Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    Sziasztok,

    Gondolkodtam, ide írjak-e vagy a Win10 topicba, de hátha nem utóbbi miatt szívok. Bár erősen gyanítom.

    Hétfőn felment a 1809-es frissítés. Tegnap nem jutottam noti elé, pechemre ma igen. Minimális használat után (Chrome indítás, meglévő oldalak betöltése, plusz egy-kettő megnyitása) folyamatos ventilátor zúgás fogadott - és forró proci. Stabilan 90 fok feletti eredményeket tudok (de nem akarok!) produkálni. Bezártam féltucatnyi lapot, csak a legszükségesebbek vannak megnyitva (nyolc oldal), de még így is fennáll a probléma, ha pl. elindítom a Digionline-t.
    Frissítés előtt nem voltak ilyen gondjaim. Volna esetleg ötletetek, mi állíthatódott el vagy mi lehet a gond? BIOS-ban kerestem a CPU overclock-ot (nem találtam), de mivel eddig nem volt hasonló problémám és nem nyúltam hozzá, gyanítom, hogy a Windows a ludas.

    HP 8560p, i5-2540, 2.60 GHz, 8GB ram (-a "videókártya"), nem egy atomerőmű, de azért eddig szépen tette a dolgát. Dokkolóról használom, de arról levéve is "meleg a helyzet" :)

    Előre is köszönöm a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák