ha esetleg alaki tud segíteni vagy valami hasznosat mondani azt nagyon szépen köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák