Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    Sziasztok! Van valakinek tapasztalata Fujitsu Siemens Lifebook E8310 laptoppal? Van egy ilyenem. Nagyon tuti gép lenne, erős Core2 proci, 4 giga ram, aránylag nagy felbontású, sok porttal. Egy pici bibije van, a kijelző háttérvilágítás nem működik. Illetve amikor bekapcsolom a kijelzőt kb 3 másodpercig világít, miközben sercegő hang jön az inverter felől, tehát a kijelző alsó élétől. A Win+P kombinációval ezt elég gyakran tudom kapcsolgatni egy külső monitorral, szépen bekapcsol pár másodpercre mindig, sercegve. Az invertert nem rég cseréltem, vettem egy bontottat, kb 1-2 órán keresztül jó volt utána elkezdett villódzani, a képernyő bal alsó sarka sötétedni és iszonyatosan forrósodni, utána visszaállt a korábbi sötétség.
    Mi lehet rossz? Maga a CCFL? Tápellátás? Mit kellene kicserélni, javítani? Az az érzésem, hogy anyagilag nem éri már meg foglalkozni vele, ha 20-30 ezerbe kerül a javítás akkor sajnos nem. És sajnos ha beviszem egy szervízbe ennyiért KEZDENEK el foglalkozni vele,

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák