Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xmasterteam

    tag

    Sziasztok.
    Nem találtam megfelelőbb topikot, ezért felteszem itt a kérdésem(illetve találtam, de azok halottak). Szóval van egy gts450 SLI rendszerem amit ma üzemeltem be. Mindegyik kártyát ugyan arra az órajelbe állítottam be + alul feszeltem mind a 2-t ugyan azokra az értékekre ( bios írással), amivel semmi baj nincs.. DE Egyszerűen nem értem, hogy az asus amin DC hűtő van (GPU1) miért melegebb mint a referencia zotac (ami ráadásul lent van a gép aljában, és nem kap annyi levegőt, mint ugye a fölső). Ilyenkor lehetne arra is gondolni, hogy az alsó szétfűti a fölsőt, de nem létezik, hogy Idlen is melegebb a fölső.. Megnéztem, és az alsó számítja a physixet (az nvidia ajánlott beállításával van beállítva). Valaki mondott olyat is hogy lehet hogy újabb nyákra épült a zotac, és ezért lehet hűvösebb stb, de nekem nem találgatás kell, hanem konkrét válasz, hogy miért van ez.. Válaszotokat előre is köszönöm ! :R

    Szerk: 6 fok eltérés van a 2 kari között.. Ami még kimaradt: 30%-on az asus 1900rpm-el a zotac ref hűtőjével szintén 30%-on 1200rpm-el pörög..

    If you want something act and reach.

Új hozzászólás Aktív témák