Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba17

    senior tag

    válasz CoolMan #6190 üzenetére

    de elvileg leszedte, azzal a revo uninstallerrel csináltam, végén ki is írt egy rakat fájlt amit töröltem szal nem maradhatott fent maradék, ezt a registry-s ccleanert nem ismerem de nem olyasmi mint a legtöbb progiban van registry javitó meg hasonló. mert ebben az advanced system care pro progiban is van és ahogy írtam azzal próbáltam, talált is v 400 hibát, kijavította de semmi változás.
    régebben úgy volt hogy kb fél perc xp logós boot után villant 1et az összes led a billentyűzeten és utána már jótt is be a bejelentkezési ablak ha több felhasználó is van, itt fél perc környékén villannak a ledek de utána még v 1-másfél percig ottragad amit fullra nem értek, ha bejön a bejelentkezés akk ott is tököl, jelszó után is vár v 4-5 másodpercet pedig máskor 1ből behozta az asztalt.
    majd team viewer-en keresztűl azért megpróbálom ezt a ccleanert hátha segít.

    szerk: az előttem írónak: a beépitett "videokarit" használod vagy csak nem írtad le hogy milyen van benne, azok azért tudnak fogyasztani bár ebbe a házba nemtom mennyire lehet bővíteni

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák