Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wikings2

    őstag

    Sziasztok!
    Minap vettem egy új gépet és a gtx960 as videókártyám rosszalkodik az elég régi 17" tft monitorommal. A probléma az hogy a frissen telepített driver utáni első újrainduláskor a desktopra érkezvén 2-3 másodperc után out of sync-et kapok a képernyőre. Ettől pár darab ctrl+alt+delete kombóval megszabadulok, de ekkor egy "plug-out" hangot hallok mintha leválasztanék valamilyen eszközt a gépről, és aero nélkül totál szellemképesen kapom vissza a windows, ami kb így olyan mintha a driver fent sem lenne hozzá. (talán driver nélkül jobb is mert nincsenek meg ezek az átfedések ablak kicsinyítés/nagyítás és stb helyzetekben).
    Nem hiszem hogy ez normális, és azt sem hogy az ősrégi monitor lenne a ludas, mivel a gt9600 ason is átalakítóval kellett már használnom ahol egy maga a driver-felrakása oldotta meg ezt a szellemképesdi problémázását a gépnek és tökéletesen működött minden... szóval megvagyok lőve.
    (próbáltam már régebbi drivert és mindenféle cmd beli google kuruzsló varázslatot, és egyik sem segített)
    Bárminemű segítséget szívesen fogadok. :O :R

    [ Szerkesztve ]

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Új hozzászólás Aktív témák