Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CartmanLand0

    senior tag

    Üdv mindenkinek.

    Különös dolgokat produkál a kártyám. Egy GTX 660-as VGA van most a gépemben. KB 1 hónapja van meg ez a konfigurációm. Az volt az első dolgom, hogy megnéztem tuning terén mit bir a kártya. Be is állitottam azokat az értékeket, amikkel nem fagyott ki a GTA 5, és igy használtam. Aztán kb 1 hete frissitettem az nVidia drivert. Ezután jött a probléma. Először csak kifagyott a GTA, nagy nehezn sikerült belőle kilépnem. Aztán kifagyott, majd kékhalál Win 10 alatt ezzel az üzenettel : video scheduler internal error . Ujrainditottam, majd lecsekkoltam az nVidia drivert, láttam, hogy közben még ujabb jött ki, le is töltöttem és lecseréltem. Picit visszavettem a tuningból is, erről majd mellékelek képet. Jó is volt, aztán most kb 5perc GTA után lefagyott a game ... próbáltam tálcára tenni a játékot, hogy onnan zárjam be, a kép teljesen szétcsuszott, villogott zöld és lila szinekben :DDD Lehetett látni a dolgokat, csak minden szét volt csuszva .. sikerült ujrainditanom, jelenleg itt tartok. Lehetséges hogy régebbi drivert kellene feltennem ?

    Tuning :

    A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

Új hozzászólás Aktív témák