Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    Végül megvettem a twin frozr gtx 770-et, aminek az egyik ventije rossz az eladó szerint.

    Ma hozta a futár, beszereltem a gépbe és amikor felkapcsoltam figyeltem a ventik működését, mindkettő egyszerre megindult de aztán az egyik leállt, tehát valóban az egyik nem működik. Erre gondoltam egyet és kézzel rásegítettem és működik az a venti is, tehát most mindkettő jó.

    11 óta folyamatosan futtatom, először a heavent, most pedig a furmarkot.
    Max 75 fokra ment fel furmark stressz alatt, ez milyen értéknek számít? Most miközben ezt írom a GPU 28 fokos.

    A ventilátorról csak még egy gondolat erejéig.
    Nemrégen a számítógép házamban az egyik 20-as cooler pontosan ezt a szimptómát produkálta, vagyis amikor elindítottam a gépet akkor egy pillanatra megindult a venti, de utána leállt, és amikor kézzel rásegítettem akkor utána jó volt. A problémát úgy szüntettem meg, hogy szétszereltem a ventilátort és kitakarítottam majd be gépzsíroztam a siklócsapágyat, azóta vagy fél év eltelt és tökéletesen működik.

    Hasonlót szerintetek megpróbálhatok itt is? illetve a GPU-t érdemes lehet újra pasztázni? a kártya 1 éve lett újan vásárolva.

    doki333 - Köszi a tanácsot, elgondolkodom rajta ha mégis problémám adódna a hűtéssel :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák