Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dorika87

    őstag

    Sziasztok. Nem tudom jó helyen járok, de szeretnék egy kis segítséget, tanácsot kérni.
    Az a problémám van, hogy rendelkezem egy Acer Aspire 4830tg típusú notebookkal, melynek paraméterei: Intel Core i5 2410M, Geforce 540 2gb videókártya, 8gb ram, 250gb Samsung evo 840 ssd, caddy-ben 750gb HDD,
    Az ssd és a ram bővítés tavaly ősszel történt.
    Egy idő után arra lettem figyelmes, hogy windows 8.1 operációs rendszer (előtte win 7 volt) alatt mintha csökkenne a gép teljesítménye, ezért pár hete (kb. 1 hónapja) újratelepítettem a notit, hátha az megoldja a problémát.
    Természetesen az SSD-n van az operációs rendszer. Az ssd ketté van osztva, kb. 60gb a rendszer partíció.
    Csak a legszükségesebb programokat tettem fel rá (office, skype, dropbox, google drive, TC, bsplayer, vlc, ilyesmi)
    Van tippetek, hogy mitől lehet lassabb a gép? Értsétek ez alatt azt, hogy a böngészés is lassú és ha pl. valamilyen programot elindítok az is.
    Nem szabadna egy i5-ös ssd-s gépnek szerintem ilyennek lennie, szóval irreálisnak tűnik számomra.
    Mit ajánlotok? Előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák