Hirdetés

Aktív témák

  • qMAGICq

    tag

    Sziasztok!

    Egy elég furcsa, de fontos problémával fordulnék hozzátok.
    Néha (van hogy hetekig nem, van hogy egymás után kétszer is), lefagy a windows bootolásnál.
    Ponotosan akkor, amikor a logo jönne fel (már látszik, de még csak homályosan) megáll.
    A legérdekesebb a dologban, hogy 20-25 másodperc mulva, tovább megy, és minden további gond nélkül, szépen beindul.
    Muködés közben, windows alatt, soha semmi probléma nem mutatkozik!
    Még egy érdekesség, hogy csak is kizárolag, bekapcsolásnál jelentekezik ez a probléma, tehát restartnál soha!
    Nagyon tanácstalan vagyok, és se szervízhez, se garanciához, nem tudok fordulni.
    Nem tudom melyik hardver, vagy periféria a hibás, ráadásul nem is egy helyen lett véve minden.
    Lehet 3 hétig nem is jönne elo nekik a hiba, és felteszem nem nyomkodnák napokig csak ezért a power gombot.
    Nincsen semmi se túlhajtva, se tuningolva, és a homérsékletek is megfeleloek. A Harddisk Sentinel nem mutat hibát.

    Konfiguráció:
    400 W Chieftec GPS
    Asus P5K
    E6750 @ 2,67 GHz
    Asus Silent Knight CPU huto
    2 x 1024 MB Kingmax @ 1066 MHz
    MSI 8800 GTS 640 MB OC 575/1700 MHz
    WD 3200KS (System)
    WD 3200AAKS
    LG H55L DVD-RW
    Acer AL1923 monitor
    Cooler Master ház + 3 db. 12 cm ventillátor

    USB:
    Razer DeathAdder @ 1000 Hz egér
    Logitech media billentyu
    Asus webcam
    HP PSC 950 nyomtató
    USB Bluetooth vevo

    Kérem szépen a hozzáérto kollégákat segítsenek megtalálni a probléma forrását, vagy segítsetek kihez tudnék fordulni!

    Nagyon szépen köszönöm!

    GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

Aktív témák