Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • darnics

    aktív tag

    üdv! lenne egy problémám.van egy tuti jó táblagépem, imádom a neve NAVON RAPTOR 10 és van benne egy 32 GB-os SD kártya.gondoltam hogy legyen haszna elég komoly játékokat leszedtem amiket máshova nem nagyon tudtam, mert azért kell hozzá erős gép vagy telefon de ennek a 4 magos grafikai gyorsitónak nincs akadálya semmi elött.a játékok kb 1,5 GB-osak fejenként. halálos iramba 6,vasember 3,stb de mindig amikor leszedi figyelmeztet egy progi ami fenn van nekem hogy áthelyezem sd kártyára?én erre persze igen és akkor beadja az eredetileg a gépen lévő alkalmazás menűt és ott rákell ugye nyomni hogy áthelyezés sd kártyára.na most mikor kb 15 játék környékén tartottam vagyis az összes felment amit akartam kivéve a fifa 2014 ott már jelezte hogy kevés a hely.na most kiderült hogy az összes játékot nem az sd kártyára rakta hanem a 8 GB-os belső memoriára ami szintén nem belső memoriaként van irva a gépbe hanem sd kártyaként van feltüntetve.a 32 GB-os kártyám mert csutka üres.innen hogy tovább?mert áthelyezni nem tudom csak vissza a táblagépre de eredetileg látja a 32 GB-os kártyát de a belső memoria nem belső memoriként van hanem az is sd kártya néven van az alkalmazások listában ahol ugye irja hogy mennyi ram mennyi sd kártya és hogy mennyi foglat és mennyi szabad.ott nem is sd kártya van hanem belső memoria és csak azt a 8 GB-ot látja.esetleg valami profi progi amivel ezt megtudom oldani?áthelyezni az én általam betett 32 GB-ra??aztán jobban megnézve megfigyeltem hogy van ram belső memoria meg megindt belső memoria de hiába formáztam az sd kártyát csutka üresnek jelzi de még is mikor az alkalmazásokba belemegyek ott van egy ram meg kát szabad belső memoria és sd kártya is amin elvileg jelzi hogy vannak játékok.összevissza van erre varjon gombot valaki.tegnap gondoltam leformázom a kártyát és mindent felteszek ujra de akkor azt jelezte a játékok felére hogy nincs telepitve vagyis gondolom letöröltem csak nem tudom hogyxan mikor az sd kártya csontra üres volt.hagytam gondoltam majd ma ujra leszedem és hátha megjavul a kártya.na ma bekapcsoltam a gépet és minden játék tökéletesen fut nem jelezte hogy nincs telepitve ma már minden jó volt de a sd kártya csontra üres.olyan mindt ha csak 6 gb-ot látna a 32-böl pedig a leirás alapján 32 gb-ig bövithető rohadtul nem értem a dolgot!!szép napot!

Új hozzászólás Aktív témák