Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • mongi_

    aktív tag

    Amikor játszok egy játékkal (nálam most speciel a CM: Dirt-nél fordult elő, más játékoknál nem néztem) egy darabig kb. 10 percig tökéletesen fut, még a legjobb grafikán is, aztán pár másodperces akadás, utána újra jó, ismételten kb. 10 percig és megint akadás. A játék újrainditásával megszünnek a problémák. De ha megint játszok egy darabig újra kezdődik ez a ''sorozat'' előlről. Eléggé idegesítő.

    Az előzményekről annyit, hogy régebben újra is indult, más 3D-s alkalmazásoknál is, de a memóriákat kicseréltem a slotokba, más helyre tettem őket, azután megszüntek ezek a problémák. Most már csak ezt a ''beakadós szituációt'' produkálja, jelen esetben a Dirt-ben.
    Mi lehet a gond? Valami ötlet?

    Még az is lehetséges, hogy kicseréljem a hw-et, mivel még garanciásiak a nyár végéig. Csak azért is szúrt szemet, mert másoknál nem produkálja ezt az új Colin rész. De emlékszem pár napja játszottam a Stalker-al is, ugyanezen a pc-n, és azon nem voltak ilyen problémák, pedig ott is magas grafikán futott a játék. De viszont megnéztem a Colint is ultrán,highon,mediumon és lowon is, és minden beállításon csinálta ezeket a beakadásokat időközönként.

    A gépem: Asus PDND2 SLI, Gainward 7900GTGS, 2x1GB Samsung, Pentium D805, 300gb Seagate SATAII...

    Előre is köszönöm a hozzászolásokat, és a segítségeteket!

    mongi_

    booty time booty time across the USA

Aktív témák